X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Hostel One Prague

Cimburkova, 8, Praha, Česká republika

mapa a cestovní pokyny


95%Hodnocení

  • 96%Hodnota za peníze
  • 96%Zabezpečení
  • 89%Umístění
  • 98%Zaměstnanci
  • 96%Atmosféra
  • 95%Čistota
  • 95%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště:
1) Jak jste si dovolenou terminálu na pražském letišti chytit autobus AE (Airport Express). Drop off na poslední zastávka (Hlavní nádraží).
Viz pokyny od hlavního vlakového nádraží níže.
2) Jak jste si dovolenou terminálu na pražském letišti chytit autobus číslo 119 směr Dejvická se. To je také jméno posledního místa, na které budete odd. Zde hop na zelené linky metra A a vystupte na páté zastávce s názvem Muzeum. V této zastávky budete měnit na červenou linku metra C. Budete vystupte na první zastávce na červenou čáru, Hlavní nádraží. Necháte-li stanici a vstoupit park odbočte vpravo. Na konci cesty v parku najdete tramvajovou zastávku Hlavní nádraží, na ulici Bolzanova. Berete linky 5, 9 nebo 26 ve správném směru (takže k železničním mostem) a vystupte na druhé zastávce Lipanská. Jak jste opustit tramvaj přejedete ulici a pokračujte v chůzi v opačném směru její jízdy. Druhá ulice vpravo, Cimburkova, je naše ulice. My se nachází na počtu 8, po vaší pravé ruce.
3) Pokud nemáte pocit, že pomocí levné veřejné dopravy, můžete využít kyvadlové dopravy, která jsme schopni zajistit pro vás (prosím poslat e-mail nebo volejte).

Z autobusového nádraží Florenc:
Hop na červenou čáru s směr Háje a vystupte na první zastávce s názvem Hlavní nádraží. Necháte-li stanici a vstoupit park odbočte vpravo. Na konci cesty v parku najdete tramvajovou zastávku Hlavní nádraží, na ulici Bolzanova. Berete linky 5, 9 nebo 26 ve správném směru (takže k železničním mostem) a vystupte na druhé zastávce Lipanská. Jak jste opustit tramvaj přejedete ulici a pokračujte v chůzi v opačném směru její jízdy. Druhá ulice vpravo, Cimburkova, je naše ulice. My se nachází na počtu 8, po vaší pravé ruce.

Z vlakového nádraží Hlavní nádraží:
Necháte-li stanici a vstoupit park odbočte vpravo. Na konci cesty v parku najdete tramvajovou zastávku Hlavní nádraží, na ulici Bolzanova. Berete linky 5, 9 nebo 26 ve správném směru (takže k železničním mostem) a vystupte na druhé zastávce Lipanská. Jak jste opustit tramvaj přejedete ulici a pokračujte v chůzi v opačném směru její jízdy. Druhá ulice vpravo, Cimburkova, je naše ulice. My se nachází na počtu 8, po vaší pravé ruce.

Z vlakového nádraží Holešovice:
V této vlakového nádraží hop na červené lince metra na tři zastávky a odejít na Hlavní nádraží station.If, co opustí stanici a zadejte parku odbočit vpravo. Na konci cesty v parku najdete tramvajovou zastávku Hlavní nádraží, na ulici Bolzanova. Berete linky 5, 9 nebo 26 ve správném směru (takže k železničním mostem) a vystupte na druhé zastávce Lipanská. Jak jste opustit tramvaj přejedete ulici a pokračujte v chůzi v opačném směru její jízdy. Druhá ulice vpravo, Cimburkova, je naše ulice. My se nachází na počtu 8, po vaší pravé ruce.

* Pokud se rozhodnete vzít si taxi, respektujte prosím z následujících tarifů: - z vlakového nádraží Hlavní nádraží, by měla být jízdné o 100-150 Kč. Z vlakového nádraží Holešovice, by jízdné asi 200 až 250 Kč. Z autobusového nádraží Florenc, by jízdné asi 100 až 150 Kč. Z letiště by se jízdné asi 600 - 700 Kč