X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Hotel Dijana - Pirot

Milutina Velimirovica bb, Pirot, Serbia

Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Villa Diana je plně vybavená stravovací zařízení, která se nachází v klidné části Pirot, jen pět minut chůze od centra města. Pokoje a apartmány uspokojí vaše největší požadavky, zda je váš pobyt je pro podnikání, turisty nebo přechodné. Naše nabídka klade za cíl uspokojit potřeby a přání moderního hosta. Můžeme uspořádat různé oslavy: svatby, narozeniny, ples nocí, rodinné oslavy a podnikání pro nás je potěšením. Tam jsou hostům k dispozici hodovní síně a malé obřadní síně. Jsme schopni poskytovat ubytovací služby pro 30 osob. Máme čtyři dvoulůžkové pokoje, pět pokojů s manželskou postelí, dva jednolůžkové pokoje a tři luxusní apartmány, s možností přistýlky. Každý pokoj obsahuje: LCD TV, klimatizaci, ledničku, telefon, bezdrátové připojení k internetu (Wi-Fi), a moderní koupelnu. Apartmány s vysokou úrovní komfortu také: mini-bar a moderní kuchyně. Recepce je Vám k dispozici 24 hodin denně, krásná zahrada s fontánou. Hodovní síň má kapacitu až 280 hostů, který je ideální místo pro velké oslavy, které se bude vzpomínat. Malý pokoj, až pro 80 hostů, je vybaven moderním a nabízí intimnější prostředí pro oslavy menšího typu. Vysoce komfortní a klimatizované pokoje, pódium pro hudebníky a taneční parket. Příležitost vytvořit menu, velké parkoviště, prostorný park s pěšími, fontánami a jezírkem, možnost pořádání obřad a svatební obřad v zahradě. Vzhledem k tomu, potřeby k vysoké úrovni moderních obchodních metod, podnikatelů, dáme k dispozici konferenční sál pro pořádání prezentací, propagačních akcí, tiskové konference, besedy, diskuse, semináře, přednášky, vzdělávacích filmů a podobně. Moderní design interiéru nabízí všechny technické možnosti k udržení každý aspekt konference. Tím, že spojíme své tvůrčí a obchodní potenciál, jsme vybavili prostor, kde se volně a kompletní uvážení, můžete pokračovat v práci a soukromé setkání.
Požaduje se kreditní karty k zajištění rezervace. Můžete mít až 3 dny před příjezdem zrušit rezervaci bez poplatku. Pokud je rezervace zrušena do 72 hodin před příjezdem Vám bude účtována 1 noc. Stejný den zrušení, žádné přehlídek nebo předčasného odjezdu bude mít za následek 1 noc zdarma. Platba: kreditní karty bude účtována v den příjezdu.
Příjezd: 13:00
Podívejte se: 11:00
"S cílem potvrdit rezervaci, budeme požadovat platnou kreditní kartu. Pokud to je problém s kartou, budeme asi muset kontaktovat pro ověření vaší karty. Pokud nemáte odpověď na náš e-mailem do 2 pracovních dnů Vaše rezervace může být zrušena jako výsledek. "

Hledat dostupnost


Zařízení

  • 24 hodinová recepce
  • Klimatizace
  • Snídaně v ceně
  • Přístup k internetu
  • Parkování
  • Restaurace


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Hotel Dijana - Pirot Located at Milutina Velimirovica bb, , Pirot.
Hotel Dijana - Pirot
Serbia
Pirot 18300 Milutina Velimirovica bb
0% 1
43.1526006 22.5614547
Hotel Dijana - Pirot
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc