X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Hotel Jupiter

Tweede Helmersstraat 14, Amsterodam, Nizozemí

mapa a cestovní pokyny


84%Hodnocení

  • 85%Hodnota za peníze
  • 80%Zabezpečení
  • 80%Umístění
  • 85%Zaměstnanci
  • 90%Atmosféra
  • 90%Čistota
  • 80%Zařízení

Přeloženo: Google Letadlem: (letiště Schiphol):
Můžete si vzít "Connexxion" letiště hotel shuttle bus, který whill dostanete rovnou k našemu hotelu.
Vstupenky: 16.50 pp jednosměrný
nebo zpáteční letenka FOT 32, - Euro.
Podívejte se na časové označení, aby invoid problémy
Taxi poplatek od letiště: cca. 35.

Vlakem: (Hlavní nádraží) tramvají, jak je popsáno níže, nebo vzít si taxi, které bude stát přibližně 12.

Tramvají: (.. 20 min od CS + cca 5 min pěšky) od hlavního nádraží, tramvají 1, a vystupte na "Leidseplein". Podíváme-li se na cestu tramvají další jízdy, uvidíte most. Kříž, který, a odbočit vpravo do ulice zvané "Nassaukade". Po této silnici udržet kanál na vaší pravé straně. (Budete míjet obchod se sportovním zbožím.) Odbočit vlevo na druhém rohu, do "Tweede Helmersstraat", kde se hotel nachází na pravé straně-straně. na podrobné mapě klikněte zde

Autem:
Ze směru 'Den Haag "(dálnice A4), se obchvatu A 10 kolem Amsterdamu, a jděte na západ směrem Zaandamu, postupujte turn-off pro S106, kde odbočíte vpravo na dopravních světel. Jděte rovně a po 2 dopravních světel, trochu vlevo přes most. Pak odbočit vlevo na "Overtoom". Po této silnici až do 4. boční ulici u levé ruky, a odbočit vlevo do "Tweede Constantijn Huygensstraat". Odbočit vpravo na druhé straně ulice na pravé straně, což je "Tweede Helmersstraat". Najdete náš hotel na vaší levé straně.

Ze směru "Utrecht" (dálnice A2):

Po této silnici rovnou do Amsterdamu. Mějte po směru'' Centrum'', dokud se nedostanete na výstupu S 100, které budete mít, a pak odbočit vlevo na konci "Overtoom". Odbočit vlevo na třetí ulici, a jste v "derde Helmersstraat". Odbočit vlevo na druhé boční ulici, a opět na první ulici se left.You vidět náš hotel na vaší levé straně.

Ze směru "Hilversum 'a / nebo' Amersfoort '(dálnice A1):

Po této silnici do Amsterdamu, a vzít okružní silnice A 10 poblíž Amsterdamu k odbočce na S 112.. Sledujte směr "Centrum". Tato cesta vás zavede na S 100, kde odbočíte vlevo na konci "Overtoom". Odbočit vlevo na třetí ulici, a jste v "derde Helmersstraat". Odbočit vlevo na druhé boční ulici, a znovu v první ulici na levé straně.
Uvidíte náš hotel na vaší levé straně.