X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Hotel 22 Marzo Milan

P.zza S. M. del Suffragio, 3, Milán, Itálie

mapa a cestovní pokyny


86%Hodnocení

  • 88%Hodnota za peníze
  • 82%Zabezpečení
  • 82%Umístění
  • 92%Zaměstnanci
  • 78%Atmosféra
  • 93%Čistota
  • 85%Zařízení

Přeloženo: Google Z Hlavního nádraží,
Kupte si lístek na cestu v Miláně z trafiky nebo stroj jízdenky (pro cestování na metro / tramvaj / autobus). Zvolte 24h jízdenku na Eu 4,50 nebo 48h jízdenku na Eu7.50 nebo jednosměrnou jízdenku (platnou pro 90mins) pro Eu1.50. Nezapomeňte potvrdit svou jízdenku na dopravu. můžete jet autobusem číslo 60, se nezastaví před hotelem, najdete tento místní autobus na "druhé" straně střední Station.12 době minut jízdy. Autobusové nádraží název zastávka je S.Maria del Suffragio. Jména jsou na horní části každé autobusové stopce. K dispozici je také displej uvnitř autobusu, který ukazuje každou zastávku na trase. Hotel se nachází v těsné blízkosti malého parku (piazza), pokud má výhled na park od autobusové zastávky Hotel 22 Marzo je na pravé straně. Jeho roh budova.
Z P.GARIBALDI STATION
Jeďte metrem ze stanice (brát M2). Směr Cologno Nord nebo Gessate vystoupit na nádraží a postupujte podle výše uvedených pokynů. (Koupit letenku zde pro použití v Miláně)

Od letiště Linate si můžete vzít autobusem číslo 73, se nezastaví před hotelem, 5 minut. Autobusové nádraží název zastávka je 22marzo-S.Maria del Suffragio.
Z letiště Malpensa máte 2 možnosti. 1) si můžete vzít kyvadlovou dopravu do hlavního nádraží, 70 minut, pak si můžete vzít autobus číslo 60, se nezastaví před hotelem, za 15 minut. Autobusové nádraží název zastávka je "S.Maria del Suffragio". 2) můžete jet vlakem "Malpensa EXPRESS" (můžete si koupit jízdenku před odjezdem pas (exit) oblast. Nebo si může koupit lístek v hale terminálu, kde najdete mnoho jiných přepravních kancelář. Podívejte se na prodejně vstupenek prodávající "Malpensa Express ", že přijede do nádraží Cadorna, 35 minut, pak budete mít tramvaj 27 se zastaví před hotelem, 15 minut. Autobusová zastávka je název" S.Maria del Suffragio ".
Od letiště Orio al Serio si můžete vzít raketoplán do hlavního nádraží, 45 minut, pak si můžete vzít autobus číslo 60, se nezastaví před hotelem, za 12 minut. Autobusové nádraží název zastávka je 22marzo-S.Maria del Suffragio.


Autem Hotel je dosažitelný v blízkosti dálnice A4 Tangenziale EST-DIRECTION Linate, vstup: Forlanini,
jít rovnou na Via Forlanini, pak vždy přímo na Via Korsice - C.so XXII Marzo až na náměstí Piazza del S.Maria Suffragio, tady jste dorazili do hotelu.