X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Iaki Hotel- Mamaia

Mamaia Resort, Constanta, Rumunsko

Žádné hodnocení

0 Recenze
 • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Iaki Hotel se nachází v Mamaia, je letovisko v severní části rumunské pobřeží Černého moře, je jedním z největších středisek v zemi. Umístěn v centru letoviska, jen 20 m od pláže, bývalý Bukurešť Hotel byl převzat v roce 1999 slavný rumunský fotbalista Gica Hagi. Nápadný a sofistikovaný fasáda odhaluje řadu příjemné veřejné a soukromé prostory. Embrace honosné pohodlí stylového baru a restauraci, odpočiňte si v působivého lázeňského a kosmetického salónu, zacvičit si ve fitness centru, ponořte se do chládku bazénů a zkusit své štěstí v kasinu.
Podnikat v konečné stylu a ocenit rozmanité a světlé konferenční zařízení, které nabízí. Retreat do tlumených odstínech svého plně vybaveného pokoje a hltat luxusním, ale útulnou atmosféru.
Restaurace je ideální pro 100 osob a představuje ideální kombinaci mezi elegance a pohodlí. Za teplých letních večerů, restaurace nabízí fantazie terase u bazénu a fontánami, hladil vánek a čerstvý vzduch. Vzorek mezinárodní a rumunské kuchyně ve Iaki restauraci, která nabízí sezónní a la carte a menu nastavení. Ochutnejte rozsáhlý seznam koktejlů v příjemném baru u bazénu. Vydejte se na Terasa Bar, která se nachází v nejvyšším patře hotelu a představuje nádherný výhled na moře.

Upozornění:

Aby bylo možné pokračovat s Vaší rezervací požadujeme platnou kreditní kartu. Zbývající částka rezervace bude předschválený a při příjezdu dnem rezervace ze strany Travelmed Hotels Group. Pro neplatných kreditní karty obdržíte upozornění e-mailem. Požadujeme Vaši odpověď a platné údaje o kreditní kartě do 3 pracovních dnů. Pokud nechcete poskytnout platné údaje o kreditní kartě do 3 pracovních dnů Vaše rezervace může být zrušena jako výsledek.

Musíte do 8 dní před příjezdem zrušit rezervaci bez poplatku. Pokud je rezervace stornována do 8 dnů před příjezdem Vám bude účtována plná pobyt. Stejný den zrušení, žádné přehlídek nebo předčasného odjezdu bude mít za následek 100% pobytovou taxu.

Příjezd 13:00
Podívejte se na 11,00

Hledat dostupnost


Zařízení

 • Bar
 • Snídaně v ceně
 • Tělocvična
 • Horká vana (koupel)
 • Venkovní bazén
 • Parkování
 • Restaurace
 • Bazén


Politiky

 • Přátelský k dítěti
 • Včetně daní


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 8 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Iaki Hotel- Mamaia Located at Mamaia Resort, , Constanta.
Iaki Hotel- Mamaia
Romania
Constanta 900001 Mamaia Resort
0% 0
44.2437387 28.6223673
Iaki Hotel- Mamaia
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc