X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Hotel/Hostel Inn Tourist

1854 St. Catherine Street West, Montreal, Quebec, Montreal, Kanada

87%Hodnocení

 • 90%Hodnota za peníze
 • 80%Zabezpečení
 • 80%Umístění
 • 90%Zaměstnanci
 • 90%Atmosféra
 • 90%Čistota
 • 90%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
ZKUŠENOSTI ZIMA v centru Montrealu a jít sáňkování ve sněhu na Mont Royal což je jen 15 minut chůze od hostelu. Jsme na nejlepší umístění v Montrealu, tj., Ste. Catherine Street West. Nejbližší stanice metra je Guy-Concordia, pouze jednu minutu chůze od hotelu. Náš soukromý pokoj má vlastní WC a sprchový kout a místnost pro dva (2) lidi jen, na rozdíl od jiných míst soukromé pokoje nemají WC nebo sprchu a jiné cestující také sdílet, že tzv. soukromé místnosti. Vzhledem k tomu, nemáme dát cizince ve svém pokoji pouze v případě, že je třetí osoba ze stejné skupiny, "musí" platit další poplatky. Rezervace pro 3 osoby je možné, kontakt hostel.

Při zvláštních příležitostech, sezona týden-konců je nutné minimálně 3 noci pobytu, počínaje od pátku do neděle a nelze ji kombinovat s pravidelnými dnů, jinak celý týden-end sazba se použije na všechny dny. Kojenci a malé děti nejsou povoleny jako my nesplňují požadované bezpečnostní normy pro ochranu.

Je třeba v plné výši při zvláštních příležitostech, jako je Formule 1 Race, Canada Day, dlouhých víkendů, jako Svátek práce, Victoria Day, Vánoce a Nový rok atd., po provedení rezervace, v případě zrušení nebo zákazník rozhodne zkrátit pobyt z jakéhokoliv důvodu bude žádná náhrada za jakoukoliv částku vůbec. Před tím, než svůj vlastní on-line rezervaci zejména při zvláštních příležitostech Vezměte prosím na vědomí tento bod týkající se zrušení velmi opatrně. V případě zrušení jiných než zvláštních příležitostech není žádná náhrada, pro pravidelné dní na jednu noc se použije plná stornovací sazba poplatků a vláda. daně, a min, sedm dní předem písemně je nutné, aby se vyhnul placení storno poplatků.

Po provedení on-line rezervaci zkontrolujte e-mailový účet a odpoví e-mailem, obdržíte potvrzovací e-mail z Internetu rezervace agentury a také od nás. Pokud nechcete odpovědět a potvrdit nemůžeme zaručit rezervaci, protože to je, aby se zabránilo podvodné transakce kreditní kartou, a to zejména s kreditními kartami třetích stran. Lidé, kteří nemají odpovídat, nebo nás kontaktujte, jejich rezervace není zaručena. Aby se tomu zabránilo, prosím, kontaktujte hostel přímo.

Neexistuje žádný zákaz vycházení pro hosty již u nás bydlí, ale pro check-in hostelu není otevřena 24 hodin, check-in time je 13: 00 hodin a check-out čas 10:00, poměrně pozdě nebo brzy check- v je možné, ale musí být uspořádány a podléhá uvážení a dostupnosti majitele. Kontaktní hostel přímo prostřednictvím e-mailu na check-in a případné změny v rezervaci. Storno poplatky platí, pokud není písemně oznámeno včas.

IF pozdní check-in NENÍ dohodnout s hostelu písemně to bude považovat za NO SHOW po 16:00 hod. v den příjezdu. Vedení Hostel si vyhrazuje právo vstupu a také pro přijetí / odmítnutí v hotovosti / kreditní karty nebo ke změně ceny kdykoliv bez předchozího upozornění.

* - * Domácí zvířata nejsou povolena * - *

Vláda. daně nejsou zahrnuty v ceně a musí být zaplacena při příjezdu spolu s množstvím zůstatek v plné výši.
Všechny ceny jsou předmětem 3,5% obsazenosti daň + 5% dobré a služby daně (DPH) a 9,75% provinciální daně z prodeje (PST),
Máme 7 dnů storno podmínky.

Hledat dostupnost


Zařízení

 • Klimatizace
 • Snídaně není zahrnuta
 • Stropní ventilátor
 • Fény k pronájmu
 • Včetně ložního prádla
 • Ručníky k pronájmu


Politiky

 • Daně nejsou zahrnuty


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 7 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Hotel/Hostel Inn Tourist Located at 1854 St. Catherine Street West, Montreal, Quebec, Montreal.
Hotel/Hostel Inn Tourist
Canada
Montreal QC Montreal H3H1M1 1854 St. Catherine Street West, Montreal, Quebec
87% 102
45.4930666 -73.5800099
Hotel/Hostel Inn Tourist
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc