X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Hotel Dijana - Pirot

Milutina Velimirovica bb, Pirot, Serbia

Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Villa Diana je plně vybavený stravovací zařízení, která se nachází v klidné části Pirot, jen pět minut jízdy od centra města. Pokoje a apartmány uspokojí vaše největší potřeby, zda je váš pobyt pro podnikání, turisty nebo přechodné. V naší nabídce si klade za cíl uspokojit potřeby a přání moderního hosta. Můžeme uspořádat různé oslavy: svatby, narozeniny, ples noci, rodinné oslavy a firemní Pro nás je potěšením. Tam jsou hostům k dispozici hodovní síně a malé obřadní síni. Jsme schopni poskytovat ubytovací služby pro 30 osob. Máme čtyři dvoulůžkové pokoje, pěti pokojů s manželskou postelí, dva jednolůžkové pokoje a tři luxusní apartmány s možností přistýlky. Každý pokoj obsahuje: LCD TV, klimatizaci, ledničku, telefon, bezdrátový přístup k internetu (Wi-Fi), a moderní koupelnu. Apartmány s vysokou úrovní komfortu také: mini-bar a moderní kuchyně. Recepce je k dispozici 24 hodin denně, krásná zahrada s fontánou. Hodovní sál má kapacitu až 280 hostů, což je ideální místo pro velké oslavy, které se bude vzpomínat. Malý pokoj, až pro 80 hostů, je vybaven moderní a nabízí intimnější prostředí pro oslavy menšího typu. Vysoce komfortní a klimatizované pokoje, pódium pro hudebníky a taneční parket. Příležitost vytvořit menu, velké parkoviště, prostorný park s pěšími cestami, fontánami a jezírkem, možnost pořádání obřadu a svatební obřad v zahradě. Vzhledem k požadavkům na vysokou úroveň moderních obchodních metod, podnikatelů, dáme k dispozici konferenční sál pro pořádání prezentací, propagační akce, tiskové konference, besedy, diskuse, semináře, přednášky, vzdělávacích filmů a podobně. Moderní design interiéru nabízí všechny technické možnosti k udržení každý aspekt konference. Tím, že spojíme své tvůrčí a obchodní potenciál, máme vybavený prostor, kde se volně a kompletní uvážení, můžete pokračovat v práci a soukromé setkání.
Kreditní karta je nutná pro zajištění rezervace. Můžete mít až 3 dny před příjezdem zrušit rezervaci bez poplatku. Pokud je rezervace zrušena do 72 hodin před příjezdem Vám bude účtována 1 noc. Stejný den zrušení, žádné přehlídek nebo předčasného odjezdu bude mít za následek 1 noc zdarma. Platba: kreditní karty bude účtována v den příjezdu.
Příjezd: 13:00
Check-out: 11:00
"S cílem potvrdit rezervaci, budeme požadovat platnou kreditní kartu. Pokud to je problém s kartou, budeme asi muset kontaktovat pro ověření vaší karty. Pokud jste neodpovídejte na náš e-mailem do 2 pracovních dnů Vaše rezervace může být zrušena jako výsledek. "

Hledat dostupnost


Zařízení

  • 24 hodinová recepce
  • Klimatizace
  • Snídaně v ceně
  • Přístup k internetu
  • Parkování
  • Restaurace


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Hotel Dijana - Pirot Located at Milutina Velimirovica bb, , Pirot.
Hotel Dijana - Pirot
Serbia
Pirot 18300 Milutina Velimirovica bb
0% 1
43.1526006 22.5614547
Hotel Dijana - Pirot
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc