X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Hostel Olet

Havliekovo nam. 10, Prague 3, Praha, Česká republika

mapa a cestovní pokyny


Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Přeloženo: Google Cesta z Hlavního nádraží
V první řadě musíte si koupit nejméně 24Kč tramvaj jízdenku (platnost 30 minut) a jít ven z budovy. Jakmile jste mimo, odbočte vpravo a projděte malým parkem cca .. 50 m od tramvajové zastávky. Tramvají č.5 nebo 9 a vystupte na druhé zastávce s názvem "Lipansk". Pak se podívejte na šipky na chodníku a postupujte podle nich (přes ulici, po schodech dolů ...), až se dostanete na Hostel.

Cesta z vlakového nádraží Holeovice
V první řadě musíte si koupit nejméně 24Kč tramvaj jízdenku (platnost 30 minut) a jít ven na nádraží na zastávku tramvaje. Tramvají č.5 směr "Olansk hřbitovy" a vystupte po několika zastávkách ve stanici s názvem "Lipansk". Pak se podívejte na šipky na chodníku a postupujte podle nich (přes ulici, po schodech dolů ...), až se dostanete na Hostel.

Cesta z letiště Ruzyně
V první řadě musíte si koupit nejméně 32Kč tramvaj jízdenku (platnost 90 minut), a jít ven letištní hale na autobusovou zastávku. Vezměte autobusem. 119 nebo 254 a přejděte na konečnou zastávku "Dejvick". Pak se metrem směr "Depo Hostivař". Vystupte na stanici "Flora", kde si můžete vzít tramvají č.5 směr "Hlavn ndra" a vystupte na druhé zastávce ve stanici s názvem "Lipansk". Pak se podívejte na šipky na chodníku a postupujte podle nich (přes ulici, po schodech dolů ...), až se dostanete na Hostel.

Autem z Brna (D1, E50, E65), Česk Budějovice (E55 D1, E50, E65) směr
Poté, co se dostanete z Prahy po dálnici, aby pobyt na hlavní silnici (5.května a pak Legerova) směr centrum až budete procházející Hlavní nádraží (na pravé straně). První výjezd na ikov směr. Projděte dvěma semafory (Přímo) ulice Husitsk v rámci dvou vlaků mostů a další světelné křižovatce odbočte pravá na ulici Prokopova. Po cca 200 m odbočte vpravo do "Havlčkovo nměst" a zaparkovat své auto. (Upozornění: Nikdy nenechávejte své auto v přední části hostelu není povoleno, měli byste požádat zaměstnance, aby ho zaparkovat v budově)

Autem z Teplic (D8, E55), st nad Labem (D8, E55) směr
Poté, co se dostanete z Prahy po dálnici, aby pobyt na hlavní silnici (V Holeovičkch) a výstupu do centra u řeky (Wilsonova) přes most. Druhý vstup na ikov směr. Projděte dvěma semafory (vlevo) do ulice Husitsk v rámci dvou vlaků mostů a další světelné křižovatce odbočte pravá na ulici Prokopova. Po cca 200 m odbočte vpravo do "Havlčkovo nměst" a zaparkovat své auto. (Upozornění: Nikdy nenechávejte své auto v přední části hostelu není povoleno, měli byste požádat zaměstnance, aby ho zaparkovat v budově)

Autem od Plzně (D5, E50) směr
Poté, co se dostanete z Prahy po dálnici držet zůstat na hlavní silnici směrem do centra, dále přes řeku Ječn ulici a zahněte doleva do ulice Legerova. Když se kolem hlavního vlakového nádraží (na pravé straně). První výjezd na ikov směr. Projděte dvěma semafory (Přímo) ulice Husitsk v rámci dvou vlaků mostů a další dopravní světla zapnout pravá na ulici Prokopova. Po cca 200 m odbočte vpravo do "Havlčkovo nměst" a zaparkovat své auto. (Upozornění: Nikdy nenechávejte své auto v přední části hostelu není povoleno, měli byste požádat zaměstnance, aby ho zaparkovat v budově)