X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do IHSP Chicago Hostel at Damen CTA

1616 N. Damen Ave, CTA Blue Line, Chicago, USA

mapa a cestovní pokyny


88%Hodnocení

  • 88%Hodnota za peníze
  • 91%Zabezpečení
  • 91%Umístění
  • 92%Zaměstnanci
  • 86%Atmosféra
  • 87%Čistota
  • 81%Zařízení

Přeloženo: Google CTA Blue Line vlaku metra běží 24 hodin denně přímo z Chicago O'Hare Airport. Jsme půl bloku od Damen zastavit na modrou čáru. Naše bezplatná kyvadlová doprava je k dispozici pouze od O'Hare.

Od O'Hare Airport: Take CTA Blue Line na doraz Damen

Cesta z letiště Midway: Take CTA oranžová čára směrem k LOOP a vystupte na zastávce Clark / jezero. Převod do vlaku CTA modrá čára směrem O'Hare

Cesta z nádraží Union: Walk dva bloky na jih do Clintonovy Modrá linka zastaví, vlakem a výstupu na Damen zastavit

Když opustíte stanici v DAMEN zastavit, odbočit vlevo / Severní a přes 6-way křižovatku. Pobyt na Damen Ave, a my se nachází na této následujícím bloku (přímo za Walgreens), na levé straně ulice (1616 N Damen). Naše recepce se nachází ve druhém patře. Prosím, volte 2222 na klávesnici pro vstup.

Cestování autem? Naše adresa je 1616 N Damen, Chicago, IL 60647, pokud používáte GPS. Když užíváte silnici 90/94 do Chicaga, jen vystupte na výstupu NORTH AVE (asi 3 míle severozápadně od centra města), a jít asi půl míle na západ, odbočit vpravo na Damen a my jsme na tomto prvním bloku. Naše parkoviště je omezená, proto si prosím rezervujte si místo předem prostřednictvím e-mailu nebo nás volá.

Podívejte se na náš hostel, videonávody: https://www.youtube.com/watch?v=_iwkpGKZncw

16,4% taxa není zahrnuta v ceně a bude přidán do vašeho zůstatku při příjezdu.

Musíte být starší 18 let nebo starší, aby zůstali ve sdílených kolejní místnosti. Nezletilé osoby musí být v doprovodu dospělé osoby starší 18 let.

Přineste hotovosti na 2% slevu!