Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Hostel One Prague

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze
 • Hodnota za peníze 9.5
 • Zabezpečení 9.6
 • Umístění 8.9
 • Zaměstnanci 9.8
 • Atmosféra 9.7
 • Čistota 9.6
 • Zařízení 9.5

Umístění

Cimburkova, 8

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
Z letiště:
1) Jak jste si dovolenou terminál na letišti v Praze můžete chytit autobus AE (Airport Express). Drop off na poslední zastávce (Hlavní nádraží).
Viz pokyny od hlavního vlakového nádraží níže.
2) Jak jste si dovolenou terminál na letišti v Praze můžete chytit autobus číslo 119 s směr Dejvická. To je také název posledního místa, na kterém jste se odchylují. Zde můžete hop na zelenou linku metra A, a vystupte na páté zastávce s názvem Muzeum. V této zastávky se změní na červenou linkou metra C. Budete vystoupit na první zastávce červené čáry, Hlavní nádraží. Necháte-li stanici a zadejte parku odbočit vpravo. Na konci cesty v parku najdete tramvajovou zastávku Hlavní nádraží, na ulici Bolzanova. Berete Řádek 5, 9 nebo 26 ve správném směru (tak směrem k železniční most), a vystupte na druhé zastávce Lipanská. Jak jste odchýlit tramvají jste přes ulici, a udržet na chůzi v opačném směru jako tramvaje. Druhá ulice na pravé straně, Cimburkova, je naše ulice. My se nachází na číslo 8, na pravé ruce.
3) Pokud nemáte pocit, že s použitím levné veřejné dopravy, můžete také využít kyvadlovou dopravu, která Vám můžeme zajistit pro vás (prosím pošlete e-mail nebo hovor).

Z autobusového nádraží Florenc:
Hop na červenou čáru s směru Háje a vystupte na první zastávce s názvem Hlavní nádraží. Necháte-li stanici a zadejte parku odbočit vpravo. Na konci cesty v parku najdete tramvajovou zastávku Hlavní nádraží, na ulici Bolzanova. Berete Řádek 5, 9 nebo 26 ve správném směru (tak směrem k železniční most), a vystupte na druhé zastávce Lipanská. Jak jste odchýlit tramvají jste přes ulici, a udržet na chůzi v opačném směru jako tramvaje. Druhá ulice na pravé straně, Cimburkova, je naše ulice. My se nachází na číslo 8, na pravé ruce.

Z vlakového nádraží Hlavní nádraží:
Necháte-li stanici a zadejte parku odbočit vpravo. Na konci cesty v parku najdete tramvajovou zastávku Hlavní nádraží, na ulici Bolzanova. Berete Řádek 5, 9 nebo 26 ve správném směru (tak směrem k železniční most), a vystupte na druhé zastávce Lipanská. Jak jste odchýlit tramvají jste přes ulici, a udržet na chůzi v opačném směru jako tramvaje. Druhá ulice na pravé straně, Cimburkova, je naše ulice. My se nachází na číslo 8, na pravé ruce.

Z nádraží Holešovice:
V tomto vlakového nádraží se hop na červené lince metra na tři zastávky a odjíždějí na hlavní nádraží station.If opustíte stanici a zadejte parku odbočit vpravo. Na konci cesty v parku najdete tramvajovou zastávku Hlavní nádraží, na ulici Bolzanova. Berete Řádek 5, 9 nebo 26 ve správném směru (tak směrem k železniční most), a vystupte na druhé zastávce Lipanská. Jak jste odchýlit tramvají jste přes ulici, a udržet na chůzi v opačném směru jako tramvaje. Druhá ulice na pravé straně, Cimburkova, je naše ulice. My se nachází na číslo 8, na pravé ruce.

* Pokud se rozhodnete vzít si taxi, prosím, vzít na vědomí tyto tarify: - od vlakového nádraží Hlavní nádraží, jízdné by mělo být asi 100 až 150 korun. Z vlakového nádraží Nádraží Holešovice, jízdné by mělo být asi 200 až 250 korun. Z autobusového nádraží Florenc, jízdné by mělo být asi 100 až 150 korun. Z letiště, jízdné by mělo být asi 600 - 700 Kč
 • Hodnota za peníze 9.5
 • Zabezpečení 9.6
 • Umístění 8.9
 • Zaměstnanci 9.8
 • Atmosféra 9.7
 • Čistota 9.6
 • Zařízení 9.5
Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.