X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Hostel Zeus

27 Sofokleous St, Atény, Řecko

mapa a cestovní pokyny


75%Hodnocení

  • 82%Hodnota za peníze
  • 71%Zabezpečení
  • 88%Umístění
  • 82%Zaměstnanci
  • 71%Atmosféra
  • 66%Čistota
  • 65%Zařízení

Přeloženo: Google 5 minut chůze od Monastiraki a Akropole.

Od vlakového nádraží: - cca 5 minut chůze od vlakového nádraží Peloponés - chytit metro ze stanice metra (Larissa) na červené lince do Agios Dimitrios směr a vystupte na Syntagma. Z náměstí Syntagma metrem do Monastiraki a od Monastiraki přejít na Athinas ulici a po 5 minut chůze odbočit vlevo ve SOFOKLEOUS ulici a pokračovat až do ne. 27, který je hostel.

Pokud metro není spuštěn, můžete chodit na Monastiraki metrem od náměstí Syntagma se Ermou ulici. Nebo si můžete vzít taxi 3-5 Max.

Z letiště - dostat na stanici metra letiště a vystupte na Monastiraki. Potom pěšky přes Athinas za 5 minut ulice a dostanete se na ulici s názvem Sofokleous. Odbočte doleva a uvidíte na "Zeusovými znamení 20m na ​​přední straně.

Pokud metro není spuštěn, můžete chodit na Monastiraki metrem od náměstí Syntagma se Ermou ulici. Nebo si můžete vzít taxi 3-5 Max.

Nebo

Dalo by se chytit autobus X95 na Syntagma Sq. Z náměstí Syntagma metrem do Monastiraki a od Monastiraki přejít na Athinas ulici a po 5 minut chůze odbočit vlevo ve SOFOKLEOUS ulici a pokračovat až do ne. 27, kde je hostel.

Od Pireus - chytit metro na Monastiraki.and od Monastiraki přejít na Athinas ulici a po 5 minut chůze odbočit vlevo ve SOFOKLEOUS ulici a pokračovat až do ne. 27, kde je hostel.

Od Syntagma Sq. metrem do Monastiraki a od Monastiraki přejít na Athinas ulici a po 5 minut chůze odbočit vlevo ve SOFOKLEOUS ulici a pokračovat až do ne. 27, kde je hostel.

Vstupenky metra stojí cca. 1,50, nebo si můžete koupit 24 hodinovou jízdenku, která stojí asi 4 a může být použit pro výlety na letiště a městské autobusy. Jízdenka na metro z letiště do Athén stojí kolem 8. A jízdenka 5.