X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Hostel & Pousada Casa Coco Verde

Rua das Dunas, Jericoacoara, Brazílie

mapa a cestovní pokyny


85%Hodnocení

  • 86%Hodnota za peníze
  • 84%Zabezpečení
  • 86%Umístění
  • 85%Zaměstnanci
  • 89%Atmosféra
  • 85%Čistota
  • 82%Zařízení

Přeloženo: Google Jericoacoara je o něco těžší než se dostat do jiných místech, ale to je o polovinu svého kouzla.

Veřejné přenos:
Přichází z východu, autobusy (Fretcar) nechat Fortaleza autobusové nádraží pravidelně a trvá asi 7 hodin. Patří k nim otevřený 4WD transfer z Jijoca.

Ze Západu, přijde přes Camocin, které může být dosaženo prostřednictvím Parnaiba. Pravidelné přepravy a kočárky odejít z Camocin do Jeri a vzít jeden až tři hodiny.

Autem:
Chcete-li se sem dostat autem, budete potřebovat mapu / GPS, protože silnice nejsou dobře značených. Potřebujete asi šest hodin dostat z Fortaleza do centra obce Jijoca Jericoacoara. Odtud budete potřebovat vozidlo se čtyřmi náhonem, nebo bryčkou, aby konečné 23 km přes duny Jeri sám.

Z autobusového nádraží:
Chcete-li dostat do hostelu, projít malou uličkou / ulice naproti autobusového nádraží / Global Connection internetová kavárna, přes hlavní ulici / Rua Principal, přes další malé uličky a odbočit vlevo na Rua São Francisco. Odbočit vpravo 50m po Jeripan Padaria / pekárna před žluté zdi, po ulici kolem sebe a pak odbočte doleva na Rua das Dunas. Casa Coco Verde se nachází jen se na pravá strana. Měli byste vidět naši malou vítanou známkou a velká Green Gate. K dispozici je mapa na konci fotografií.