X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Hotel Il Papavero

Via Castelfidardo, 50, Řím, Itálie

71%Hodnocení

  • 70%Hodnota za peníze
  • 70%Zabezpečení
  • 80%Umístění
  • 85%Zaměstnanci
  • 50%Atmosféra
  • 75%Čistota
  • 70%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
To je opravdu ideální řešení ubytování pro rozpočet vědomé cestovatele, kteří ještě chce být ubytováni centrálně v čisté místnosti s vlastním sociálním zařízením. Tento rodinný "důchod" spravuje pět různých budov, a většina z pokojů byly nedávno zrekonstruované. Hlavní hotel a jeho příloha, se nachází jen pár minut chůze od stanice metra Repubblica, a také od nádraží Termini, ale v klidné ulici nedaleko od shonu Termini je.

Malé množství pokojů jsou odděleny od hlavního hotelu a jeho vedlejší budově, na Turati ulici, jeden z jižního rovnoběžek na vlakové nádraží Termini, asi 15 minut chůze od hlavní budovy a několika dalších místností na náměstí Piazza Vittorio Emanuelle blízko stanice metra.

Hlavní zajímavostí, jako je Koloseum, Španělské schody, fontána di Trevi, se snadno dostanete metrem, autobusem nebo nohou.

Kreditní karta je pouze pro zajištění rezervace:
Platba bude provedena v hotovosti při příjezdu.

Storno politika

Storno je možné do 72 hodin od příjezdem bez trestu.

V případě no-show a / nebo bez zrušení bude účtována první noc rychlost

Neposkytujeme další papíry pro žádosti o vízum.

Hledat dostupnost


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Hotel Il Papavero Located at Via Castelfidardo, 50, , Rome.
Hotel Il Papavero
Italy
Rome 00185 Via Castelfidardo, 50
71% 232
41.9065240 12.5008560
Hotel Il Papavero
    Pokoje jsou k dispozici     4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     6 lůžek Dámské Ložnice Pokoj S Koupelnou/wc     5 lůžek Smíšené Ložnice Pokoj S Koupelnou/wc     6 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     8 lůžek Smíšené Ložnice Pokoj S Koupelnou/wc     Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Samostatný Soukromý Společná Koupelna     Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc