X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Hotel Texas

Via Firenze, 47, Řím, Itálie

mapa a cestovní pokyny


81%Hodnocení

  • 77%Hodnota za peníze
  • 83%Zabezpečení
  • 90%Umístění
  • 93%Zaměstnanci
  • 75%Atmosféra
  • 82%Čistota
  • 68%Zařízení

Přeloženo: Google HOTEL Texas má 23 elegantních pokojů.
HOTEL TEXAS Je v blízkosti Kolosea, španělský náměstí, fontány di Trevi a HOTEL TEXAS zaměstnanců je AT Vám k dispozici s bezplatným Mapy města k Rome
Hotel Texas 7hills se nachází v blízkosti Repubblica náměstí a pár minut chůze od ulice Via Nazionale, v srdci obchodního centra.
Jak se dostat k hotelu

Autem:
Z jakéhokoli místa Grande Raccordo Zrušit, dosažitelné všemi dálnic, sledovat údaje k romské centro. . Mnohé oblasti města jsou také dosažitelné metro A. Nejbližší zastávka je Repubblica.

Vlakem:
Hotel se nachází 1 km od nádraží Termini. Ukončete nádraží Termini přes centrální halu, na Piazza CINQUECENTO. Jakmile vy jste tam chodit po PIAZZA CINQUECENTO a vzít Via Luigi Einaudi ulici, až se dostanete na náměstí Piazza della Republica. Když se dostanete na Piazza della Republica, přes náměstí na levé straně najdete ulici zvané Via Nazionale. Vem si to a jít po ní dva bloky, tam se fiind na Via Firenze, ulice, kde se nachází Texas Hotel (Via Firenze 47 N). Odbočit vpravo do Via Firenze půl bloku daleko budeš moci začít užívat našich služeb.

Letadlem:
Od Fiumincino letiště:
Hotel Texas nabízí 24 hodin vyzvednout dopravu z / Leonardo Da Vinci mezinárodní letiště, více obyčejně známý jako Fiumincino. Pošlete nám název letecké společnosti a číslo letu, spolu s časem příjezdu a zajistíme pro dopravu za cenu 45.

Pokud dáváte přednost hromadné dopravě, můžete jet vlakem Leonardo Express (cca 9,50 na osobu), která vás odveze na nádraží Termini. Jednou v Termini podle výše uvedených pokynů.


Od letiště Ciampino:
Od letiště Ciampino, které je v Římě druhé letiště, kde se mnoho evropských linkách přijet, můžete použít Hotel Texas pick up servis (viz odstavec výše), nebo jet autobusem na Anagnina. Z Anagnina budete muset přepnout do podzemí, Linea ve směru Battistini. Vystoupíte na náměstí Piazza della Repubblica a postupujte směrem výše.Pokud potřebujete více informací, kontaktujte nás.