X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Hotel Caravaggio

Via Palermo 73, Řím, Itálie

mapa a cestovní pokyny


90%Hodnocení

  • 92%Hodnota za peníze
  • 88%Zabezpečení
  • 92%Umístění
  • 96%Zaměstnanci
  • 80%Atmosféra
  • 96%Čistota
  • 88%Zařízení

Cesta k Hotelu Caravaggio

Zo zelezničnej stranice Termini

Hľadajte východ na Piazza dei Cinquecento a odtiaľ choďte na Viale L. Einaudi. Dostanete sa na Piazza della Repubblica. Pokračujte po Via Nazionale a odbočte vľavo na Via Venezia (piata odbočka zo smeru od Piazza della Repubblica). Na konci Via Venezia zabočte doprava na Via Palermo a nájdete Hotel Caravaggio.
Na Piazza dei Cinquecento nájdete niekoľko autobusov idúcich na Via Nazionale (napríklad autobus číslo 64, 170), sú tu i stanovistia taxíkov.

Z letiska Fiumicino (Leonardo da Vinci)

Z letiska Fiumicino odchádza kazdých 30 minút vlak priamo na stanicu Termini (odtiaľto pozrite, prosím, opis v bode: Zo zelezničnej stanice Termini).
Pred východom z terminálu nájdete i stanovistia taxíkov.

Z letiska Ciampino

Pred letiskom nájdete autobus spájajúci letisko so stanicou Termini (odtiaľto pozrite, prosím, opis v bode: Zo zelezničnej stanice Termini) alebo autobus spájajúci letisko s linkou metra A - stanica Anagnina (odtiaľto choďte metrom a vystúpte na zastávke Repubblica, ocitnente sa na začiatku Via Nazionale a odtiaľto pozrite, prosím, opis v bode: Zo zelezničnej stanice Termini).
Z letiska Ciampino sa k Hotelu Caravaggio môzete dostať i taxíkom.

Ak si zeláte, radi Vám zabezpečíme Vasu prepravu z letiska priamo do násho Hotela Caravaggio, a to za 57 EUR (pre 1 alebo 2 osoby; pri počte osôb vyssom ako 2 nás ohľadom ceny, prosím, kontaktujte). Cena zahŕňa batozinové poplatky, daň a samotnú sluzbu. Ak si zeláte rezerváciu tejto sluzby, poslite nám, prosím, Vás čas príletu najneskôr deň pred Vasím príchodom.