X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Hostel Shappy

Varsavska 8, Zagreb, Chorvatsko

mapa a cestovní pokyny


91%Hodnocení

  • 89%Hodnota za peníze
  • 94%Zabezpečení
  • 98%Umístění
  • 91%Zaměstnanci
  • 80%Atmosféra
  • 95%Čistota
  • 91%Zařízení

Přeloženo: Google Z hlavního autobusového nádraží
Nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak se dostat do našeho hostelu z hlavního autobusového nádraží je tramvají. Jak jste opuštění hlavní autobusové nádraží najdete sami při pohledu na stanic tramvají. Tam jsou dvě stanice a budete brát tramvaje, které zastavují na druhém při pohledu od hlavního autobusového nádraží. Tramvají číslo 6, směr '' Črnomerec ''. Bude vám trvat pět zastávek se dostanete do hlavního náměstí v Záhřebu, Josip Jelacic náměstí. Vystupte z tramvaje na náměstí a udržet chůzi po ulici tramvaje jít. Pak se doleva, když se dostanete do druhé ulice, Margaretska Street, a pak budete zadávat malý, ale populární náměstí v Záhřebu, nazvaný Flower Square. Kříže na náměstí, užijte si to a mít právo na Varšavské ulici, a jen dál trochu dál. Náš hostel je v počtu 8, na pravé straně, jak budete chodit do malého dvorku. Vítejte na Hostel Shappy!

Z hlavního vlakového nádraží
Nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak se dostat do našeho hostelu od hlavního vlakového nádraží tramvají. Jak jste opuštění hlavní vlakové nádraží se ocitnete King Tomislav náměstí. Přímo před vámi jsou dvě tramvajové zastávky, a budete užívat tramvají zastavení na tramvajové zastávky na protější straně ulice. Vezměte buď tramvají číslo 6, směr '' Črnomerec '', nebo tramvají číslo 13, směr '' SaviSCe ''. Obě tramvaje bude trvat dvě zastávky, aby se dostanete na hlavním náměstí v Záhřebu, Josip Jelacic náměstí. Vystupte z tramvaje na náměstí a udržet chůzi po ulici tramvaje jít. Pak se doleva, když se dostanete do druhé ulice, Margaretska Street, a pak budete zadávat malý, ale populární náměstí v Záhřebu, nazvaný Flower Square. Kříže na náměstí, užijte si to a mít právo na Varšavská ulice a prostě jít dál trochu dál. Náš hostel je v počtu 8, na pravé straně, jak budete chodit do malého dvorku. Vítejte na Hostel Shappy!

Z letiště
Chcete-li získat do našeho hostelu od letiště bychom vám poradí buď vzít si taxi, které by vás stálo 100 až 150kn, nebo autobus, který by vás stát 30 kN. Bus trvá jen jste v blízkosti hlavního vlakového nádraží, kde byste měli vzít tramvají. Poté, co se dostanete na hlavní vlakové nádraží, budete muset jít přes malý tunel / nákupního centra vstoupit do krále Tomislav náměstí, kde je hlavní vlakové nádraží je. K dispozici jsou dvě tramvajové zastávky přímo před vámi, jak se dostanete ven z nákupního centra, a budete užívat tramvají zastavení na vlakové zastávce po vaší levici. Vezměte buď tramvají číslo 6, směr '' Črnomerec '', nebo tramvají číslo 13, směr '' SaviSCe ''. Obě tramvaje bude trvat dvě zastávky, aby se dostanete na hlavním náměstí v Záhřebu, Josip Jelacic náměstí. Vystupte z tramvaje na náměstí a udržet chůzi po ulici tramvaje jít. Pak se doleva, když se dostanete do druhé ulice, Margaretska Street, a pak budete zadávat malý, ale populární náměstí v Záhřebu, nazvaný Flower Square. Kříže na náměstí, užijte si to a mít právo na Varšavská ulice a prostě jít dál trochu dál. Náš hostel je v počtu 8, na pravé straně, jak budete chodit do malého dvorku. Vítejte na Hostel Shappy!