X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Hotel Bed in Roma

via dei mille 64, Řím, Itálie

mapa a cestovní pokyny


100%Hodnocení

  • 100%Hodnota za peníze
  • 100%Zabezpečení
  • 100%Umístění
  • 100%Zaměstnanci
  • 100%Atmosféra
  • 100%Čistota
  • 100%Zařízení

Přeloženo: Google Stazione Termini je město je hlavní dopravní rozbočovač, takže přijíždějící do hotelu je velmi jednoduché, podívejte se na interaktivní mapu a pod doprovodných informací. Piazza Cinquecento je domovem hlavního města autobusového nádraží v přední části hlavního vlakového nádraží. Odtud Via Cavour vede přímo dolů na Forum Romanum, zatímco Via Nazionale se dostanete dolů na náměstí Piazza Venezia.

Většina návštěvníků do Říma dorazí prostřednictvím jedné z městských dvou hlavních letišť: Ciampino a Fiumicino.

Fiumicino Leonardo Da Vinci letiště je podáváno vlakem přímo na nádraží Termini v centru Říma. Po příjezdu na letiště sjeďte vpravo na Via Marsala. Projděte si Via Marsala, ve stejném směru jako dopravního systému jedna cesta, a budete se na Via Milazzo na levé straně. Take Via Milazzo a Hotel Bed In Roma je na první ulici vpravo.

Letiště Ciampino je také dobře spojen s Stazione Termini prostřednictvím pravidelných spolehlivých autokarovou dopravu. Většina leteckých společností bude poskytovat cestujícím informace během letu do Říma. Trenéři běh na nádraží Termini a zastavit na Via Marsala. Toto je pravděpodobně nejpohodlnější a hodnotu za peníze tak, aby se dospělo v centru města, ale pokud chcete ušetřit pár eur můžete také skočit na jednom z veřejné dopravy autobusy do Anagnina stanice metra na trase A. Jen vystupte na nádraží Termini po 15 zastávek a budete v centru Říma nedaleko hotelu Bed In Roma.