X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Hostel Mills Sarajevo

mapa a cestovní pokyny


83%Hodnocení

  • 86%Hodnota za peníze
  • 86%Zabezpečení
  • 83%Umístění
  • 86%Zaměstnanci
  • 77%Atmosféra
  • 86%Čistota
  • 80%Zařízení

Přeloženo: Google Autobusové a vlakové
Když přijedete na autobusové nádraží a vlakové nádraží, nejlepší způsob, jak přijít k nám, je s tramvají číslo 1,., Který odchází z te vlakového nádraží. Autobusové nádraží a vlakové nádraží jsou vedle sebe. Jízdenka na tramvaj si můžete koupit v kiosku, kde je cena 1,60 KM (0,80 eurocentu), nebo v tramvaji, kde je cena za lístek je 1,80 KM (0,90 eurocentu). Z railwaystation jdete s tramvají na náměstí Bascarsija (8. stanice od vlakového nádraží). Když jdete ven z tramvaje, uvidíte po pravé straně hotel Kovaci. Přejděte v tomto směru, a budete se do Kovaci ulici. Jděte touto ulicí nahoru, pak zase na třetí ulice vlevo (Dzinina ulice). Poté jděte do první ulice na pravé straně (ulice Mlini), kde se nachází náš hostel.

Autobusové nádraží východní Sarajevo / Lukavica

Autobusové nádraží východní Sarajevo je approximatly 12 km od našeho hostelu. Z nádraží se můžete přijít k nám kabiny. Cena za taxi jízdu by arround 10 eur. Druhou možností, jak se dostat k nám, je trolejbusem. Trolejbus zastávka je 100 metrů od autobusového nádraží Lukavica. Ujistěte se, že když vstoupíte do trolejbusu, že to je číslo 103. Dobrinja Austrijski trg. Vstupenka na trolejbusu si můžete koupit v kiosku, kde je cena 1,60 KM (0,80 eurocentu), nebo v trolejbusu, kde je cena za lístek je 1,80 KM (0,90 eurocentu). Budete řídit do poslední stanice Austrijski TRG a opuštění autobusu budete zamíří směrem k řece Miljacka a přes most (latinsky most nebo Princip most). Po překročení mostu a na hlavní ulici, budete pokračovat v druhé ulici vpravo a po 100 metrech přijedete na Bascarsija náměstí. Na Bascarsija náměstí bude přes ulici u stanice tramvaje a jít rovnou na ulici Kovaci. Jděte touto ulicí nahoru, pak zase na třetí ulice vlevo (Dzinina ulice). Poté jděte do první ulice na pravé straně (ulice Mlini), kde se nachází náš hostel.
Letiště

Letiště Sarajevo se nachází 12 kilometrů od našeho hostelu. Protože neexistuje žádná přímá autobusová linka z letiště do centra města jedinou možností je vzít si taxi. Cena taxi jízdy je 10 Euro.