X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Hostel One Prague

Cimburkova, 8, Praha, Česká republika

mapa a cestovní pokyny


95%Hodnocení

  • 96%Hodnota za peníze
  • 95%Zabezpečení
  • 90%Umístění
  • 98%Zaměstnanci
  • 97%Atmosféra
  • 95%Čistota
  • 96%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště:
1) Jak jste si dovolenou terminál na letišti v Praze můžete chytit autobus AE (Airport Express). Drop off na poslední zastávce (Hlavní nádraží).
Viz pokyny od hlavního vlakového nádraží níže.
2) Jak jste si dovolenou terminál na letišti v Praze můžete chytit autobus číslo 119 s směr Dejvická. To je také název posledního místa, na kterém jste se odchylují. Zde můžete hop na zelenou linku metra A, a vystupte na páté zastávce s názvem Muzeum. V této zastávky se změní na červenou linkou metra C. Budete vystoupit na první zastávce červené čáry, Hlavní nádraží. Necháte-li stanici a zadejte parku odbočit vpravo. Na konci cesty v parku najdete tramvajovou zastávku Hlavní nádraží, na ulici Bolzanova. Berete Řádek 5, 9 nebo 26 ve správném směru (tak směrem k železniční most), a vystupte na druhé zastávce Lipanská. Jak jste odchýlit tramvají jste přes ulici, a udržet na chůzi v opačném směru jako tramvaje. Druhá ulice na pravé straně, Cimburkova, je naše ulice. My se nachází na číslo 8, na pravé ruce.
3) Pokud nemáte pocit, že s použitím levné veřejné dopravy, můžete také využít kyvadlovou dopravu, která Vám můžeme zajistit pro vás (prosím pošlete e-mail nebo hovor).

Z autobusového nádraží Florenc:
Hop na červenou čáru s směru Háje a vystupte na první zastávce s názvem Hlavní nádraží. Necháte-li stanici a zadejte parku odbočit vpravo. Na konci cesty v parku najdete tramvajovou zastávku Hlavní nádraží, na ulici Bolzanova. Berete Řádek 5, 9 nebo 26 ve správném směru (tak směrem k železniční most), a vystupte na druhé zastávce Lipanská. Jak jste odchýlit tramvají jste přes ulici, a udržet na chůzi v opačném směru jako tramvaje. Druhá ulice na pravé straně, Cimburkova, je naše ulice. My se nachází na číslo 8, na pravé ruce.

Z vlakového nádraží Hlavní nádraží:
Necháte-li stanici a zadejte parku odbočit vpravo. Na konci cesty v parku najdete tramvajovou zastávku Hlavní nádraží, na ulici Bolzanova. Berete Řádek 5, 9 nebo 26 ve správném směru (tak směrem k železniční most), a vystupte na druhé zastávce Lipanská. Jak jste odchýlit tramvají jste přes ulici, a udržet na chůzi v opačném směru jako tramvaje. Druhá ulice na pravé straně, Cimburkova, je naše ulice. My se nachází na číslo 8, na pravé ruce.

Z nádraží Holešovice:
V tomto vlakového nádraží se hop na červené lince metra na tři zastávky a odjíždějí na hlavní nádraží station.If opustíte stanici a zadejte parku odbočit vpravo. Na konci cesty v parku najdete tramvajovou zastávku Hlavní nádraží, na ulici Bolzanova. Berete Řádek 5, 9 nebo 26 ve správném směru (tak směrem k železniční most), a vystupte na druhé zastávce Lipanská. Jak jste odchýlit tramvají jste přes ulici, a udržet na chůzi v opačném směru jako tramvaje. Druhá ulice na pravé straně, Cimburkova, je naše ulice. My se nachází na číslo 8, na pravé ruce.

* Pokud se rozhodnete vzít si taxi, prosím, vzít na vědomí tyto tarify: - od vlakového nádraží Hlavní nádraží, jízdné by mělo být asi 100 až 150 korun. Z vlakového nádraží Nádraží Holešovice, jízdné by mělo být asi 200 až 250 korun. Z autobusového nádraží Florenc, jízdné by mělo být asi 100 až 150 korun. Z letiště, jízdné by mělo být asi 600 - 700 Kč