X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Hotel Hecco Deluxe-Sarajevo

Žádné hodnocení

0 Recenze
  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Hotel Hecco Deluxe se nachází v ulici Ferhadija nr. 2 v samém centru Sarajeva. Jeho umístěny na čtyřech nejvyšších patrech jen obloha vzestupu, který se nachází na hlavní pěší zóně. Stavební jeho vlastní má zvláštní kulturní a historické dědictví a pod ochranou ústavu památkové ochrany kulturní. Z oken a balkonů pokojů, jak z restaurace a její galerii najdete nezapomenutelný výhled na Sarajevo a jakmile vyjdete z hotelu, ocitnete se v pěší zónou, která je nejoblíbenější částí Sarajeva.

Hotel nabízí 15 luxusních zařízených apartmánech. V pokojích vybavování hotelů a apartmánů, jeho bylo věnovat zvláštní pozornost, aby odpovídal a bezpečnost našich hostů. Takže, každý pokoj a apartmán představuje LCD TV s kabelovými kanály, ADSL a WiFi připojení k internetu, které je zdarma pro hotelové hosty, telefon s přímou volbou, minibarem a atd. Všechny apartmány mají klimatizaci a věříme, že se vám bude líbit v hotelech okolí. Jak už bylo řečeno, byla zvláštní pozornost věnovat bezpečnosti, takže každý pokoj má (včetně hlavních obsahu) SOS volání v koupelně.
Restaurace:
Pokud chcete parkovací brzdu od svých obchodních závazků a hektický způsob života, přijďte a navštivte naši restauraci umístěné na 10. patře s galerií a úchvatný výhled. Restaurace je vybavena v souladu s nejvyššími světovými standardy, a proto můžeme zaručit, budete trávit příjemné chvíle při pobytu v naší restauraci.

Kreditní karta je nutná pro zajištění rezervace. Můžete mít až 3 dny před příjezdem zrušit rezervaci bez poplatku. Pokud bude rezervace stornována do 72 hodin před příjezdem Vám bude účtována 1. noc pobytu. Stejný den zrušení, žádné přehlídek nebo časné podívejte se bude mít za 1 noc zdarma. Platba: kreditní karty bude účtována v den příjezdu.
Příjezd: 13:00
Odjezd: 11:00
"S cílem potvrdit rezervaci, budeme požadovat platnou kreditní kartu. Pokud to je problém s kartou, budeme asi muset kontaktovat pro ověření karty. Pokud nechcete odpovědět na naši e-mailem do 2 pracovních dnů Vaše rezervace může být zrušena jako výsledek. "

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Bar
  • Snídaně v ceně
  • Restaurace


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Hotel Hecco Deluxe-Sarajevo Located at Ferhadija 2, , Sarajevo.
Hotel Hecco Deluxe-Sarajevo
Bosnia And Herzegovina
Sarajevo 71000 Ferhadija 2
0% 0
43.8612673 18.4247589
Hotel Hecco Deluxe-Sarajevo
    Pokoje jsou k dispozici     Základní Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Základní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc