X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Hotel Ronda

Carrer Sant Erasme, 19, Barcelona, Španělsko

mapa a cestovní pokyny


Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Přeloženo: Google Autem
Vezmeme-li AP-7/E-15 Od Girona / Francie, sledujte značky C-33 Barcelona Aeroport vstoupit do města, které Avinguda Meridiana. Obraťte se přímo na Carrer Arag. Pokračujte, dokud se nedostanete Carrer Muntaner, kde je třeba odbočit vlevo. Vezměte si to celou cestu, až se dostanete na konec, který je Ronda Sant Antoni, kde je třeba odbočit vpravo. Jděte rovně, dokud neuvidíte na Mallorce de Sant Antoni. Na levé straně uvidíte malý čtverec s názvem Plaa Pes de la Palla. Přineste si auto přímo na náměstí se dostanete na parkoviště vchodu do hotelu.

Městskou hromadnou dopravou
1. Z letiště:. Se Aerobus přímo u terminálu a vystupte na druhé na poslední zastávce s názvem Plaa Universitat. Procházka po zbytek cesty dolů Ronda Sant Antoni, až uvidíte na levé straně kavárně s názvem Bracaf na malém náměstí s názvem Plaa Pes de la Palla. Hotel se nachází hned za náměstím.
2. Z letiště:. Vlakem, který jezdí každou půlhodinu do centra města. Vystoupíte na zastávce Passeig de Grcia a změnit na metro. Vezměte fialovou čáru až na doraz Sant Antoni. Hotel se nachází asi 100 metrů pěšky od východu Villarroel.
3. Z vlakového nádraží Estaci de Sants:. Se zelenou linku metra od Sants Estaci až na doraz názvem Paralelní a změnit na fialovým pruhem. Jednu zastávku je Sant Antoni. Hotel se nachází asi 100 metrů pěšky od východu Villarroel.
4. Z autobusového terminálu Estaci del Nord:. Mít červenou linku metra z Triumfální oblouk až na doraz názvem Universitat. Procházka po zbytek cesty dolů Ronda Sant Antoni, až uvidíte na levé straně kavárně s názvem Bracaf na malém náměstí s názvem Plaa Pes de la Palla. Hotel se nachází hned za náměstím.