X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Hotel Kinetta Beach

57th km Old National road, Korinthos Kinetta, Atény, Řecko

Žádné hodnocení

0 Recenze
  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Kinetta Beach Hotel se skládá z 184 prostorných pokojů host-otvor, aby nádherným výhledem na moře nebo do zahrady. Všechny pokoje jsou vybaveny moderní vybavení pro pohodlný a příjemný pobyt, včetně všech zařízení očekávat od 4 hvězdy hotel.
Dvě restaurace, nabízí panoramatický úchvatný výhled na tmavě modrých seawaters, slouží bohaté rauty pro hosty seznámit se s místními lahůdkami, doprovázené skvělými místními víny. Dále jsou zde dva bazény k dispozici, jeden z nich exteriéru olympijský a další jeden vnitřní, pohodlné veřejné prostory zdobené stylem, dva bary, aktuální lázeňský komplex s řadou terapií, posilovnou a mnoha dalších zařízení.

Hosté budou mile překvapeni, s různými událostmi a aktivitami, které se konají v areálu hotelu, jako jsou například taneční zábavy, atletických soutěží, pěší turistiku a vodní sporty.

Požaduje se kreditní karty k zajištění rezervace.
Můžete mít až 2 dny před příjezdem zrušit rezervaci bez poplatku. Pokud je rezervace zrušena do 48 hodin před příjezdem Vám bude účtována 1 noc. Stejný den zrušení, žádné přehlídek nebo předčasného odjezdu bude mít za následek 1 noc zdarma. Platba: kreditní karty bude účtována v den příjezdu.
Příjezd: 12:00
Podívejte se: 11:00
"S cílem potvrdit rezervaci, budeme požadovat platnou kreditní kartu. Pokud to je problém s kartou, budeme asi muset kontaktovat pro ověření vaší karty. Pokud nemáte odpověď na náš e-mailem do 2 pracovních dnů Vaše rezervace může být zrušena jako výsledek. "

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Klimatizace
  • Bar
  • Kavárna
  • Fény
  • Venkovní bazén
  • Restaurace
  • Trezor
  • Bazén


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Hotel Kinetta Beach Located at 57th km Old National road, Korinthos Kinetta, , Athens.
Hotel Kinetta Beach
Greece
Athens 19100 57th km Old National road, Korinthos Kinetta
0% 0
37.9630120 23.2090473
Hotel Kinetta Beach
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc