X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Hotel and Hostel Rila

1097 Budapest, Feher Hollo utca 2., Budapest, Budapest, Maďarsko

mapa a cestovní pokyny


63%Hodnocení

  • 72%Hodnota za peníze
  • 60%Zabezpečení
  • 56%Umístění
  • 80%Zaměstnanci
  • 60%Atmosféra
  • 64%Čistota
  • 48%Zařízení

Přeloženo: Google Od Keleti Pu. Východní nádraží
- Tramvají: Tramvají 24 pouhých 6 zastávek na Nagyvárad tér.
- Metrem: Metrem M2 (červená linka) směr Deli pu. 3 zastávky na náměstí Deák Ferenc tér, pak přestup na metro M3 (modrá čára) směrem Kbnya-Kispest 5 zastávek na Nagyvárad tér. Od Nagyvárad tér stanice metra chodit ven Haller utca východ, chodit jeden blok na levé straně Haller utca, pak odbočit vlevo na Fehér Hollutca. Hotel / hostel Rila je přímo dopředu na pravé straně.

Z Nyugati Pu. Západní nádraží
Take metro M3 (modrá čára) směr Kbnya-Kispest 7 přestane Nagyvárad tér. Od Nagyvárad tér stanice metra chodit ven Haller utca východ, chodit jeden blok na levé straně Haller utca, pak odbočit vlevo na Fehér Hollutca. Hotel / hostel Rila je přímo dopředu na pravé straně.

Od Déli Pu. Jižní nádraží
Take metro M2 (červená linka) směr Örs Vezér tér 4. přestane Deák Ferenc tér, pak přestup na metro M3 (modrá čára) směrem Kbnya-Kispest 5 zastávek do Nagyvárad tér. Od Nagyvárad tér stanice metra chodit ven Haller utca východ, chodit jeden blok na levé straně Haller utca, pak odbočit vlevo na Fehér Hollutca. Hotel / hostel Rila je přímo dopředu na pravé straně.

Z letiště Ferihegy
Nejlepší a nejjednodušší způsob, jak je letiště minibus, dveří ke dveřím. Chcete-li objednat tuto službu, obraťte se na letiště Minibus stole v příletové hale. Tato služba stojí 2100 forintů (asi maďarské € 9) na osobu, a to trvá jen 20 minut do hotelu / hostelu.