X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Hotel Texas

Via Firenze, 47, Řím, Itálie

mapa a cestovní pokyny


89%Hodnocení

  • 84%Hodnota za peníze
  • 89%Zabezpečení
  • 96%Umístění
  • 93%Zaměstnanci
  • 87%Atmosféra
  • 91%Čistota
  • 80%Zařízení

Přeloženo: Google HOTEL Texas má 23 elegantních pokojů.
HOTEL TEXAS je to blízko COLOSSEO, španělština čtverečních, fontány di Trevi a HOTEL TEXAS IT pracovníci na své dispozice městské mapy o Rome
The Hotel Texas 7hills se nachází v blízkosti Repubblica náměstí, pár minut chůze od ulice Via Nazionale srdce obchodního centra.
Jak se dostat k hotelu

Autem:
Z jakéhokoli místa Grande Raccordo Anulare, dosažitelný všemi dálnic, postupujte podle označení na Roma Centro. , Mnoho oblastí města jsou také dosažitelné metra linky A. Nejbližší zastávka je Repubblica.

Vlakem:
Hotel se nachází 1 km od vlakového nádraží Termini. Ukončete nádraží Termini přes centrální haly, Piazza Cinquecento. Poté, co jste zkušený tam pěšky na Piazza Cinquecento a vzít VIALE Luigi Einaudi ulici, až se dostanete na náměstí Piazza della Republica. Když se dostanete na náměstí Piazza della Republica, přes náměstí Piazza na levé straně najdete ulici zvané Via Nazionale. Vem si to a jít po ní 2 bloky, tam si budete fiind VIA Firenze, ulici, kde se nachází Texas Hotel (Via Firenze N 47). Obraťte se přímo na Via Firenze o půl bloku dál budete moci začít užívat našich služeb.

Letadlem:
Od Fiumincino letiště:
Hotel Texas nabízí 24 hodiny vyzvednout služby z / Leonardo Da Vinci mezinárodní letiště, více obyčejně známý jako Fiumincino. Pošlete nám název vaší letecké společnosti a vaše číslo letu, spolu s časem příjezdu a domluvíme se na vaši dopravu za cenu 45.

Pokud dáváte přednost hromadné dopravě, můžete jet vlakem Leonardo Express (asi 9,50 za osobu), který vás vezme na vlakové nádraží Termini. Poté, co v Termini postupujte podle výše uvedených pokynů.


Od letiště Ciampino:
Z letiště Ciampino, což je druhý římské letiště a kde je mnoho evropských lety dorazí, můžete použít Hotel Texas vyzvednout služby (viz informace výše), nebo jet autobusem do Anagnina. Z Anagnina budete muset přepnout na Underground, Linea A ve směru Battistini. Vystoupíte na náměstí Piazza della Repubblica a postupujte směrem výše.Pokud potřebujete více informací, prosím, kontaktujte nás.