X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Hostel Prague Tyn

Tynska 19, Old Town, Praha, Česká republika

mapa a cestovní pokyny


89%Hodnocení

  • 89%Hodnota za peníze
  • 91%Zabezpečení
  • 97%Umístění
  • 92%Zaměstnanci
  • 82%Atmosféra
  • 89%Čistota
  • 82%Zařízení

Přeloženo: Google Jak najít hostel Praha Týn ...

Od Náměstí Republiky (Náměstí republiky):

Když se dostanete na metro výjezd podepsal Náměstí Republiky "Palladium. Z tohoto výstupu Hostel Týn je asi 5 minut chůze.
Podívejte se na obchodního domu Kotva (což je naproti Palladiu, nákupní centrum s 200 obchody). Během dne se můžete vydat zkratkou přes průchod pod Kotva. Projděte chodbou a vyjít na ulici Benediktská. Odbočte doleva dolů Benediktská ulice.

Pokud nemůžete najít průchod pod Kotva, chodit kolem Kotva a chůze po Revoluční ulici.
Pak se první doleva do Dlouhé ulice. Když se na Dlouhé ulici, se první doleva do ulice Benediktská. Po silnici kolo ...

Pokračujte vpřed na Benediktská ulice, dokud se nedostanete na křižovatku. Kříž přes přechod pro chodce na ulici Rybná a pokračujte vpřed přes mini náměstí a dolů Masná ulice. Pokračujte vpřed dolů Masná ulice, dokud stojíte před čajovně zvané Siva. Odbočte doleva dolů Malá Štupartská a okamžitě přímo na Týnské. Hostel Týn se nachází na pravé straně Týnské asi 20 metrů pod.


Od Starometska:

Když se dostanete na metro výjezd na Kaprově ulici. Procházka po celou cestu dolů Kaprově ulici, dokud se nedostanete na Staroměstské náměstí. Zůstat na levé straně Staroměstského náměstí a pokračovat vpřed, procházel kolem kašny na pravé straně. Dosažení další roh budete chodit kolem irského baru s názvem Caffreys. Ukončení náměstí přijmout první vpravo do malé ulici zvané Týnská ulička. Na konci tohoto malého silnice odbočit vlevo na Týnské, a hned doleva do podloubí, které má modré číslo 6. Neužívejte oblouk na pravé straně. Pokračujte vpřed na této ulici asi 100 metrů. Hostel Týn se nachází na levé straně.


Z Hlavního nádraží (Hlavní NIadrazi):

Vyhněte se taxi, které stojí v přední části stanice. Jeďte červenou linkou metra od Hlavní nádraží do stanice Muzeum, jen jednu zastávku. Přepněte na zelenou linku a odnést ji do Starometska, dvě zastávky. Ukončete Starometska a postupujte podle pokynů: Z Starometska výše.

Z letiště Ruzyně:

Autobusem č. 119 do Devijka. Vyjděte z autobusu a jet do stanice metra Devijka. Vezměte zelenou linku Starometska. Postupujte podle: Od Starometska výše uvedených pokynů.


Z Nádraží Holešovice:

Vyhněte se taxi, které stojí v přední části stanice. Jeďte červenou linkou metra Florenc, dvě zastávky. Přepnout na žlutou linku a vzít to 1 zastávka na Náměstí Republiky. Postupujte podle: Od Náměstí Republiky výše.