X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Hostel Olet

Havliekovo nam. 10, Prague 3, Praha, Česká republika

Žádné hodnocení

 • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
ZDARMA:
mapy Prahy, parkoviště, teplé sprchy, kuchyně, gril, trezor na cennosti, směnárna, stolní tenis, fotbal, Káva a čaj, hrací karty, informace o Praze

ZDARMA (nutná záloha):
skříňky, ložní prádlo (polštář, deka, list), ručníky, fotbal a basketbal koule

SERVIS:
přístup k internetu, prádelna, půjčovna kol, žádný zákaz vycházení, recepce 24 hodin otevřený, soukromé skříňky

V BLÍZKOSTI:
krytý bazén 250 m, supermarket 250 m, nákupní středisko 400 m, 400 m kino, park před hostelem, policejní stanice 50 m, zastávka tramvaje 100 m, metro 400m

Náš Hostel funguje pouze v letním období od 27. června (6) do 24. srpna (8). Jeho v prostorné budově školy se nachází na malém náměstí s malým parku v centru Prahy (5min. Na Hlavní nádraží, 8min. Na největší Václavské náměstí). Tramvajová zastávka (včetně nočních tramvají) je hned za rohem. Takže není problém cestovat v Praze kdykoliv.

Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových pokojích, menších soukromých 4-5 lůžkových pokojích nebo v až 10 lůžkových prostorných noclehárnách (prádlo a uzamykatelné skříňky zdarma). Můžete použít sdílené hosta plně vybavenou kuchyň patří lednice (supermarket se nachází v blízkosti), společenská místnost, WC, sprchy s teplou vodou a internetovou místnost (internetové připojení přece není zdarma).

Recepce je otevřena non-stop, aby vám plně si vychutnat město a vrátit se kdykoli. Bar je otevřen od 7 hodin až do 6 hodin ráno. Takže se můžete setkat s novými lidmi na denní stran (absinth, vodky, jgermaister osobám), a připojit se pobavit v hostelu (stolní tenis, fotbal, vodní dýmku (shisha), hrací karty, vlastní přehrávání hudby).
K dispozici je venkovní hrací pole v Hostel. Takže si můžete zahrát basketbal, fotbal nebo co chcete, nebo prostě vzít snídani ven a užít si relaxaci v dopoledních hodinách. Podáváme ho od 7 až do 11 hodin a můžete si vybrat ze tří menu.

Náš personál se skládá z mladých, přátelských anglicky mluvící lidé, kteří Vám nabízí nejlepší služby, jak mohou (informace o zajímavých místech, malý bufet, prádelna veškerý servis, trezor na cennosti na recepci, káva a čaj zdarma)

Byli bychom rádi, aby vás baví Prahu a postarat se o věcech, co nejméně. A tak jsme pro Vás připravili mapami zdarma Prahy, výměny bez provize, železniční průvodce, jízdním řádu tramvají, nejlepší kluby adresa upozornil na mapě s pokyny, jak se tam dostat ....
Pokud chcete vyzkoušet speciální poznávacích výletů. Nabízíme vám půjčit jízdní kolo.
Náš Hostel mají bezpečné parkování uvnitř pro cestující autem!

UPOZORNĚNÍ:
*** Město taxa není v ceně.
*** Hostel je pro cestovatele, kteří milují bavit. Někdy se lidé pijí víc, než mohou zvládnout tak, aby byly hlučné nebo mají konverzace do rána !!!
*** K dispozici jsou 4 podlaží a bez výtahu !!! A lednička je sdílená, to znamená, že jako pivo, co jste vložili do, nebude to tady další den, může být !!!
*** Když jste velká skupina a plnou pokoj dáme vám klíč být vaše ptačí zob, ale pouze jeden klíč !!!
*** Jsme stěhování postele téměř každý den, takže někdy to může být různý počet lůžek v pokoji, jeho, protože se snažíme v našich silách, aby spánku skupin dohromady !!!
*** Je to levný hostel a máme tvrdé matrace, protože jsou zdravé. Pokud chcete rozbít zády na ty měkké, zvolte jiný hostel prosím !!!
*** Snídaně je zdarma pro ceny od 8,5 (210czk) a nahoru. Nástroje hostelworld nenech mě dělat rozdíl mezi velkými a malými cenami, je tam jen snídaně "ano, nebo ne" !!!
*** Máte-li jakýkoliv problém požádat o manažera a já bude v mých silách, aby vám pomohl. Někdy jsme najímat nové zaměstnance lidi a jsou zmateni na začátku !!!
*** Přečtěte si opatrně a pokud ne, aby to ne si to jen proto, že je to levné, a pak psát špatné recenze !!!

Doufáme, že to bude nejlepší místo, kde budete trávit svůj čas v Praze a těšíme se na vás

Hledat dostupnost


Zařízení

 • 24 hodinová recepce
 • 24 hodinová ostraha
 • Transfery z letiště
 • Bar
 • Půjčovna jízdních kol
 • Parkování pro jízdní kola
 • Snídaně v ceně
 • Cafe
 • Telefony ke kartě
 • Společenská místnost
 • Směnárna
 • Parkování zdarma
 • Stolní fotbal
 • Herna
 • Včetně ložního prádla
 • Úschovna zavazadel
 • Parkování
 • Prohlídka/Přepážka
 • Ručníky k pronájmu


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Hostel Olet Located at Havliekovo nam. 10, Prague 3, Prague.
Hostel Olet
Czech Republic
Prague 130 00 Havliekovo nam. 10, Prague 3
0% 472
50.0848487 14.4537806
Hostel Olet
    Pokoje jsou k dispozici     Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     8 lůžek Dámské Ložnice     8 lůžek Dámské Ložnice     10 lůžek Dámské Ložnice     8 lůžek Pánská Ložnice     8 lůžek Pánská Ložnice     8 lůžek Smíšené Ložnice     8 lůžek Smíšené Ložnice     8 lůžek Smíšené Ložnice     8 lůžek Smíšené Ložnice     8 lůžek Smíšené Ložnice     8 lůžek Smíšené Ložnice     10 lůžek Smíšené Ložnice     10 lůžek Smíšené Ložnice     10 lůžek Smíšené Ložnice     10 lůžek Smíšené Ložnice     10 lůžek Smíšené Ložnice     15 lůžek Smíšené Ložnice     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     4 lůžek Soukromý Společná Koupelna     4 lůžek Soukromý Společná Koupelna     4 lůžek Soukromý Společná Koupelna     5 lůžek Soukromý Společná Koupelna