X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Hotel Ambra

via Caccianino 10, Milán, Itálie

mapa a cestovní pokyny


39%Hodnocení

  • 20%Hodnota za peníze
  • 60%Zabezpečení
  • 50%Umístění
  • 30%Zaměstnanci
  • 40%Atmosféra
  • 30%Čistota
  • 40%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště Malpensa:
Vezměte si "Shuttle Bus" nebo "Express Train" přímo na hlavní nádraží Milano. (. A pak postupujte podle níže náznaky o tom, jak se dostat k hotelu od Hlavního nádraží) Kyvadlový autobus jezdí každých 10min a trvá 1 hodinu, aby se dostali do hlavního nádraží; Expresní vlak jezdí každých 30min a trvá 20min, aby se dospělo k Cadorna Station.

Z letiště Orio al Serio:
Vezměte si "Shuttle Bus" přímo na hlavní nádraží Milano. (A pak postupujte podle níže náznaky o tom, jak se dostat k hotelu od Hlavního nádraží). Kyvadlový autobus jezdí každých 10min a trvá 50min, aby se dostali do hlavního nádraží.

Od letiště Linate:
Vezměte si "Shuttle Bus" přímo na hlavní nádraží Milano. (A pak postupujte podle níže náznaky o tom, jak se dostat k hotelu od Hlavního nádraží). Kyvadlový autobus jezdí každých 15min a trvá 15min, aby se dostali do hlavního nádraží.Z Hlavního nádraží:

-Option 1) Podzemní Green Line (linka č. 2). Přestaňte Piola. Procházka na Via Bazzini, na rohu odbočte vpravo do Via Vallazze a na třetím bloku vlevo, přijedete do Via Caccianino.

-Option 2) Bus # 81-Směr Lambrate (V přední části hlavní strany hlavního nádraží) Vystoupíte na druhé zastávce Via Porpora. Nestyď se za 30sec a dorazí na Via Caccianino na pravé straně.AUTEM:
Tangenziale est EXIT Lambrate