Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Hostel Lodi

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze
 • Hodnota za peníze 8.9
 • Zabezpečení 8.8
 • Umístění 7.6
 • Zaměstnanci 9.7
 • Atmosféra 8.4
 • Čistota 9.0
 • Zařízení 8.4

Umístění

Via Oristano, 14

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
Z nádraží Termini (Hlavní nádraží)

-Catch BUS 105 (zastávka je před nádražím, na náměstí Piazza dei Cinquecento - směr autobus se nazývá Grotte Celoni); vystupte na zastávce šesté, zvané Casilino / GALLARATE (zastávka je v přední části žluté benzínové pumpy, je to dvě zastávky po náměstí Piazza di Porta Maggiore, náměstí s velkým římským obloukem ve středu), to bude trvat 10 minut bus více nebo méně; Jakmile se dostanete z autobusu, jít dál ve stejném směru jízdy autobusu, po 100 metrech odbočit vpravo průchodu oblouky akvaduktu a dostanete na Piazza Lodi; vedení akvadukt za sebou, naše ulice začíná od levé straně náměstí (viz malý benzinový stanice na rohu); jsme Via Oristano 14

-Taxíkem trvá cca 10 minut a měla by stát 10 až 15 euro


Z letiště Fiumicino:
Fiumicino Airport se nachází 35 km od Říma západní straně, máte dvě možnosti, jak dosáhnout hostelu, doporučujeme první ten, který je jednodušší a levnější.

1) Vlakové a Walk / Bus, 45 do 60 minut, 8 euro. Sledujte známky "AI Treni" na vlakové nástupiště (vedle letiště Terminál 3, v pěší vzdálenosti od libovolného terminálu); si můžete koupit jízdenku na regionální vlak do ROMA Tuscolana u okénka pokladny, prodejní automaty, nebo prodejnu tabáku v blízkosti nástupiště. Vezměte FMI Metropolitní vlak (také volal FR1) SMĚR Fara Sabina / Orte (severovýchodně od Říma), a vystupte na nádraží Tuscolana; pak se můžete dostat autobusem nebo pěšky 10 minut: BUS 16 (mimo železniční stanice) po dobu tří zastávek, vystupte na Piazza VILLA Fiorelli (náměstí s malým parkem); přes náměstí (zadní straně Piazza), chůze podél Via Crotone, dokud se přes VIA Oristano, odbočit vlevo 10m, jsme v počtu 14! Půjdete-li, nechte Stanice Tuscolana za vámi a chodit rovně, dokud se nedostanete na náměstí zvané Piazza Ragusa, přes náměstí a vzít Via Ragusa; po chůzi 7-8 minut zjistíte, PIAZZA VILLA Fiorelli (čtverec s malým parkem) na pravé straně; afteryou projít na náměstí odbočit vpravo, procházka podél Via Crotone, dokud se přes VIA Oristano, odbočit vlevo 10m, jsme v počtu 14!
Vlaky jezdí každou čtvrt na půl hodiny od 06:02 do 23:02. Existuje několik zastávek na cestě a doba jízdy je 45 minut.

2) Vlakové a autobusové a Walk, 45-60 minuty, 14 eur. Sledujte známky "AI Treni" na vlakové nástupiště (vedle letiště Terminál 3, v pěší vzdálenosti od libovolného terminálu); si můžete koupit jízdenku na vlak Leonardo Express Roma Termini v pokladně, prodejní automaty, nebo prodejnu tabáku v blízkosti nástupiště. Vlak Leonardo Express je přímé spojení z FCO letiště na nádraží Termini; Jakmile se dostanete na nádraží Termini, postupujte podle pokynů výše (od nádraží Termini)
Na vlaky jezdí každou půl hodinu od 06:35 do 23:35 (Fiumicino letiště Rome Termini) a každou půlhodinu od 05:52 do 22:52 (Řím Termini na letiště Fiumicino).

-Taxíkem trvá asi 40 až 60 minuty a měl by stát kolem 45 až 60 eur. Hostel může zajistit soukromé taxi pro vás z letiště, cena se pohybuje 45 až 60 eur (v závislosti na počtu osob a času)


Od letiště Ciampino:

Z letiště Ciampino, můžete využít kyvadlovou dopravu s názvem Terravision (4 euro, frekvence každých 20 minut), a vystupte na poslední zastávka nádraží Termini, hlavního vlakového nádraží.
Jakmile se dostanete na nádraží Termini, postupujte podle pokynů výše (od nádraží Termini).

-Taxíkem trvá asi 40 minut a měla by stát kolem 45-60 eur. Hostel může zajistit soukromé taxi pro vás z letiště, cena se pohybuje 45 až 60 eur (v závislosti na počtu osob a času)
 • Hodnota za peníze 8.9
 • Zabezpečení 8.8
 • Umístění 7.6
 • Zaměstnanci 9.7
 • Atmosféra 8.4
 • Čistota 9.0
 • Zařízení 8.4
Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.