X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do HostelOne Sevilla Alameda

Jesus del Gran Poder 113, Sevilla, Španělsko

mapa a cestovní pokyny


89%Hodnocení

  • 88%Hodnota za peníze
  • 89%Zabezpečení
  • 90%Umístění
  • 93%Zaměstnanci
  • 88%Atmosféra
  • 87%Čistota
  • 89%Zařízení

Přeloženo: Google Hostel One Sevilla se nachází na c / Jesus Del Gran Výkon 113.

Z letiště: Jeďte autobusem (4,00) na autobusové nádraží Plaza de Armas.

Z autobusového nádraží Plaza de Armas 15-20 minut chůze !. když necháte na autobusové nádraží, měli byste chodit doleva do Calle Torneo (řeka by měla být na levé straně). Po 10 min chůze, tak jste se dostali do Barqueta mostu, přes cestu a vzít Calatrava ulici, třetí roh na pravé straně je naše ulice, Jesus Del Gran Výkon a 100 metrů podél ulice je hostel, číslo 113 .

Od vlakového nádraží Santa Justa: Jeďte první třída (Avenida Jose Loguillo) na pravé straně. Je zde autobusová zastávka 50mts pryč, kde si můžete vzít autobus č: C2 (1.40), vystupte na La Barqueta (před mostem). Přejdeme cestu "Avenida Resolana" a vzít malý ulici zvané "Arragel" a na konci ulice, aby calle "Calatrava" doleva, třetí roh na pravé straně je Ježíš del Gran Výkon, číslo 113 je 2 minuty odtud.

Z autobusového nádraží Prado San Sebastian: Dostat se z nádraží odbočte vlevo a pěšky, až se dostanete k první třídě zvané Avenida Menndez y Pelayo.Turn přímo na této třídě ao 50mts najdete autobusová zastávka autobusu C4.Take autobus a vystupte na La Barqueta (před mostem). Přejdeme cestu "Avenida Resolana" a vzít malý ulici zvané "Arragel" a na konci ulice, aby calle "Calatrava" doleva, třetí roh na pravé straně je Ježíš del Gran Výkon, číslo 113 je 2 minuty odtud.