X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Hostel Mills Sarajevo

mapa a cestovní pokyny


82%Hodnocení

  • 87%Hodnota za peníze
  • 83%Zabezpečení
  • 90%Umístění
  • 82%Zaměstnanci
  • 70%Atmosféra
  • 81%Čistota
  • 79%Zařízení

Přeloženo: Google Autobusové a vlakové
Když přijedete na autobusové nádraží nebo nádraží, nejlepší způsob, jak přijít k nám, je s tramvají číslo 1, který odchází od te vlakového nádraží. Autobusové nádraží a vlakové nádraží jsou vedle sebe. Jízdenka na tramvaj si můžete koupit v kiosku, kde cena je 1,60 KM (0,80 eurocentu), nebo v tramvaji, kde cena za jízdenky je 1,80 km (0,90 centů). Z železničnímu nádraží jdete s tramvají na náměstí Bascarsija (8. stanici od vlakového nádraží). Když jdete ven z tramvaje, uvidíte po pravé straně hotel Kovaci. Jdi v tomto směru, a budete přijít do Kovaci ulice. Jděte Touto ulicí nahoru, pak zase ve 3. ulici vlevo (Dzinina ulice). Poté jít v první ulici po pravé straně (ulice Mlini), a brzy uvidíte Mills znamení hostelu na vaší levé straně.

Autobusová zastávka East Sarajevo / Lukavica

Autobusové nádraží East Sarajevo je approximatly 12 km od našeho hostelu. Z nádraží můžete přijít k nám kabiny. Cena za jízdu kabiny by se arround 10 eur. Druhá možnost, jak se dostat k nám, je trolleybus. Trolejbus zastávka je vzdálená 100 metrů od autobusového nádraží Lukavica. Ujistěte se, že když vstoupíte do trolejbusu, že to je číslo 103. Dobrinja Austrijski trg. Jízdenka pro trolejbusu si můžete koupit v kiosku, kde cena je 1,60 KM (0,80 eurocentu), nebo v trolejbusu, kde cena za jízdenky je 1,80 km (0,90 centů). Budete řídit na poslední stanici Austrijski trg a opuštění autobusu budete zamíří směrem k řece Miljacka a přes most (latinsky mostu nebo Princip most). Po překročení mostu a na hlavní ulici, budete jít v druhé ulici vpravo a po 100 metrech dorazíte na Bascarsija náměstí. Na Bascarsija náměstí budete přes ulici od tramvajové zastávky a jděte přímo v ulici Kovaci. Jděte Touto ulicí nahoru, pak zase ve 3. ulici vlevo (Dzinina ulice). Poté jít v první ulici po pravé straně (ulice Mlini), a brzy uvidíte podepsat Mills na levé straněLetiště

Letiště Sarajevo se nachází 12 kilometrů od našeho hostelu. .Tam Není organizována žádnou veřejnou dopravu z letiště do města center.You služeb, kontaktujte nás uspořádat vyzvednout na you.Outside sezony jsme to dělat zadarmo.
I když máme letní sezóně cena je 10 eur za auto, které může trvat čtyři lidi.