X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Hotel Ani

5 Borka Talevski Street, Skopje, Macedonia

Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Hotel Ani nabízí obchodní, rodinné nebo jakýkoliv druh ubytování. Hotel Ani, který se nachází v centru města, přes řecký konzulát, nabízí optimální nebo maximální úroveň pohodlí pro splnění všech vašich potřeb a očekávání. Izolován od městského provozu, ale přesto v blízkosti největších událostí, to vám nabízí rychlé a racionální naplnit na vaše úkoly. V hotelové restauraci si můžete dát kontinentální snídani. Hosté mohou využít soukromé parkoviště na místě a na recepci bude vždy někdo odpovědět na všechny vaše dotazy a poskytne optimální bezpečnost. Ani Hotel nabízí jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, vlastní sociální zařízení, a také hotel patří minibar.

Vezměte prosím na vědomí:

Pokud je rezervace zrušena do 48 hodin před příjezdem Vám bude účtována 1. noc pobytu. Žádné přehlídek nebo časné podívejte se bude mít za 1 noc účtován.

Příjezd: 14:00
Odjezd: 10:00

Poté, co jste potvrdili Vaše rezervace Travelmed bude předautorizovat zálohu vaší kreditní karty doplatku a platba bude provedena v den příjezdu. V nepravděpodobném případě, že vaše karta nemůže být předschválený pro zbývající částku, kterou obdržíte e-mail s upozorněním na to. Musíte odpovědět na toto oznámení s údaji platnou kreditní karty do 3 dnů. Pokud tak neučiníte, může mít za následek zrušení vaší rezervace.

Hledat dostupnost


Zařízení

  • 24 hodinová recepce
  • Klimatizace
  • Bar
  • Snídaně v ceně
  • minibar
  • Parkování
  • Restaurace


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Hotel Ani Located at 5 Borka Talevski Street, , Skopje.
Hotel Ani
Macedonia
Skopje 1000 5 Borka Talevski Street
0% 5
41.9977577 21.4216125
Hotel Ani
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc