X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Hostel Revolution

Los Rios N13-11 y Julio Castro, San Blas, Quito, Quito, Ecuador

mapa a cestovní pokyny


93%Hodnocení

  • 93%Hodnota za peníze
  • 95%Zabezpečení
  • 89%Umístění
  • 95%Zaměstnanci
  • 94%Atmosféra
  • 95%Čistota
  • 91%Zařízení

Přeloženo: Google Po obdržení vaší Hostelworld rezervaci budeme vám e-mail s odkazem na mapu a licencí hostelu nás najdete snadno. Podívejte se na označení "revoluce Backpackers '. HR je také na obou stranách balkonu.

Dostat se z letiště
NEW letiště se otevře 29.února 2013 v současné době možnosti taxi kolem $ 26 nebo Aeroservicio autobusové shutte do Ria stanice Coca 8 dolarů, pak taxi o ecovia autobus do hostelu (bus nebo taxi 25c 6 dolarů). Cestovní doba letiště do hostelu cca 1-1,5 hod. (den), nebo cca 45 minut (pozdě v noci), dokud se silnice zlepšení

Local Bus
Jsme jeden blok od zastávky autobusu Ecovia v parku Alameda. Nová ecovia má vyhrazený pruh, který umožňuje rychlou a levnou dopravu od severu k jihu Quito (25c) po 6 (deciembre de Mariscal se nachází pouhých 5 minut jízdy). Také pár minut chůze je trolejbus systém, podobný ecovia, běží ze severu na jih v Quito údolí podél 10 de Agosto. Metro Bus, navíc je velmi blízko a běží podél Avenida Americe

Národní Bus
V současné době existuje (od července 2009), dva hlavní autobusové nádraží ve městě Quito, jeden ze severu (Carcelén) a jeden na jihu (Quitumbe) Quitumbe je těsně pod hodinu v trolejbusu na zastávce Alameda v blízkosti hostelu. Musíte vzít vozík pro El Recreo a změňte autobusem se dostanete do Alameda. Z Carcelén stanice autobusem do La Y zastávky trolejbusu a pak vozík Alameda doraz.