Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

IHSP Chicago Hostel at Damen CTA

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze
 • Hodnota za peníze 8.4
 • Zabezpečení 8.6
 • Umístění 9.1
 • Zaměstnanci 8.5
 • Atmosféra 8.1
 • Čistota 7.7
 • Zařízení 7.7

Umístění

1616 N. Damen Ave, CTA Blue Line

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Volný letiště, chrt a Amtrack Raketoplány:
IHSP USA Členové ušetřit 15% více z našich již nízké ceny. Stávající členský Počet na check in

CTA Blueline Metro Metro vlak jede 24/7 přímo z Chicago O'Hare letiště. Naše zastávka je v Damen / Ohare v Wicker Park Bucktown. Naše hlavní recepci je pár kroků od brány vstup na 1616 N. Damen Ave. Náš host zaplatí pouze 2,25 dolar USD na letišti nastoupit do Blueline (žádné vyklápění!) A vystupte na Damen ulici. Při kontrole v roce, představí své používat $ 2,25 letenku a my se odečte 2,25 dolarů z dlužné částky na check in

To je nejjednodušší způsob a nejpohodlnější 'bezplatnou kyvadlovou dopravu' výhodou v Chicagu. Bez zajištění přílet nebo odlet spojů, žádné starosti, pokud vaše pozdě příjezdu, žádný ucpaný van nacpat do nebo řidič hledá tip, dostatek prostoru pro vaše zavazadla, ne 'dopravní zácpy' na žádné problémy! Stačí jít dolů po eskalátorech na Ohare a lepenky CTA Blue line - jednoduchá malá 20 minut jízdy a vaše na našich předních dveří krok, když vystoupíte na Damen Exit Street.
Zúčastněte se našeho bezplatnou přepravu na letiště OPTION.

Od Ohare, chrt nebo Amtrack slovy:
Take CTA Blueline. Odejít na exit 'Damen Ave '.
Přijmout opatření až na úroveň ulic, to je Damen Ave.
TURN LEFT
Projít Starbucks Coffee a přes rohy '6 'a zůstat na ulici Damen uvidíte náš 4 úrovně červené Brink budova po levé straně, přímo kolem velkého bílého domu. Jsme přímo naproti AT & T obchodě a Caribou Coffee shop. Podívejte se na naše červené a bílé IHSP znamení v okně a vlajkami.

1616 N. Damen Ave.


Žádný jiný Hostel, nebo Inn Hotel nabízí tak velkou a nachází se v takovém místě, kyčle a 2 zastávky od centra města.
Řízení? Google Maps na 1616 N. Damen Ave, Chicago. Existuje několik způsobů, jak se sem dostal v závislosti na směru vám přicházejí. Vytáhněte svůj vůz do jakéhokoliv místa na otevřené ulici, nastavit parkovací blinkry a na check in Jakmile se kontrolují, budeme Vás nasměruje kolem našich parkovacích míst nebo na které se vztahuje garáže. Upozorňujeme, že parkování je zdarma, ale musí být si je předem objednat. MÁME omezeném prostoru.

Amtrack & Greyhound
Amtrack-vyšel z nádraží a zadejte CTA Blue Line Metro, vzít směr letiště Ohare, uvidíte Damen Street zastavit na mapě. Konec Damen Street, rozevírací platformu, odbočit vlevo, uvidíte Starbucks Coffee. Pokračujte ještě jeden blok od Starbucks na levé jsme na 1616 N. Damen, 2. patro. Kroužek 2222 na dveře bzučákem

Chrt, Greyhound Konec stanice, chůze od centra města směrem na University of Chicago, uvidíte modré metro zastávka 'UIC Halsted 'na Halsted ulice vstoupit a vlakových, výstup na Damen ulici.

Občané USA: Můžete si objednat jakoukoli soukromou místnost. Pokud provádíte rezervaci postel Hasičské koleji 'v společné místnosti, musíte mít aktuální univerzita ID a cestovní itinary odst. letenka, jízdní řád, pronájem auta apod.), než vaše dovoleno vstoupit dorms nebo společné prostory ..
 • Hodnota za peníze 8.4
 • Zabezpečení 8.6
 • Umístění 9.1
 • Zaměstnanci 8.5
 • Atmosféra 8.1
 • Čistota 7.7
 • Zařízení 7.7
Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.