X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Hotel Kinetta Beach

57th km Old National road, Korinthos Kinetta, Atény, Řecko

Žádné hodnocení

0 Recenze
  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Kinetta Beach Hotel se skládá z 184 prostorných pokojů hostů otevření se nádherným výhledem na moře nebo do zahrady. Všechny pokoje jsou vybaveny moderním komfortem pro pohodlný a příjemný pobyt, včetně všech zařízení očekávat od 4 hvězdičkového hotelu.
Dvě restaurace, které nabízejí panoramatický úchvatný výhled na hluboké modré seawaters, slouží formou bohatého bufetu pro hosty seznámit se s místními lahůdkami, doprovázené skvělými místními víny. Dále jsou zde k dispozici dva bazény, jeden z nich vnější olympijské velikosti a další jeden vnitřní, pohodlné veřejné prostory zdobené stylu, dva bary, až do dnešního dne lázeňský komplex s celou řadou terapií, posilovna a mnoho dalších zařízení.

Hosté budou příjemně překvapeni různých akcí a aktivit, které se konají v areálu hotelu, jako např. taneční večery, sportovní soutěže, turistiku a vodní sporty.

Kreditní karta je nutná pro zajištění rezervace.
Můžete mít až 2 dny před příjezdem zrušit rezervaci bez poplatku. Pokud bude rezervace stornována do 48 hodin před příjezdem Vám bude účtována 1. noc pobytu. Stejný den zrušení, žádné přehlídek nebo časné podívejte se bude mít za 1 noc zdarma. Platba: kreditní karty bude účtována v den příjezdu.
Příjezd: 12:00
Odjezd: 11:00
"S cílem potvrdit rezervaci, budeme požadovat platnou kreditní kartu. Pokud to je problém s kartou, budeme asi muset kontaktovat pro ověření karty. Pokud nechcete odpovědět na naši e-mailem do 2 pracovních dnů Vaše rezervace může být zrušena jako výsledek. "

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Klimatizace
  • Bar
  • Kavárna
  • Fény
  • Venkovní bazén
  • Restaurace
  • Trezor
  • Bazén


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Hotel Kinetta Beach Located at 57th km Old National road, Korinthos Kinetta, , Athens.
Hotel Kinetta Beach
Greece
Athens 19100 57th km Old National road, Korinthos Kinetta
0% 0
37.9630120 23.2090473
Hotel Kinetta Beach
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc