X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Hotel 22 Marzo Milan

P.zza S. M. del Suffragio, 3, Milán, Itálie

mapa a cestovní pokyny


91%Hodnocení

  • 93%Hodnota za peníze
  • 91%Zabezpečení
  • 84%Umístění
  • 98%Zaměstnanci
  • 89%Atmosféra
  • 91%Čistota
  • 93%Zařízení

Přeloženo: Google Z Hlavního nádraží,
Kupte si letenku pro cestování v Miláně z trafiky nebo stroje jízdenky (pro cestování na metro / tramvaj / bus). Zvolte 24h jízdenku na Eu 4,50 nebo 48h jízdenku na Eu7.50 nebo jednosměrnou jízdenku (platnou pro 90mins) pro Eu1.50. Nezapomeňte si ověřit si lístek na dopravu. si můžete vzít autobus číslo 60, aby se zastavilo v před hotelem, najdete tento místního autobusu na "druhé" straně střední Station.12 času minut jízdy. Autobusová zastávka je název S.Maria del Suffragio. Jména jsou v horní části každé autobusové zastávky podepsat. K dispozici je také obrazovky uvnitř autobusu, který ukazuje každou zastávku na trase. Hotel se nachází v těsné blízkosti malého parku (piazza), když stojí v parku od autobusové zastávky v hotelu 22 Marzo je na pravé straně. Jeho roh bulding.
Z P.GARIBALDI STATION
Jeďte metrem ze stanice (trvat M2) .Direction Cologno Nord nebo Gessate vystupte na nádraží a postupujte podle výše uvedeného návodu. (Kupte si vstupenku zde pro použití v Miláně)

Od letiště Linate si můžete vzít autobus číslo 73, je staví před hotelem, 5 minut. Autobusová zastávka je název 22marzo-S.Maria del Suffragio.
Z letiště Malpensa máte 2 možnosti. 1) si můžete vzít kyvadlovou dopravu až do hlavního nádraží, 70 minut, pak si můžete vzít autobus číslo 60, je staví před hotelem, 15 minut. Název Autobusová zastávka je "S.Maria del Suffragio". 2), můžete jet vlakem "Malpensa EXPRESS", (můžete si koupit jízdenku před opuštěním pas (exit) oblast. Nebo můžete koupit jízdenku v hale terminálu, kde najdete mnoho dalších dopravní kanceláře. Podívejte se na obchod vstupenek prodávající "Malpensa Express "dorazí do nádraží Cadorna, 35 minut, pak si vzít tramvají 27 zastaví před hotelem, za 15 minut. Autobusová zastávka název je" S.Maria del Suffragio ".
Z Letiště Orio al Serio můžete využít kyvadlovou dopravu do centrálního nádraží, 45 minut, pak si můžete vzít autobus číslo 60, je staví před hotelem, 12 minut. Autobusová zastávka je název 22marzo-S.Maria del Suffragio.


Autem hotel je dosažitelný v blízkosti dálnice A4 Tangenziale EST- DIRECTION Linate, exit: Forlanini,
jít rovnou na Via Forlanini, pak vždy rovnou na Via Corsica - C.so XXII Marzo, až na náměstí Piazza del S.Maria Suffragio, tady jste přijeli do hotelu.