X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Hotel Kinetta Beach

57th km Old National road, Korinthos Kinetta, Atény, Řecko

Žádné hodnocení

0 Recenze
  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Kinetta Beach Hotel se skládá z 184 prostorných host-pokoje otevírají se nádherným výhledem na moře nebo do zahrady. Všechny pokoje jsou vybaveny moderní vybavení pro pohodlný a příjemný pobyt, včetně všech zařízení očekávat od 4 hvězdičkový hotel.
Dvě restaurace, které nabízejí panoramatický úchvatný výhled na hluboké modré seawaters, slouží bohaté bufet pro hosty, aby se seznámili s místními lahůdkami, doprovázené skvělými místními víny. Dále jsou zde dva bazény k dispozici, jeden z nich exteriér olympijský a další jeden vnitřní, pohodlné veřejné prostory zdobené stylu, dva bary, aktuální lázeňský komplex s celou řadou terapií, posilovnou a mnoha dalších zařízení.

Hosté budou příjemně překvapeni s různými akcí a aktivit, které se konají v areálu hotelu, jako jsou taneční večery, sportovní soutěže, pěší turistiku a vodní sporty.

Je nutná kreditní karta k zajištění rezervace.
Můžete mít až 2 dny před příjezdem zrušit rezervaci bez poplatku. V případě, že je rezervace zrušena do 48 hodin před příjezdem Vám bude účtována 1 noc. Stejný den zrušení, žádné přehlídek nebo časné check-out bude mít za následek 1 noc zdarma. Platba: kreditní karty bude účtována v den příjezdu.
Příjezd: 12:00
Check-out: 11:00
"S cílem potvrdit rezervaci, požadujeme platnou kreditní kartu. Pokud to je problém s kartou, budeme asi muset kontaktovat pro ověření vaší karty. Pokud nechcete odpovědět na náš e-mail do 2 pracovních dnů Vaše rezervace může být zrušena jako výsledek. "

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Klimatizace
  • Bar
  • Kavárna
  • Fény
  • Venkovní bazén
  • Restaurace
  • Trezor
  • Bazén


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Hotel Kinetta Beach Located at 57th km Old National road, Korinthos Kinetta, , Athens.
Hotel Kinetta Beach
Greece
Athens 19100 57th km Old National road, Korinthos Kinetta
0% 0
37.9630120 23.2090473
Hotel Kinetta Beach
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc