X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Hostel Vidigalhouse

Rua Major Toja Martinez Filho 127 casa 2, Rio de Janeiro, Brazílie

mapa a cestovní pokyny


74%Hodnocení

  • 80%Hodnota za peníze
  • 80%Zabezpečení
  • 80%Umístění
  • 80%Zaměstnanci
  • 60%Atmosféra
  • 60%Čistota
  • 80%Zařízení

Přeloženo: Google I pokud chcete, dopravu na letiště. Cena je R 120,00 dolarů, jeden z našich řidičů by se tam, aby vám u brány a dostanete rovnou do hostelu. Je to nejjednodušší způsob, jak. Vše, co potřebujete, je vaše údaje o letu.

Ale existují i ​​jiné způsoby, jak se dostat do hostelu:

Chůze se od letadla nebo autobusu na autobusovém nádraží, zjistit, kde chytit autobus, 2018- Alvorada X Aeroporto Internacional. To prochází ve všech letištích Rio de Janeiro a také autobusové nádraží Novo Rio, včetně jednoho ze svých zastávek je v Vidigal, který je místo, kde budete mít volno.

Dostat se od autobusu, máte 3 možnosti, jak se dostat do hostelu: pěšky, kombi nebo mototaxi.

Pěšky: Budete vystoupit z autobusu na Vidigal náměstí, jakmile tam, uvidíte ulici stoupá. To je ten, který dostanete. Procházka to, až uvidíte první ulici, která vede přímo. Vezměte této ulici. Procházka to až do uvidíte dvě ulice. Jeden vpravo a druhý vlevo, vezměte ten na levé straně. Procházka to až do uvidíte křižovatku 4 ulici před kostelem. Zadáte této křižovatce na pravé straně. Vezměte druhou třídu, která je také na pravé straně. Procházka, až se zobrazí dvě ulice. Vezměte jeden doleva a jít nahoru, až uvidíte po pravé straně velký banner s BEN SCHOOL písemné, to je nevládní organizace Alzira do Aleluia. Keep walking po ulici a díval se na levé straně, krátce poté, co uvidíte dřevěné dveře VIDIGALHOUSE.
Poznámka: přikládám mapu, aby vám pomohl.

BY KOMBI: dostat pryč z autobusu v Vidigal náměstí, to je výchozím bodem, uvidíte ulici jít nahoru, a druhý, který jde do pořádku. Jakmile zapnete ulicí vpravo, uvidíte mnoho Kombis.
K dispozici jsou 2 různé kombis, které jdou na 2 různých místech. Získáte ten, který jde Rua 3 -Ujistěte, že jste stále ten správný. Budete žádat vystoupit na Ong Alzira Aleluia, což je nevládní organizace v přední části hostelu.
Poznámka: Dodávky funguje pouze od 4 hodin do dvacet dva hodin

BY MOTOTAXI: Jakmile se dostanete z autobusu na náměstí Vidigal, uvidí velký pohyb motocyklů. Smyslem těchto kol je přes náměstí, na pravé straně. Získejte mototaxi a zeptejte se vystoupit na Ong (NGO) Alzira se Aleluia, Rua 3. Jakmile se dostanete mimo mototaxi, podívejte se na levé straně uvidíte dřevěné dveře s VIDIGALHOUSE napsal.

Máte-li jakýkoliv typ otázky, prosím, neváhejte nás kontaktovat!