X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Hostel & Guest House SA

mapa a cestovní pokyny


91%Hodnocení

  • 94%Hodnota za peníze
  • 89%Zabezpečení
  • 91%Umístění
  • 92%Zaměstnanci
  • 87%Atmosféra
  • 96%Čistota
  • 91%Zařízení

Přeloženo: Google Podívejte se prosím na mapy ve foto sekci pro více detailní mapy.

Ze Sarajeva autobusového / vlakového nádraží

Chcete-li získat do našeho hostelu od autobusového / vlakového nádraží můžeš tramvají č. 1. Tramvajová zastávka se nachází v přední části vlakového / autobusového nádraží. Cena vstupenky je 1.8km osobu (0.8Euro). Dohlédněte PRO Integrace a IT spousta THEM.We se nachází asi 4 km od hlavního autobusového / vlakového nádraží. Ty by měly vystoupit na zastávce tramvají názvem Vijecnica, že je sedmá stanice od vlakového / autobusového nádraží. Jakmile se dostanete pryč od této zastávky, měli byste být schopni vidět budovu Národní knihovny na levé straně. Pokračujte touto ulicí pěšky k dalšímu mostu. Cross tento most, když přejedete most, měli byste vidět malý park rovně přes něj, tak se nejprve doleva na Avdage Sahinagica ulici. Procházka na konci této ulice a uvidíte staré schody s velkým graffiti SIGN SA na začátku, jen začít chodit na ně. Při procházce po tomto schodišti, sledovat směr ZNÁMKY!! Než když se podíváte nahoru, měli byste být schopni vidět oranžový dům na konci schodiště na pravé straně. Nacházíme se právě v té oranžové domu.
Můžete také použít taxi transfer z vlakového / autobusového nádraží. Maximální cena by měla být 5 eur (Ujistěte se, že dostanete stvrzenku, aby se zabránilo dostat ošizený). Jen mi taxikář adresu a říct mu, že je to blízko ke schodům do staré lanovky na Mountain View (Zicara). Zeptejte se Yasmin, když jste v této oblasti.


Z autobusového nádraží východní Sarajevo (Istočno Sarajevo, Republika Srbská)

Tato autobusová zastávka se nachází přibližně 12 km od našeho hostelu.
Můžete si vzít taxi za cenu 10 eur.
Případně můžete chodit na 300 metrů k místní autobusové zastávky (na Dobrinja čtvrtletí) se dostanete na stanici trolejbusu a koupit si lístek 1.8km osobu. S trolejbus No.103, půjdete do poslední zastávky na TRG AUSTRIJE. Jakmile se dostanete mimo trolejbusu Trg AUSTRIJE, podívejte se na malou tunel / arch. To je začátek Franjevacka ulici. Projděte se po této ulici, dokud jste dojdete na konec této ulice s pár ulic jít pryč. Odtud budete moci vidět po schodech na pravé straně. Postupujte podle těchto schodech nahoru a uvidíte známky našem hostelu na pravé straně.


Z Mezinárodní letiště Sarajevo

Letiště se nachází 12 km aprroximately od našeho hostelu. Taxi je nejvíce běžně používaný se dostat do našeho hostelu od letiště. To by mělo stát více než 10Euros (20km) jedna cesta.
Dalším způsobem, jak je dostat chytit místní autobus a tramvaj se dostanete do našeho hostelu.