X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Hotel Caravaggio

Via Palermo 73, Řím, Itálie

mapa a cestovní pokyny


73%Hodnocení

  • 70%Hodnota za peníze
  • 70%Zabezpečení
  • 75%Umístění
  • 75%Zaměstnanci
  • 75%Atmosféra
  • 75%Čistota
  • 70%Zařízení

Cesta k Hotelu Caravaggio

Zo zelezničnej stranice Termini

Hľadajte východ na Piazza dei Cinquecento a odtiaľ choďte na Viale L. Einaudi. Dostanete sa na Piazza della Repubblica. Pokračujte po Via Nazionale a odbočte vľavo na Via Venezia (piata odbočka zo smeru od Piazza della Repubblica). Na konci Via Venezia zabočte doprava na Via Palermo a nájdete Hotel Caravaggio.
Na Piazza dei Cinquecento nájdete niekoľko autobusov idúcich na Via Nazionale (napríklad autobus číslo 64, 170), sú tu i stanovistia taxíkov.

Z letiska Fiumicino (Leonardo da Vinci)

Z letiska Fiumicino odchádza kazdých 30 minút vlak priamo na stanicu Termini (odtiaľto pozrite, prosím, opis v bode: Zo zelezničnej stanice Termini).
Pred východom z terminálu nájdete i stanovistia taxíkov.

Z letiska Ciampino

Pred letiskom nájdete autobus spájajúci letisko so stanicou Termini (odtiaľto pozrite, prosím, opis v bode: Zo zelezničnej stanice Termini) alebo autobus spájajúci letisko s linkou metra A - stanica Anagnina (odtiaľto choďte metrom a vystúpte na zastávke Repubblica, ocitnente sa na začiatku Via Nazionale a odtiaľto pozrite, prosím, opis v bode: Zo zelezničnej stanice Termini).
Z letiska Ciampino sa k Hotelu Caravaggio môzete dostať i taxíkom.

Ak si zeláte, radi Vám zabezpečíme Vasu prepravu z letiska priamo do násho Hotela Caravaggio, a to za 57 EUR (pre 1 alebo 2 osoby; pri počte osôb vyssom ako 2 nás ohľadom ceny, prosím, kontaktujte). Cena zahŕňa batozinové poplatky, daň a samotnú sluzbu. Ak si zeláte rezerváciu tejto sluzby, poslite nám, prosím, Vás čas príletu najneskôr deň pred Vasím príchodom.