Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Hostel Olet

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze

Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Umístění

Havliekovo nam. 10, Prague 3

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
Cesta z Hlavního nádraží
V první řadě musíte si koupit nejméně 24Kč tramvaj jízdenku (platnost 30 minut) a jít ven z budovy. Jakmile jste mimo, odbočte vpravo a projděte malým parkem cca .. 50 m od tramvajové zastávky. Tramvají č.5 nebo 9 a vystupte na druhé zastávce s názvem "Lipansk". Pak se podívejte na šipky na chodníku a postupujte podle nich (přes ulici, po schodech dolů ...), až se dostanete na Hostel.

Cesta z vlakového nádraží Holeovice
V první řadě musíte si koupit nejméně 24Kč tramvaj jízdenku (platnost 30 minut) a jít ven na nádraží na zastávku tramvaje. Tramvají č.5 směr "Olansk hřbitovy" a vystupte po několika zastávkách ve stanici s názvem "Lipansk". Pak se podívejte na šipky na chodníku a postupujte podle nich (přes ulici, po schodech dolů ...), až se dostanete na Hostel.

Cesta z letiště Ruzyně
V první řadě musíte si koupit nejméně 32Kč tramvaj jízdenku (platnost 90 minut), a jít ven letištní hale na autobusovou zastávku. Vezměte autobusem. 119 nebo 254 a přejděte na konečnou zastávku "Dejvick". Pak se metrem směr "Depo Hostivař". Vystupte na stanici "Flora", kde si můžete vzít tramvají č.5 směr "Hlavn ndra" a vystupte na druhé zastávce ve stanici s názvem "Lipansk". Pak se podívejte na šipky na chodníku a postupujte podle nich (přes ulici, po schodech dolů ...), až se dostanete na Hostel.

Autem z Brna (D1, E50, E65), Česk Budějovice (E55 D1, E50, E65) směr
Poté, co se dostanete z Prahy po dálnici, aby pobyt na hlavní silnici (5.května a pak Legerova) směr centrum až budete procházející Hlavní nádraží (na pravé straně). První výjezd na ikov směr. Projděte dvěma semafory (Přímo) ulice Husitsk v rámci dvou vlaků mostů a další světelné křižovatce odbočte pravá na ulici Prokopova. Po cca 200 m odbočte vpravo do "Havlčkovo nměst" a zaparkovat své auto. (Upozornění: Nikdy nenechávejte své auto v přední části hostelu není povoleno, měli byste požádat zaměstnance, aby ho zaparkovat v budově)

Autem z Teplic (D8, E55), st nad Labem (D8, E55) směr
Poté, co se dostanete z Prahy po dálnici, aby pobyt na hlavní silnici (V Holeovičkch) a výstupu do centra u řeky (Wilsonova) přes most. Druhý vstup na ikov směr. Projděte dvěma semafory (vlevo) do ulice Husitsk v rámci dvou vlaků mostů a další světelné křižovatce odbočte pravá na ulici Prokopova. Po cca 200 m odbočte vpravo do "Havlčkovo nměst" a zaparkovat své auto. (Upozornění: Nikdy nenechávejte své auto v přední části hostelu není povoleno, měli byste požádat zaměstnance, aby ho zaparkovat v budově)

Autem od Plzně (D5, E50) směr
Poté, co se dostanete z Prahy po dálnici držet zůstat na hlavní silnici směrem do centra, dále přes řeku Ječn ulici a zahněte doleva do ulice Legerova. Když se kolem hlavního vlakového nádraží (na pravé straně). První výjezd na ikov směr. Projděte dvěma semafory (Přímo) ulice Husitsk v rámci dvou vlaků mostů a další dopravní světla zapnout pravá na ulici Prokopova. Po cca 200 m odbočte vpravo do "Havlčkovo nměst" a zaparkovat své auto. (Upozornění: Nikdy nenechávejte své auto v přední části hostelu není povoleno, měli byste požádat zaměstnance, aby ho zaparkovat v budově)

Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

×