X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Hostel Pousada Pais Tropical

Largo do Pelourinho 7, Salvador, Brazílie

mapa a cestovní pokyny


81%Hodnocení

  • 76%Hodnota za peníze
  • 85%Zabezpečení
  • 96%Umístění
  • 85%Zaměstnanci
  • 79%Atmosféra
  • 71%Čistota
  • 75%Zařízení

Přeloženo: Google Náš hostel se nachází v historickém centru města v Largo do Pelourinho. V tomto náměstí se nachází Muzeum města (velké žluté budovy) a dům a nadace, která je poctou slavné brazilský spisovatel Jorge Amado (velká modrá budova). Tváří v těchto dvou budov a při pohledu vlevo uvidíte úzký žlutý dům - to je naše zařízení, "País Tropical".
Z letiště:
Odchod z letiště v Salvador: Prosím, autobusem směrem k náměstí až do konce cesty ônibus.Desça autobus na koncového bodu a vidět naši mapu. Můžeme také nabídnout dopravu z letiště Salvador ke dveřím našeho penzionu. Cena této služby stojí 70 dolarů. Pokud budete potřebovat větší auto, je cena za službu sjednanou prostřednictvím e-mailu a na počtu lidí, kteří přicházejí.
Z přístavu:
Port, katamarány dorazí v Morro de Sao Paulo do našeho hostelu Doba trvání je asi 15 minut pěšky. Po opuštění přístavu, hlavou směrem k Mercado Modelo, velká budova se nachází naproti přístavu. Dostáváme celý trh a na ulici. Čelíme výtahu Lacerda, která vás vezme do Pelourinho. Cena tohoto výletu výtahu stojí 15 centů. Po míří do horní části města, potkáte na náměstí s katedrálou a pokračování, podle mapy do našeho hostelu.
Z autobusového nádraží:
Po vystoupení z autobusu směrem k východu ze stanice je hlavní silnice, lidé po lávce Iguatemi. Lepší jít do druhého východu, a jet autobusem na Barroquinha, a vystupte na místě Tabuao. Další možností by bylo vzít autobus v přední části nákupního centra s názvem Iguatemi. Jděte doprava na autobusové zastávce. Tam se chytit autobus s názvem Cathedral Square. Můžete použít malý minibus se stejným názvem, který stojí stejně jako normální autobus a dostat se tam mnohem rychleji. Vystupte z autobusu na konci a vidět naši mapu. Taxi z autobusu do našeho hostelu může stát kolem 25 reais, ale než se dostane do taxíku, ujistěte se, vyjednávat cenu s taxikářem jako první.