X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Hostel Mango

Misenska 68/8, Praha, Česká republika

mapa a cestovní pokyny


87%Hodnocení

  • 90%Hodnota za peníze
  • 86%Zabezpečení
  • 96%Umístění
  • 90%Zaměstnanci
  • 81%Atmosféra
  • 80%Čistota
  • 84%Zařízení

Přeloženo: Google . Hostel "Mango" se nachází v Mensk ulici. Nejbližší stanice metra je "Malostranská" - zelená linka metra, která se nachází 5 minut chůze pěšky od hostelu.

Z letiště: Měli byste vzít autobus číslo 119 a přejít na poslední autobusové nádraží - Dejvická - zelená stanice linky metra. Potom, prosím, na metro Dejvická a jít pouze 2 zastávky na Malostranskou. Po dosažení Malostranská, byste měli nechat na metro, a poté, co vzal na levé výstup z metra, jděte vpravo po Klárově ulici. Poté, co se na křižovatce mezi Letenská a U Lužického semináře ulici, postupujte U Lužického semináře ulici. Po asi 3 minuty chůze - prosím, mít právo obrátit na Míšeňská ulice - za pár minut najdete Hostel "Mango" s číslem 8 na budově.

Od vlakového nádraží MHD: Jeďte metrem C (červená čára) a jít jednu zastávku na stanici Muzeum. Zde změňte červenou linku C na zelenou linku A a jeďte 3 zastávky na stanici Malostranská a pak postupujte směrem výše.

Z autobusového nádraží Florenc: metrem trasa C (červená čára) a jeďte 2 zastávky do stanice Muzeum. Zde změňte červenou linku C na zelenou linku A a jeďte 3 zastávky na Malostranskou potom postupujte podle návodu výše.

Z vlakového nádraží Holešovice: Metrem trasa C (červená čára) a jít 4 zastávky do stanice Muzeum. Zde změňte červenou linku C na zelenou linku A a jeďte 3 zastávky na stanici Malostranská a pak postupujte směrem výše.

SUPERIOR A Apartmán typu Deluxe se nachází 2 minuty od Míšeňská ulice, kde budou klíče předány. Pohled na Malostranské náměstí. Nachází se 100 metrů od Karlova mostu a deset minut chůze od Pražského hradu.