Zdarma WiFi
snídaně v ceně‎

Hotel My Home

Bezplatné storno Zarezervujte více než 3 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

9.0
1516 recenzí
Ideální umístění
Vynikající personál
Fantastické čistota

Popis hostelu

Vítejte v Hotelu My Home, malém rodinném levném hotelu v centru Amsterdamu. Zvolen číslo 1 nejlepší nákupní ulice v Holandsku a druhá nejlepší v roce 2011. Již více než 50 let poskytujeme catering pro hosty z celého světa. Centrálně umístěný na jedné z nejrozmanitějších nákupních ulic na okraji barevného Jordaanu jsme v docházkové vzdálenosti od hlavního nádraží (7 minut) a mnoha dalších památek, které byste při návštěvě města neměli vynechat. Naše ulice má veškeré vybavení, které byste mohli potřebovat (supermarkety, prádelna, kavárny, lékárna, kavárny, restaurace atd.) a náš přátelský, vícejazyčný personál vám rád poskytne bezplatné mapy a turistické informace.

Recepce slouží jako pohodlné posezení s televizí a stereo, automat na nealko, WIFI je k dispozici (zdarma) v celém hotelu.

Vezměte prosím na vědomí, že ačkoli Amsterdam přidal nové zákony týkající se tabáku, stále jsme „přátelští ke kuřákům“ pro hosty, kteří se rozhodnou kouřit ve svých pokojích nebo na venkovní terase v salonku.

Pokoje jsou jednoduché a útulné, ložní prádlo a ručníky jsou k dispozici.
Každý pokoj má vlastní umyvadlo s teplou a studenou vodou, zatímco sprchy a toalety jsou společné s ostatními pokoji na stejném patře.
Zahrnujeme skvělou vařenou snídani (smažená nebo míchaná vejce, sýr, džem, toasty a veškerou kávu a čaj, které byste chtěli!) od 8:30 do 10:00. Pro pozdní vstávání je celé dopoledne k dispozici bezplatná káva.

I když nemáme žádné věkové omezení, nedovolujeme vám vzít si k nám své mazlíčky, bez ohledu na to, jak malé nebo roztomilé :). V hotelu Tarzan však máme dvě kočky.

Naše recepce je otevřena od 8:30 do 23:00 pro check-in, rezervace a dotazy. Pokud se budete ubytovat po 23:00, ujistěte se, že jste uvedli správný čas příjezdu, nebo pokud se zdržíte, kontaktujte nás telefonicky a dejte nám vědět. Jakmile se přihlásíte, budete mít klíče pro 24hodinový přístup, neexistují žádné zákazy vycházení ani uzamčení. (Auto-translated from original language)

Recenze a hodnocení

Hosté

Umístění

Nejnovější recenze

07. 4. 2023
Very pleasant stay at excellent location 🙂
Žena, 41+
13. 10. 2016
Happy, perfect, recommended
Žena, 25-30
29. 2. 2024
Everyone is so friendly check in and check out was easily located in a great spot. The shower and bathroom situation is a little tight but that’s about all I could possibly complain about. Well worth the stay
Smíšená skupina, 18-24

Zařízení