X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Hostel Mango

Misenska 68/8, Praha, Česká republika

mapa a cestovní pokyny


88%Hodnocení

  • 90%Hodnota za peníze
  • 86%Zabezpečení
  • 96%Umístění
  • 88%Zaměstnanci
  • 83%Atmosféra
  • 85%Čistota
  • 85%Zařízení

Přeloženo: Google . Hostel "Mango" se nachází v Mensk ulici. Nejbližší stanice metra je "Malostranská" - zelená linka metra, která se nachází 5 minut chůze pěšky od hostelu.

Z letiště: Měli byste vzít autobus číslo 119 a přejít na poslední autobusové nádraží - Dejvická - zelená stanice linky metra. Potom, prosím, na metro Dejvická a jít pouze 2 zastávky na Malostranskou. Po dosažení Malostranská, byste měli nechat na metro, a poté, co vzal na levé výstup z metra, jděte vpravo po Klárově ulici. Poté, co se na křižovatce mezi Letenská a U Lužického semináře ulici, postupujte U Lužického semináře ulici. Po asi 3 minuty chůze - prosím, mít právo obrátit na Míšeňská ulice - za pár minut najdete Hostel "Mango" s číslem 8 na budově.

Od vlakového nádraží MHD: Jeďte metrem C (červená čára) a jít jednu zastávku na stanici Muzeum. Zde změňte červenou linku C na zelenou linku A a jeďte 3 zastávky na stanici Malostranská a pak postupujte směrem výše.

Z autobusového nádraží Florenc: metrem trasa C (červená čára) a jeďte 2 zastávky do stanice Muzeum. Zde změňte červenou linku C na zelenou linku A a jeďte 3 zastávky na Malostranskou potom postupujte podle návodu výše.

Z vlakového nádraží Holešovice: Metrem trasa C (červená čára) a jít 4 zastávky do stanice Muzeum. Zde změňte červenou linku C na zelenou linku A a jeďte 3 zastávky na stanici Malostranská a pak postupujte směrem výše.

SUPERIOR A Apartmán typu Deluxe se nachází 2 minuty od Míšeňská ulice, kde budou klíče předány. Pohled na Malostranské náměstí. Nachází se 100 metrů od Karlova mostu a deset minut chůze od Pražského hradu.