X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Hotel/Hostel Inn Tourist

1854 St. Catherine Street West, Montreal, Quebec, Montreal, Kanada

91%Hodnocení

 • 100%Hodnota za peníze
 • 80%Zabezpečení
 • 100%Umístění
 • 100%Zaměstnanci
 • 100%Atmosféra
 • 80%Čistota
 • 80%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
ZKUŠENOSTI ZIMA v centru Montrealu a jít sáňkování ve sněhu na Mont Royal což je jen 15 minut chůze od hostelu. Jsme na nejlepší umístění v Montrealu IE, Ste. Catherine Street West. Nejbližší stanice metra je Guy-Concordia, jen jednu minutu chůze od hotelu. Náš soukromý pokoj má vlastní WC a sprchový kout a místnost je určena pro dva (2) lidi jen, na rozdíl od jiných míst soukromé pokoje nemají WC nebo sprchu a jiné cestující sdílet také, že takzvaný soukromí. Vzhledem k tomu, nemáme dát cizince ve svém pokoji pouze v případě, že je 3rd person ze stejné skupiny, "musí" zaplatit další poplatky. Rezervační pro 3 osoby je možné, kontakt hostel.

Při zvláštních příležitostech, sezona týden-končí minimálně 3 noci je zapotřebí, počínaje od pátku do neděle a nelze kombinovat s běžnými dny, jinak celý týden-end sazba se použije na všechny dny. Kojenci a malé děti nejsou povoleny jako my nesplňují požadované bezpečnostní normy pro ochranu.

Je zapotřebí plná platba pro zvláštní příležitosti, jako je Formule-1 Race, Canada Day, dlouhé víkendy, jako je Den práce, Victoria Day, Vánoce a Nový rok atd, po provedení rezervace, v případě zrušení nebo zákazník rozhodne zkrátit pobyt z jakéhokoliv důvodu tam bude žádná náhrada za jakoukoli částku vůbec. Vezměte prosím na vědomí tento bod týkající se zrušení velmi pečlivě před provedením svůj vlastní on-line rezervaci zejména při zvláštních příležitostech. V případě zrušení jiných než zvláštních příležitostech neexistuje žádná náhrada, pro pravidelné dny musí být použity na jednu noc plnou sazbu za náklady plus Govt. daní a, min, je nutná sedm den předem oznámení v písemné formě, aby se vyhnul placení storno poplatků.

Po provedení on-line rezervaci prosím zkontrolujte e-mailový účet a odpoví e-mailem, obdržíte potvrzovací e-mail z Internetu rezervace agentury a také od nás. Pokud nemáte odpověď a potvrdit nemůžeme zaručit rezervaci, protože to je vyhnout se podvodných transakcí kreditní kartou, a to zejména s strana kreditních karet třetím. Lidé, kteří nemají odpovídat, nebo nás kontaktujte, jejich rezervace není zaručena. Aby se tomu zabránilo, prosím, kontaktujte přímo hostelu.

Neexistuje žádný zákaz vycházení pro hosty již pobývají s námi, ale pro check-in hostelu není otevřena 24 hodin, check-in time je 13: 00 hodin a check-out čas 10:00, přiměřeně pozdě nebo brzy se dostavili k odbavení V je možné, ale musí být uspořádány a podléhat uvážení a dostupnosti majitele. Kontakt hostel přímo prostřednictvím e-mailu pro check-in a pro případné změny v rezervaci. Storno poplatky se vztahují, pokud není písemně sděleno včas.

IF pozdní check-in není dohodnout s hostelu písemně to bude považovat za NO SHOW po 16:00 hod v den příjezdu. Vedení Hostel si vyhrazuje právo vstupného a také pro přijetí / zamítnutí hotovosti / kreditní karty, nebo pro změnu sazby kdykoliv bez předchozího upozornění.

* - * Domácí zvířata nejsou povolena * - *

Govt. daně nejsou zahrnuty v ceně a musí být zaplacena při příjezdu spolu s výše zůstatku v plné výši.
Všechny ceny jsou předmětem obsazení daně 3,5% + 5% dobré a služby daně (GST) a provinciální daně z prodeje 9,75% (PST),
Máme 7 dnů storno podmínky.

Hledat dostupnost

 • Poslední recenze

  Přeloženo: Google
  Nedávno jsem zde pobýval na rychlý víkendový pobyt, jsme absolutně miloval ji! Jac, majitel, šel nad rámec toho, co jsme očekávali od něj. Šel ven jeho způsobu, jak nás vyzvednout od vlakového nádraží a jet nás do hotelu. Dal podrobný návod a místa jít a vidět na mapě, protože jsme byli jen zůstat tam po dobu 4 dnů, je to opravdu pomohlo nám vešly do té míry, jak je to možné. Není slyšet žádný hluk z ulice z ulice, a jeho se nachází přímo v centru! Budeme rozhodně zůstat tady znovu!
  Více
   Anonymní, Kanada, Žena, 18-24
 • Zobrazit všechny recenze »

Zařízení

 • Klimatizace
 • Snídaně není zahrnuta
 • Stropní ventilátor
 • Fény k pronájmu
 • Včetně ložního prádla
 • Ručníky k pronájmu


Politiky

 • Daně nejsou zahrnuty


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 7 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Hotel/Hostel Inn Tourist Located at 1854 St. Catherine Street West, Montreal, Quebec, Montreal.
Hotel/Hostel Inn Tourist
Canada
Montreal QC Montreal H3H1M1 1854 St. Catherine Street West, Montreal, Quebec
91% 104
45.4930666 -73.5800099
Hotel/Hostel Inn Tourist
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc