X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Hostel Zeus

27 Sofokleous St, Atény, Řecko

mapa a cestovní pokyny


72%Hodnocení

  • 79%Hodnota za peníze
  • 70%Zabezpečení
  • 87%Umístění
  • 81%Zaměstnanci
  • 65%Atmosféra
  • 62%Čistota
  • 58%Zařízení

Přeloženo: Google 5 minut chůze od Monastiraki a Akropole.

Od vlakového nádraží: - cca 5 minut chůze od vlakového nádraží Peloponés - chytit metro ze stanice metra (Larissa) na červené lince do Agios Dimitrios směr a vystupte na Syntagma. Z náměstí Syntagma metrem do Monastiraki a od Monastiraki přejít na Athinas ulici a po 5 minut chůze odbočit vlevo ve SOFOKLEOUS ulici a pokračovat až do ne. 27, který je hostel.

Pokud metro není spuštěn, můžete chodit na Monastiraki metrem od náměstí Syntagma se Ermou ulici. Nebo si můžete vzít taxi 3-5 Max.

Z letiště - dostat na stanici metra letiště a vystupte na Monastiraki. Potom pěšky přes Athinas za 5 minut ulice a dostanete se na ulici s názvem Sofokleous. Odbočte doleva a uvidíte na "Zeusovými znamení 20m na ​​přední straně.

Pokud metro není spuštěn, můžete chodit na Monastiraki metrem od náměstí Syntagma se Ermou ulici. Nebo si můžete vzít taxi 3-5 Max.

Nebo

Dalo by se chytit autobus X95 na Syntagma Sq. Z náměstí Syntagma metrem do Monastiraki a od Monastiraki přejít na Athinas ulici a po 5 minut chůze odbočit vlevo ve SOFOKLEOUS ulici a pokračovat až do ne. 27, kde je hostel.

Od Pireus - chytit metro na Monastiraki.and od Monastiraki přejít na Athinas ulici a po 5 minut chůze odbočit vlevo ve SOFOKLEOUS ulici a pokračovat až do ne. 27, kde je hostel.

Od Syntagma Sq. metrem do Monastiraki a od Monastiraki přejít na Athinas ulici a po 5 minut chůze odbočit vlevo ve SOFOKLEOUS ulici a pokračovat až do ne. 27, kde je hostel.

Vstupenky metra stojí cca. 1,50, nebo si můžete koupit 24 hodinovou jízdenku, která stojí asi 4 a může být použit pro výlety na letiště a městské autobusy. Jízdenka na metro z letiště do Athén stojí kolem 8. A jízdenka 5.