X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Hotel Ambra

via Caccianino 10, Milán, Itálie

mapa a cestovní pokyny


55%Hodnocení

  • 55%Hodnota za peníze
  • 57%Zabezpečení
  • 60%Umístění
  • 55%Zaměstnanci
  • 53%Atmosféra
  • 48%Čistota
  • 53%Zařízení

Přeloženo: Google Letiště Malpensa:
Vezměte si "Shuttle Bus" nebo "rychlík" přímo do Milano Central Station. (. A pak postupujte podle níže uvedených údajů o tom, jak se dostat k hotelu od Hlavního nádraží) Kyvadlový autobus jezdí každých 10min a trvá 1 hodinu dorazí do hlavního nádraží, vlak jezdí každých 30min Express a trvá 20min přijet na stanici Cadorna.

Z letiště Orio al Serio:
Vezměte 'shuttle bus' přímo do Milano Central Station. (A pak postupujte podle níže uvedených údajů o tom, jak se dostat k hotelu od Hlavního nádraží). Kyvadlový autobus odjíždí každých 10min a trvá 50 minut, aby se dostali do hlavního nádraží.

Z letiště Linate:
Vezměte 'shuttle bus' přímo do Milano Central Station. (A pak postupujte podle níže uvedených údajů o tom, jak se dostat k hotelu od Hlavního nádraží). Kyvadlový autobus odjíždí každých 15min a trvá 15min přijet do hlavního nádraží.Z Hlavního nádraží:

-Varianta 1) Podzemní Green Line (linka č. 2). Zastavit Piola. Procházka na Via Bazzini na rohu odbočte vpravo do Via Vallazze a na třetí blocích vlevo, přijedete do Via Caccianino.

-Varianta 2) Bus # 81-Směr Lambrate (v přední části hlavní straně nádraží) Vystoupíte na druhé zastávce Via Porpora. Nestyď se za 30 sekund a přijet na Via Caccianino na pravé straně.AUTEM:
Tangenziale est EXIT Lambrate