X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Hostel One Prague

Cimburkova, 8, Praha, Česká republika

mapa a cestovní pokyny


95%Hodnocení

  • 96%Hodnota za peníze
  • 96%Zabezpečení
  • 89%Umístění
  • 98%Zaměstnanci
  • 96%Atmosféra
  • 94%Čistota
  • 96%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště:
1) Jak jste si dovolenou na terminálu na letišti v Praze chytit autobus AE (Airport Express). Drop off na poslední zastávce (Hlavní nádraží).
Viz pokyny od hlavního vlakového nádraží níže.
2) Jak si nechat terminál na letišti v Praze chytit autobus číslo 119 se ve směru Dejvická. To je také název posledního místa, na které budete odjíždět. Zde můžete hop na zelenou linkou metra A, a vystupte na páté zastávce s názvem Muzeum. V této zastávky se změní na červenou linku metra C. Budete vystupte na první zastávce na červenou čáru, Hlavní nádraží. Necháte-li stanici a zadejte parku odbočte vpravo. Na konci cesty v parku najdete tramvajovou zastávku Hlavní nádraží, na ulici Bolzanova. Berete linky 5, 9 nebo 26 ve správném směru (tak směrem k železničnímu mostu) a vystupte na druhé zastávce Lipanská. Jak jste odchýlit tramvaje přejdete ulici a pokračovat v chůzi v opačném směru jako tramvaj. Druhá ulice vpravo, Cimburkova, je naše ulice. My se nachází na počtu 8, po vaší pravé ruce.
3) Pokud nemáte pocit, že pomocí levnou veřejnou dopravu, můžete také využít kyvadlovou dopravu, která jsme schopni zajistit pro vás (prosím pošlete e-mail nebo volejte).

Z autobusového nádraží Florenc:
Hop na červenou čáru s směr Háje a vystupte na první zastávce s názvem Hlavní nádraží. Necháte-li stanici a zadejte parku odbočte vpravo. Na konci cesty v parku najdete tramvajovou zastávku Hlavní nádraží, na ulici Bolzanova. Berete linky 5, 9 nebo 26 ve správném směru (tak směrem k železničnímu mostu) a vystupte na druhé zastávce Lipanská. Jak jste odchýlit tramvaje přejdete ulici a pokračovat v chůzi v opačném směru jako tramvaj. Druhá ulice vpravo, Cimburkova, je naše ulice. My se nachází na počtu 8, po vaší pravé ruce.

Z vlakového nádraží Hlavní nádraží:
Necháte-li stanici a zadejte parku odbočte vpravo. Na konci cesty v parku najdete tramvajovou zastávku Hlavní nádraží, na ulici Bolzanova. Berete linky 5, 9 nebo 26 ve správném směru (tak směrem k železničnímu mostu) a vystupte na druhé zastávce Lipanská. Jak jste odchýlit tramvaje přejdete ulici a pokračovat v chůzi v opačném směru jako tramvaj. Druhá ulice vpravo, Cimburkova, je naše ulice. My se nachází na počtu 8, po vaší pravé ruce.

Od železniční stanice Nádraží Holešovice:
V tomto vlakového nádraží hop na červené lince metra na tři zastávky a odjezd na Hlavní nádraží station.If opustíte stanici a zadejte parku odbočte vpravo. Na konci cesty v parku najdete tramvajovou zastávku Hlavní nádraží, na ulici Bolzanova. Berete linky 5, 9 nebo 26 ve správném směru (tak směrem k železničnímu mostu) a vystupte na druhé zastávce Lipanská. Jak jste odchýlit tramvaje přejdete ulici a pokračovat v chůzi v opačném směru jako tramvaj. Druhá ulice vpravo, Cimburkova, je naše ulice. My se nachází na počtu 8, po vaší pravé ruce.

* Pokud se rozhodnete vzít si taxi, prosím, na vědomí následující tarify: - z vlakového nádraží Hlavní nádraží, jízdné by mělo být asi 100-150 Kč. Z vlakového nádraží Nádraží Holešovice, jízdné by mělo být asi 200-250 Kč. Z autobusového nádraží Florenc, jízdné by mělo být asi 100-150 Kč. Z letiště, jízdné by mělo být asi 600 - 700 Kč