X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do IchiEnSou

4-2 Komatsu-Chou SijoSagaru 4 Choume YamatoOojiDou, Kjóto, Japonsko

mapa a cestovní pokyny


95%Hodnocení

  • 99%Hodnota za peníze
  • 90%Zabezpečení
  • 99%Umístění
  • 98%Zaměstnanci
  • 96%Atmosféra
  • 96%Čistota
  • 88%Zařízení

Přeloženo: Google Taxíkem:
Doporučujeme MK taxi služby a náklady. Zeptejte se na řidiče, aby nám výzvu k umístění IchiEnSou. Mohou se dostanete na špatném místě jinak.

Vlakem:
Vezměte JR Nara železniční trati do Tofukuji, první zastávka od nádraží Kjótského protokolu. Převod do Keihan line na Tofukuji a vlakem ohraničená na Demachiyanagi. Vystupte na Gion Shijo a odejít z východu # 6. Budova jste právě vyšli ze je Minamiza divadlo.

Chcete-li dostat do penzionu z Minamiza divadla, chodí jeden blok na východ (vpravo, když přijde z východu # 6) (chůze od řeky na mapě) po Shijo ulici (hlavní ulice) a odbočit vpravo na první semafor. Procházka na jih, jeden blok (30 metrů) od semaforu, uvidíte úzké uličky (první ulice od Shijo ulici, asi 3 metry široký) na levé straně. Procházka na ulici 15 metrů od rohu a uvidíte malé znamení, IchiEnSou, na kusu dřeva, na černé brány penzionu na levé straně. Prosím chodit do průjezdu, a ocitnete se konečně dorazí na pensionu!

Autobusem:
Take autobus # 4 nebo # 17 nebo # 205 na platformě A2 od stanice Kjótského protokolu a vystupte na Shijo Kawaramachi. Vraťte se o 15 metrů k hlavní křižovatce dvou rušných silnic, Shijo a Kawaramachi. Z křižovatky, pěšky směrem podél řeky Kamo Shijo ulici a po přejetí mostu, uvidíte divadlo na semaforu. V návodu k IchiEnSou Guesthouse od divadla (Minamiza Theater) jsou uvedeny výše.


Pokud jste zjistil, že je těžké se dostat do penzionu, dejte nám prosím volání z veřejné telefonní mimo divadlo. Vzhledem k tomu, že trvá pouze 2 minuty pro nás jít a setkat se s vámi v divadle od penzionu, jsme více než rádi, aby tak učinily. Prosím, neváhejte a kontaktujte nás.