X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Hotel Kolumbus

Genslerstr. 18, 13055, Berlín, Německo

mapa a cestovní pokyny


60%Hodnocení

  • 60%Hodnota za peníze
  • 70%Zabezpečení
  • 50%Umístění
  • 60%Zaměstnanci
  • 60%Atmosféra
  • 60%Čistota
  • 60%Zařízení

Přeloženo: Google Autem nebo trenéra:
Příjezd z dálnice A 10 (Berliner Ring), vystupovat Berlin-Marzahn, pohon přes Landsberger Allee ve směru do centra města; po cca. 5 km odbočit vpravo do Liebenwalder Straße; hotel se nachází cca 150 m poblíž křižovatky Genslerstraße / Liebenwalder Straße.

Již od centra: Z náměstí Alexanderplatz přes Otto-Braun-Straße do severního směru; po 500 m, odbočit vpravo do Mollstraße (prodlouženo Landsberger Allee); po cca. 5 km se nachází Allee-Center "nákupní galerie na levé straně, odbočte doleva do Liebenwalder Straße; po cca. 150 m, se nachází hotel v blízkosti křižovatky Genslerstraße / Liebenwalder Straße.

Letadlem:
Příchodu na letiště Tegel, vezměte expresní autobus X9 až do Zoologischer Garten; pak jeden z městských vlaků (S-Bahn) na východ až k náměstí Alexanderplatz, kam jet tramvají # 6 směr Hellersdorfu / Riesaer Straße "až na tramvajové zastávce" Genslerstraße ", který se nachází přímo v přední části Allee- Center; Odtud je to asi 5 minut jít od Genslerstraße do křižovatky Genslerstraße / Liebenwalder Straße.

Příchodu na letiště Schönefeld, vzít město vlak (S-Bahn), do stanice Landsberger Allee, a pak jet tramvají # 6 směru Hellersdorf / Riesaer Straße; až na zastávku tramvaje Genslerstraße, který se nachází přímo v přední části Allee-Center "z tady, to je asi 5 minut jít od Genslerstraße do křižovatky Genslerstraße / Liebenwalder Straße.

Vlakem:
Příchodu na Zoologischer Garten, vzít město vlakem (S-Bahn), na východ až k náměstí Alexanderplatz, kam jet tramvají M6 směrem Hellersdorf / Riesaer Straße až do stanice Genslerstraße, který je přímo před Allee-Center; Odtud je to asi 5 minut rovně na Genslerstraße na křižovatce Genslerstraße / Liebenwalder Straße.

Příchodu na Ostbahnhof vzít města vlakem (S-Bahn) až do Bahnhof Lichtenberg; odtud pojedete autobusem # 256 směr Siedlung Wartenberg; až k autobusové zastávce Liebenwalder Straße; tato autobusová zastávka se nachází přímo u křižovatky Genslerstraße před hotelu Kolumbus.