X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Igloo Backpackers Hostel

100 Mansfield Road, Nottingham, Anglie

88%Hodnocení

 • 84%Hodnota za peníze
 • 91%Zabezpečení
 • 87%Umístění
 • 97%Zaměstnanci
 • 88%Atmosféra
 • 87%Čistota
 • 84%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
POZNÁMKA: Maximální velikost skupiny je 5 pro on-line rezervací. Pro skupiny větší než 5, je nutné se obrátit na náš tým recepci přímo. Veškeré on-line rezervace provedené po dobu delší než 5 osob budou považovány za neplatné. Také ... jsme tiché prostory vhodné pro klidnou cestovatele. Neakceptujeme slepice / jelena nebo skupiny výrobců v některém z našich nemovitostí.

Iglú Backpackers Hostel (koleji lůžek), je mladší sestra butik hostelu iglú ve vedlejší budově (v soukromí) A náš zbrusu nový Igloo Lusky budovy (soukromé pokoje), hrdí na to město je originální a nejpopulárnější kvalita zastávkou pro baťůžkáře rozpočtu smýšlející, turisty, rodiny, Weekenders a zámořské uchazeči o zaměstnání, kteří hledají odpočinek a zotavení v teplé, čisté, bezpečné a přátelské domov daleko od domova prostředí, který zpracovává historii, dobré lidi a chlazené atmosféru.

Nachází se v centru města, jsme obklopeni obchodů, hospod, jíst-inů, Take-out, a spousta skvělých památek a chladné zvuky. K dispozici je 24 hodin supermarket jen skok pryč, a na trhu Victoria a Tesco v rámci 1-5 minut chůze. Jsme necelých 7 minut chůze od boku a pulzujícího centra Nottinghamu av docházkové vzdálenosti od všech hlavních centra turistických atrakcí. V průběhu let jsme přivítali více než 50.000 lidí z celého světa a dodnes budeme i nadále být ideálním místem pro blízké přátelství, které mají být vytvořeny a naši hosté po roce vrací rok.

Každý soukromí v lusků nabízí chladné a útulné ubytování v soukromí, především pomocí up-kvalitního recyklovaného a secondhand nábytek, s přidanými nádechem horní zářez komfortních prvků (ahoj paměti pěnové matrace, TV s plochou obrazovkou a zdarma Wi-Fi) a jedinečnou osobnost (včetně nástěnných maleb v pokoje sprej namaloval talentovaný místním graffiti umělec Smallkid) ... jsme opravdu vášnivý ukázat, jak by měl ubytovny vypadat a cítit se v těchto dnech a doufáme, že budete přijít podívat sami !. Společná kuchyň je plně vybavena pro vlastní stravování a zahrnuje zdarma čaj, kávu a cukr. Vysoce kvalitní koupelny jsou společné a nacházejí na prvním a druhém patře, a tam je k dispozici služba praní prádla na vyžádání.

Každý soukromí v přístavku nabízí komfortní ubytování v soukromí s pamětí pěnové matrace a bezplatné Wi-Fi. Pokoje mají TV s plochou obrazovkou, pracovní stůl a posezení. Společná kuchyň je plně vybavena pro vlastní stravování a zahrnuje zdarma čaj, kávu a cukr. Vysoce kvalitní koupelny jsou společné a sousedí s pokoji, a tam je k dispozici služba praní prádla na vyžádání.

Iglú Backpackers Hostel má velkou plně vybavenou kuchyň s bezplatným čajem, kávou a cukrem, sociální obývací pokoj s dvěma počítači, které jsou bez využití, stejně jako TV a velkým množstvím filmů, aby si vybral z. Každý koleji pokoj má pohodlné palandy s čerstvými přikrývkami a polštáři, bezplatné Wi-Fi v budově, skříňky ve všech pokojích, bezplatné úschovna zavazadel, praní a žehlení zařízení a umývárny s 24 hodin teplé sprchy. Iglú má také velkou společenskou místnost pro visí ven.

Všechny naše budovy jsou ekologicky vědomi, za použití ekologicky šetrné a výrobky z recyklovaného všude tam, kde je to možné. Jsme hrdí, že byla udělena osvědčení o vysokou kvalitu tím Trip Advisor pro rok 2013.

