X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Hostel Prague Tyn

Tynska 19, Old Town, Praha, Česká republika

mapa a cestovní pokyny


89%Hodnocení

  • 88%Hodnota za peníze
  • 91%Zabezpečení
  • 98%Umístění
  • 93%Zaměstnanci
  • 82%Atmosféra
  • 89%Čistota
  • 82%Zařízení

Přeloženo: Google Jak najít Hostelu Týn ...

Od Náměstí Republiky (Republic je náměstí):

Když vystoupíte z metra se výstup podepsán Náměstí Republiky "Palladium. Z tohoto Týn Exit Hostel je asi 5 minut chůze.
Podívejte se na Kotva (což je naproti Palladiu, nákupní centrum s 200 obchody). Během dne si můžete vzít zkratkou přes průchod pod obchodním domě Kotva. Projděte chodbou a vyjít na ulici Benediktská. Odbočit vlevo dole Benediktská ulice.

Pokud nemůžete najít průchod pod Kotva, chodí kolem Kotva a jít po ulici Revoluční.
Pak se první doleva do Dlouhé ulice. Když na Dlouhé ulici, se první doleva do ulice Benediktská. Po silnici kola ...

Pokračujte vpřed Benediktská ulice, dokud se nedostanete na křižovatku. Přejdi přes přechod pro chodce na ulici Rybná a pokračujte dopředu přes mini náměstí a dolů Masná ulice. Pokračujte vpřed dolů Masné ulici, dokud stojíte před čajovně zvané Siva. Odbočit vlevo dole Malá Štupartská a hned vpravo na Týnská. Hostel Týn se nachází na pravé straně Týnská asi 20 metrů dolů.


Od Starometska:

Když vystoupíte z metra výjezd na Kaprově ulici. Projděte celou cestu dolů Kaprově ulici, dokud se nedostanete na Staroměstské náměstí. Zůstaňte na levé straně Staroměstského náměstí a pokračovat vpřed, procházel kolem kašny na pravé straně. Dosažení dalším rohu budete procházet kolem irského baru s názvem Caffreys. Ukončení náměstí se první odbočkou vpravo do malé uličky zvané Týnská ulička. Na konci tohoto malého odbočování vlevo na Týnské, a hned doleva přes oblouk, který má modré číslo 6. Neužívejte obloukem na pravé straně. Pokračujte vpřed na této ulici asi 100 metrů. Hostel Týn se nachází na levé straně.


Z hlavního vlakového nádraží (Hlavní NIadrazi):

Vyhněte se taxi, které stojí v přední části stanice. Take červená linie metra z Hlavního nádraží do stanice Muzeum, jen jednu zastávku. Přepněte na zelenou linku a vzít to na Starometska, dvě zastávky. Konec Starometska a postupujte podle pokynů: Od Starometska výše.

Z letiště Ruzyně:

Autobusem 119 na Devijka. Ukončete autobusu a jít do Devijka stanice metra. Vezměte zelenou linku Starometska. Postupujte podle: Od pokynů Starometska výše.


Z nádraží Holešovice:

Vyhněte se taxi, které stojí v přední části stanice. Take červená linie metrem na Florenc, dvě zastávky. Přepnout na žlutou linku a vzít to 1 zastávka na Náměstí Republiky. Postupujte podle: Od Náměstí Republiky výše.