X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Hotel Pavone

Via Enrico Dandolo 2, Milán, Itálie

mapa a cestovní pokyny


Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Přeloženo: Google Pavone je 10 minut od letiště Linate, 15 minut od konce vlakového nádraží 20 minut od Milan Fair Trade, což je ideální pro pohyb a ven z města rychle.

TRAIN:
Jít ven z hlavního nádraží na jeho pravé straně těsně před Hotel Gallia jeďte autobusem n 60 a vystupte na Corso di Porta Vittoria / Savar STOP: proti 50 metrech na pravé straně uvidíte znamení - palubě hotelu na rohu ulice Dandolo.

CAR:
Konec dálnice řídíte k connectionring (Tangenziale) se budete dívat Tangernziale Est Linate a věnovat pozornost Konec Forlanini, pokračovat rovně až přejedete Piazza (náměstí) Cinque Giornate (sloupec uprostřed) a poté vždy rovnou začne Corso di Porta Vittoria, druhá ulice (Via Dandolo) na pravé straně je hotel.

PLANE:
Z letiště Linate autobusem n. 73 a vystupte na Corso di Porta Vittoria zastávky Savar,
naproti 50m na ​​pravé straně uvidíte znamení-deska z hotelu na rohu ulice Dandolo.
Z letiště Malpensa se Malpensa rychlík až Cadorna stanice, kde najdete spojení s tramvajovým n. 27 a vystupte na Corso di Porta Vittoria / Savar zastávky naproti 50m na ​​pravé straně uvidíte znamení - představenstvo Hotel na rohu ulice Dandolo.