U všech rezervací na 4 a více nocí 50% nevratná záloha platba za celý pobyt bude účtován při rezervaci.

Upozornění: vezmeme £ 20 klíčovou zálohu za sadu klíčů při příjezdu, která bude vrácena k vám, když mimo kontrolu. Check-in time je po patnáct hodin a čas odjezdu je před 10:30. Pokud bude rezervace stornována do 3 dní před datem příjezdu, žádný poplatek nebude účtován. Pokud později zrušen, bude 100% z první noci bude účtován. V případě no-show, je celková cena objednávky bude účtováno. (Upozorňujeme, že hotel si vyhrazuje právo provést předběžnou autorizaci platby 3 dny před příjezdem).

Pro všechny typy budov, jste vítáni zkontrolovat v dříve a nechat zavazadla uložena v kanceláři (naše recepce je otevřena od 7 hodin ráno - 1am, 7 dní v týdnu). Upozorňujeme, že Photo-ID je vyžadováno od všech Hosté při příjezdu.

Důležité Platba Info: U všech rezervací, kteří přijedou v pátek nebo v sobotu večer, budou v plné výši bude účtována na kartu při rezervaci byla provedena až 3 dnů před datem příjezdu (protože to je jediný způsob, jak pro nás, abychom zajistili nedržíte rezervaci s neplatnou kartou), V současné době neexistuje poplatek za kartu při placení s UK debetní karty, ale možná budeme muset začít účtovat malý poplatek k platbám ve Velké Británii debetní karty v určitém okamžiku v budoucnosti. Pokud platíte kreditní kartou nebo zahraniční debetní karty, je £ 1 náboj na všech plateb za £ 40 a 2,5% poplatek za všechny platby £ 40 nebo více a. Pokud si přejete pro platbu, které mají být účtovány na jinou kartu nebo dělené platby za několik různých karet, pak prosím být jisti, kontaktujte naši recepci tým s novým informacím o platebních kartách na počtu dole nejméně 4 dny před datem vašeho příjezdu. Jako obecné pravidlo, jakékoliv rezervace, která je po dobu kratší než 4 noci a nepřicházejí v pátek nebo v sobotu večer bude "platí až na místě", ale vyhrazujeme si právo účtovat platbu před příjezdem - není schopen získat platbu by mohlo mít za následek vaše rezervace byla zrušena.

Hledat dostupnost


Zařízení

 • 24 hodinová ostraha
 • Adaptéry
 • Výměna knih
 • Snídaně není zahrnuta
 • Zdarma mapy měst
 • Zdarma přístup k internetu
 • Zdarma Wi-Fi
 • Fény
 • Teplé sprchy
 • Údržba
 • Přístup k internetu
 • Kuchyň
 • Prádelní zařízení
 • Včetně ložního prádla
 • Šatní skříňky
 • Úschovna zavazadel
 • Parkování
 • STEAMROOM
 • Možnost přípravy čaje & kávy
 • Prohlídka/Přepážka
 • Ručníky k pronájmu


Politiky

 • Možnost platit kreditní kartou
 • Nekuřácký


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 3 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Igloo Backpackers Hostel Located at 100 Mansfield Road, , Nottingham.
Igloo Backpackers Hostel
England
Nottingham NG1 3HD 100 Mansfield Road
88% 582
52.9607246 -1.1499380
Igloo Backpackers Hostel
    Pokoje jsou k dispozici     Lepší Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Deluxe Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Lepší Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Standardní 6 lůžek Dámské Ložnice     4 lůžek Smíšené Ložnice     Standardní 6 lůžek Smíšené Ložnice     6 lůžek Smíšené Ložnice     Standardní 8 lůžek Smíšené Ložnice     10 lůžek Smíšené Ložnice     Deluxe Samostatný Soukromý Společná Koupelna     Samostatný Soukromý Společná Koupelna     Standardní Samostatný Soukromý Společná Koupelna     Deluxe Samostatný Soukromý Společná Koupelna     Samostatný Soukromý Společná Koupelna     Standardní Samostatný Soukromý Společná Koupelna     Lepší Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Standardní Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Deluxe Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Deluxe Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Standardní Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Lepší 3 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Lepší 4 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Standardní 5 lůžek Soukromý Společná Koupelna