X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Ideal Youth Hostel

C/Unio No. 12, Barcelona, Španělsko

mapa a cestovní pokyny


82%Hodnocení

  • 83%Hodnota za peníze
  • 86%Zabezpečení
  • 97%Umístění
  • 84%Zaměstnanci
  • 75%Atmosféra
  • 76%Čistota
  • 76%Zařízení

Přeloženo: Google Příjezd od BCN letiště:
Bus: Vezměte Aerobus k náměstí Plaza Catalunya (centrum), změňte zde a metrem (linka 3/green linku, směr Zona Universitria a vystoupit jen jednu zastávku na Liceu;.
Na bulváru Ramblas, podívejte se na Mc Donalds a KFC, jsme na ulici naproti na N10. (Přes bulvár Ramblas).

Z letiště Girona:
Vezměte kyvadlovou autobusovou dopravu na barcelonské Autobusové nádraží Severní, odtud pěšky do stanice metra Arc de Triompf a mít červenou linii (směr Nemocnice Bellvitge), v Katalánsku zastávce budete muset změnit na zelenou linku směrem Zona Universitria a vystoupit pouze jednu zastávku na Liceu. Na bulváru Ramblas, podívejte se na Mc Donalds a KFC, jsme na ulici naproti na N10. (Přes bulvár Ramblas).

Vlak RENFE:
Vezměte C1 místní vlak směrem k náměstí Plaza Catalunya (uprostřed), který jezdí každých 30 minut. ZMĚNA Plaza Catalunya a dostat na metro (linka 3/green linka, směr Zona Universitria) a vystoupit jen jednu zastávku na Liceu.
Na bulváru Ramblas, podívejte se na Mc Donalds a KFC, jsme na ulici naproti na N10. (Přes bulvár Ramblas).

Příjezd od vlakového nádraží Sants:
Metro: metrem (trasa 3/green linka, směr Canyelles) a Gett vystupte na zastávce "Liceu". Na bulváru Ramblas, podívejte se na Mc Donalds a KFC, jsme na ulici naproti na N10. (Přes bulvár Ramblas).