X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Hotel Il Papavero

Via Castelfidardo, 50, Řím, Itálie

76%Hodnocení

  • 75%Hodnota za peníze
  • 78%Zabezpečení
  • 75%Umístění
  • 80%Zaměstnanci
  • 73%Atmosféra
  • 78%Čistota
  • 75%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
To je opravdu ideální řešení ubytování pro rozpočet vědomé cestovatel, který stále chce být ubytováni centrálně v čisté místnosti s vlastním sociálním zařízením. Tento rodinný "důchod" spravuje pět různých budov, a většina z pokojů byly nedávno zrekonstruované. Hlavní hotelu a jeho příloha, se nachází jen pár minut chůze od stanice metra Repubblica, a také od nádraží Termini, ale v klidné ulici nedaleko od shonu Termini je.

Malé množství pokojů jsou odděleny od hlavního hotelu a jeho vedlejší, na Turati ulici, jedné z jižní paralely k nádraží Termini, asi 15 minut chůze od hlavní budovy a několika dalších místností na náměstí Piazza Vittorio Emanuelle v blízkosti stanice metra.

Mezi hlavní body zájmu, jako je Koloseum, Španělské schody, fontána di Trevi, se snadno dostanete metrem, autobusem nebo pěšky.

Kreditní karta je pouze k zaručení rezervace:
Platba bude provedena v hotovosti při příjezdu.

Storno podmínky

Storno je možné do 72 hodin od příjezdem bez trestu.

V případě no-show, a / nebo pokud se nedostavíte zrušení rezervace bude účtována první noc míra

Neposkytujeme další podklady pro žádosti o víza.

Hledat dostupnost


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Hotel Il Papavero Located at Via Castelfidardo, 50, , Rome.
Hotel Il Papavero
Italy
Rome 00185 Via Castelfidardo, 50
76% 228
41.9065240 12.5008560
Hotel Il Papavero
    Pokoje jsou k dispozici     4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     6 lůžek Dámské Ložnice Pokoj S Koupelnou/wc     5 lůžek Smíšené Ložnice Pokoj S Koupelnou/wc     6 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     8 lůžek Smíšené Ložnice Pokoj S Koupelnou/wc     Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Samostatný Soukromý Společná Koupelna     Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc