X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Hostel Pisa Tower

Via Piave 4, Pisa, Itálie

mapa a cestovní pokyny


90%Hodnocení

  • 88%Hodnota za peníze
  • 90%Zabezpečení
  • 96%Umístění
  • 95%Zaměstnanci
  • 87%Atmosféra
  • 89%Čistota
  • 83%Zařízení

Přeloženo: Google (-) Z letiště či hlavního vlakového nádraží Pisa Centrale:

Můžete chytit autobusovou linku lam Rossa (červená čára). Tam je autobus každých 10 min. Tato autobusová linka jezdí mezi 6am do 20:15 (**) jízdenka stojí pouhých € 1.10 a cesta bude trvat 15 až 20 minut. Vystoupíte na autobusové zastávce s názvem "TORRE / Piazza dei Miracoli." Jděte směrem k lékárně právě před vámi, až se dostaneme na mini kolotoč umístěn na konci ulice. Na kruhovém objezdu odbočte vpravo a jste na hlavní silnici s názvem "" přes Contessa Matilde ". Musíte chodit na 200 metrů, paralelně k velkému zdi na pravé straně, až najdete na křižovatku se semaforem. Na křižovatce odbočit doleva a jste dorazili na Via Piave! Je to velmi, velmi snadné! Hostel Pisa Tower je v počtu 4, poznáte, hostel, protože existuje mnoho vlajky z oken!

Pokud chcete, můžete nám dostanete pěšky, cesta trvá přibližně 20 min od vlakového nádraží, 35 minut od letiště

Případně můžete dostat taxíkem asi € 12 od vlakového nádraží a asi € 15, jste-jste z letiště.

(**) Berte prosím na vědomí, že po 20:15 končí Lam Rossa je služba, a proto budete muset chytit autobus číslo 21 Nocturne. Tam je autobus každých 30 minut. Ten poslední je o půlnoci do 24:00 hodin. Vystupte na stejné autobusové zastávky TORRE Piazza dei Miracoli / a postupujte podle výše uvedených pokynů.

(-) Ze sekundární nádraží s názvem Pisa San Rossore:

V Pise máme i malou železniční stanici velmi blízko k hostelu s názvem Pisa San Rossore (PISA SR) Zkontrolujte, zda je vlak zastaví tam. Postupujte podle pokynů na šikmou věží a hledat hlavní silnici přes Contessa Matilde. Projděte se na 200 metrů, paralelně k velkému zdi na pravé straně, až najdete na křižovatku se semaforem. Na křižovatce odbočit doleva a jste dorazili na Via Piave! Je to velmi, velmi snadné! Hostel Pisa Tower je v počtu 4

(-) Autem:

postupujte podle pokynů na stadion Aréna Garibaldi a parku na Via Ugo Rindi kolmo přes Piave. je to zcela zdarma! Hostel Pisa Tower je jen 50 m od této užitečné parkování zdarma!