X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Hostel Mango

Misenska 68/8, Praha, Česká republika

mapa a cestovní pokyny


89%Hodnocení

  • 92%Hodnota za peníze
  • 89%Zabezpečení
  • 96%Umístění
  • 90%Zaměstnanci
  • 83%Atmosféra
  • 85%Čistota
  • 85%Zařízení

Přeloženo: Google Hostel "Mango" se nachází v Mensk ulici. Nejbližší stanice metra je "Malostranská" - zelená linka metra, která se nachází 5 minut chůze pěšky od hostelu.

Z letiště: Měli byste jet autobusem číslo 119 a jeďte do poslední autobusové nádraží - Dejvická - zelená linka stanice metra. Potom, prosím, vzít metro Dejvická a jet jen 2 zastávky do stanice Malostranská. Po dosažení Malostranská, Měli byste opustit metro, a poté, co vzal levý východ z metra, přejděte na pravé následující Klárov ulici. Poté, co dostal na křižovatku mezi Letenska a ulice U Lužického semináře, postupujte ulici U Lužického semináře. Po asi 3 minut pěšky - prosím, mít právo obrátit se Míšeňská ulice - za pár minut se dostanete k ubytovně "Mango" s číslem 8 na budově.

Z Hlavního nádraží: Jeďte metrem C (červená čára) a jít jednu zastávku na stanici Muzeum. Zde změňte červenou linkou C do zelené a jeďte 3 zastávky na stanici Malostranská a postupujte směrem výše.

Z autobusového nádraží Florenc: Take metro C (červená čára) a jet 2 zastávky do stanice Muzeum. Zde změňte červenou linkou C na zelenou linku A a jeďte 3 zastávky na Malostranskou, pak postupujte podle návodu výše.

Z nádraží Holešovice: Jeďte metrem C (červená čára) a jít na 4 zastávky Muzeum. Zde změňte červenou linkou C do zelené a jeďte 3 zastávky na stanici Malostranská a postupujte směrem výše.

Apartmán typu Superior se nachází 2 minuty od Míšeňská ulice, kde budou klíče předány. Pohled na Malostranské náměstí. Nachází se 100 metrů od Karlova mostu a deset minut chůze od Pražského hradu.