X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Hostel Shappy

Varsavska 8, Zagreb, Chorvatsko

mapa a cestovní pokyny


91%Hodnocení

  • 90%Hodnota za peníze
  • 91%Zabezpečení
  • 95%Umístění
  • 94%Zaměstnanci
  • 83%Atmosféra
  • 95%Čistota
  • 86%Zařízení

Přeloženo: Google ... Od hlavního autobusového nádraží
Nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak dostat do našeho hostelu od hlavního autobusového nádraží tramvají. Po výstupu z hlavního autobusového nádraží se ocitnete při pohledu na tramvajových stanic. K dispozici jsou dvě stanice, a budete užívat tramvaje, které zastaví na druhém při pohledu od hlavního autobusového nádraží. Nastupte na tramvaj číslo 6, směr'''' Črnomerec. Bude vám trvat pět zastávek se dostanete na hlavní náměstí v Záhřebu, Josip Jelacic náměstí. Vystoupíte z tramvaje na náměstí a jít dál ulicí tramvaje jít. Take a vlevo, když se dostanete na druhou ulici, Margaretska Street, a pak zadáte malé, ale populární náměstí v Záhřebu, tzv. Flower náměstí. Kříž na náměstí, užijte si to a mít právo na Varšavské ulici, jen dál o kousek dál. Náš hostel je v počtu 8, na pravé straně, jak budete chodit v malém dvoře. Vítejte na Hostel Shappy!

... Od hlavního vlakového nádraží
Nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak dostat do našeho hostelu od hlavního vlakového nádraží tramvají. Po výstupu na hlavní vlakové nádraží se ocitnete na krále Tomislava náměstí. Přímo před vámi jsou dvě tramvajové zastávky, a budete užívat tramvaj zastaví na tramvajové zastávky na protější straně ulice. Vezměte buď tramvají číslo 6, směr'''' Črnomerec nebo tramvaj číslo 13, směr'''' SaviSCe. Obě tramvaje bude trvat dvě zastávky, aby vám na hlavním náměstí v Záhřebu, Josip Jelačiće. Vystoupíte z tramvaje na náměstí a jít dál ulicí tramvaje jít. Take a vlevo, když se dostanete na druhou ulici, Margaretska Street, a pak zadáte malé, ale populární náměstí v Záhřebu, tzv. Flower náměstí. Kříž na náměstí, užijte si to a mít právo na Varšavské ulici, jen dál o kousek dál. Náš hostel je v počtu 8, na pravé straně, jak budete chodit v malém dvoře. Vítejte na Hostel Shappy!

... Z LETIŠTĚ
Chcete-li získat do našeho hostelu na letiště doporučujeme Vám buď vzít si taxi, které by vás stálo 100 až 150kn, nebo autobusem, který by vás 30kN. Autobus trvá jen jste blízkosti hlavního vlakového nádraží, odkud pojedete tramvají. Poté, co se dostanete na hlavní vlakové nádraží, budete muset jít přes malý tunel / nákupní centrum zadat král Tomislav náměstí, kde je hlavní vlakové nádraží je. Existují dvě zastávky tramvaje přímo před vámi, jak se dostanete ven z nákupního centra, a budete užívat tramvaj zastavení u zastávky po vaší levici. Vezměte buď tramvají číslo 6, směr'''' Črnomerec nebo tramvaj číslo 13, směr'''' SaviSCe. Obě tramvaje bude trvat dvě zastávky, aby vám na hlavním náměstí v Záhřebu, Josip Jelačiće. Vystoupíte z tramvaje na náměstí a jít dál ulicí tramvaje jít. Take a vlevo, když se dostanete na druhou ulici, Margaretska Street, a pak zadáte malé, ale populární náměstí v Záhřebu, tzv. Flower náměstí. Kříž na náměstí, užijte si to a mít právo na Varšavské ulici, jen dál o kousek dál. Náš hostel je v počtu 8, na pravé straně, jak budete chodit v malém dvoře. Vítejte na Hostel Shappy!