X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Hostel Olet

Havliekovo nam. 10, Prague 3, Praha, Česká republika

mapa a cestovní pokyny


75%Hodnocení

  • 85%Hodnota za peníze
  • 65%Zabezpečení
  • 71%Umístění
  • 81%Zaměstnanci
  • 80%Atmosféra
  • 73%Čistota
  • 73%Zařízení

Přeloženo: Google Cesta z Hlavního nádraží
V první řadě budete muset koupit alespoň 24Kč tramvaj jízdenku (platnost 30 minut) a jít ven z budovy. Jakmile jste se, odbočte vpravo a projděte malým parkem cca .. 50 metrů na tramvajovou zastávku. Jeďte tramvají č. 5 nebo 9 a vystupte na druhé zastávce s názvem "Lipanská". Pak se podívejte na šipky na chodníku a za nimi (přes ulici, po schodech dolů ...), až se dostanete na Hostel.

Cesta z vlakového nádraží Holešovice
V první řadě budete muset koupit alespoň 24Kč tramvaj jízdenku (platnost 30 minut) a jít ven na nádraží na tramvajovou zastávku. Jeďte tramvají č.5 směr "Olšanské hřbitovy" a vystupte po několika zastávkách ve stanici s názvem "Lipanská". Pak se podívejte na šipky na chodníku a za nimi (přes ulici, po schodech dolů ...), až se dostanete na Hostel.

Cesta z letiště Ruzyně
V první řadě budete muset koupit alespoň 32Kč tramvaj jízdenku (platnost 90 minut) a jít ven letištní hale na autobusovou zastávku. Vezměte autobusem. 119 nebo 254 a přejděte na konečnou zastávku "Dejvická". Pak metra směr "Depo Hostivař". Vystupte na "Flora" nádraží, kde si můžete vzít v tramvaji č.5 směr "Hlavní nádraží" a vystupte na druhé zastávce ve stanici s názvem "Lipanská". Pak se podívejte na šipky na chodníku a za nimi (přes ulici, po schodech dolů ...), až se dostanete na Hostel.

Autem z Brna (D1, E50, E65), České Budějovice (E55 D1, E50, E65) směr
Poté, co do Prahy po dálnici držet zůstat na hlavní silnici (5.května a Legerova) směr centrum až budete kolem hlavního nádraží (na pravé straně). První výjezd na směr Žižkov. Přejděte přes dvě světelné křižovatce (přímý) do Husitské ulici v rámci dvou vlaků mostů a další světelné křižovatce odbočte rigth na ulici Prokopova. Po cca 200 m odbočte vpravo do "Havlíčkovo náměstí" a zaparkovat své auto. (Upozornění: Nikdy nenechávejte své auto v přední části Hostel - není povoleno, měli byste požádat zaměstnance, aby ho zaparkovat v budově)

Autem z Teplic (D8, E55), Ústí nad Labem (D8, E55) směr
Poté, co do Prahy po dálnici držet zůstat na hlavní silnici (V Holešovičkách) a vraťte se do města u řeky (Wilsonova) přes most. Druhý výjezd směr Žižkov. Přejděte přes dvě světelné křižovatce (vlevo) do Husitské ulici v rámci dvou vlaků mostů a další světelné křižovatce odbočte rigth na ulici Prokopova. Po cca 200 metrech odbočte vpravo do "Havlíčkovo náměstí" a zaparkovat své auto. (Upozornění: Nikdy nenechávejte své auto v přední části Hostel - není povoleno, měli byste požádat zaměstnance, aby ho zaparkovat v budově)

Autem od Plzně (D5, E50) směr
Po dosažení Praha po dálnici držet zůstat na hlavní silnici směrem do centra, dále přes řeku Ječné ulici a zahněte doleva do ulice Legerova. Když se kolem hlavního nádraží (na pravé straně). První výjezd na směr Žižkov. Přejděte přes dvě světelné křižovatce (přímý) do Husitské ulici v rámci dvou vlaků mostů a další dopravní světla zapnout rigth na ulici Prokopova. Po cca 200 metrech odbočte vpravo do "Havlíčkovo náměstí" a zaparkovat své auto. (Upozornění: Nikdy nenechávejte své auto v přední části Hostel - není povoleno, měli byste požádat zaměstnance, aby ho zaparkovat v budově)