X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Iaki Hotel- Mamaia

Mamaia Resort, Constanta, Rumunsko

Žádné hodnocení

0 Recenze
 • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Iaki Hotel se nachází ve městě Mamaia, letovisko v severní části rumunské pobřeží Černého moře, je jedním z největších středisek v zemi. Umístěn v centru letoviska, jen 20 m od pláže, bývalý Bukurešť Hotel byl převzat v roce 1999 slavný rumunský fotbalista Gică Hagi. Nápadný a propracovaný fasáda odhaluje řadu příjemné veřejné a soukromé prostory. Vychutnejte si skvostné komfort ve stylovém baru a restauraci, relaxovat v působivém prostředí lázní a salónu krásy, zacvičit si ve fitness centru, ponořte se do chládku bazénů a zkusit své štěstí v kasinu.
Podnikat v maximální styl a ocení rozmanité a světlé konferenční zařízení, které nabízí. Vraťte se do tlumených odstínů svého plně vybaveného pokoje a hltat je luxusní a útulné prostředí.
Restaurace je ideální pro 100 osob a představuje ideální kombinaci mezi elegance a pohodlí. Pro teplé letní večery, restaurace nabízí efektní terasu, vedle bazénu a fontánami, pohladil vánek a čerstvý vzduch. Vzorek mezinárodní a rumunské kuchyně v Iaki restauraci, která nabízí sezónní a la carte, menu nastavení. Ochutnejte rozsáhlý seznam koktejlů v příjemném baru u bazénu. Vydejte se na terasu baru, který se nachází v nejvyšším patře hotelu a představuje nádherný výhled na moře.

Vezměte prosím na vědomí:

Aby bylo možné pokračovat s Vaší rezervací požadujeme platnou kreditní kartu. Zbývající částka rezervace bude předschválený a účtovány v den příjezdu v rezervaci prostřednictvím Travelmed Hotels Group. Pro neplatných kreditní karty obdržíte oznámení e-mailem. Požadujeme Vaši odpověď a platné údaje o kreditní kartě do 3 pracovních dnů. Pokud nechcete poskytnout platné údaje o kreditní kartě do 3 pracovních dnů Vaše rezervace může být zrušena jako výsledek.

Musíte do 8 dní před příjezdem zrušit rezervaci bez poplatku. Je-li rezervace zrušena nejpozději do 8 dnů před příjezdem Vám bude účtována v plné pobyt. Stejný den zrušení, žádné přehlídek nebo časné podívejte se bude mít 100% z pobytu zdarma.

Zkontrolujte, zda v 13.00
Podívejte se na 11,00

Hledat dostupnost


Zařízení

 • Bar
 • Snídaně v ceně
 • Tělocvična
 • Horká vana (koupel)
 • Venkovní bazén
 • Parkování
 • Restaurace
 • Bazén


Politiky

 • Přátelský k dítěti
 • Včetně daní


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 8 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Iaki Hotel- Mamaia Located at Mamaia Resort, , Constanta.
Iaki Hotel- Mamaia
Romania
Constanta 900001 Mamaia Resort
0% 0
44.2437387 28.6223673
Iaki Hotel- Mamaia
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc