X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Hostel Lodi

Via Oristano, 14, Řím, Itálie

mapa a cestovní pokyny


89%Hodnocení

  • 92%Hodnota za peníze
  • 86%Zabezpečení
  • 73%Umístění
  • 99%Zaměstnanci
  • 91%Atmosféra
  • 91%Čistota
  • 89%Zařízení

Přeloženo: Google Z nádraží Termini (Hlavní nádraží)

-Catch BUS 105 (zastávka je před nádražím, na náměstí Piazza dei Cinquecento - směr autobus se nazývá Grotte Celoni); vystupte na zastávce šesté, zvané Casilino / GALLARATE (zastávka je v přední části žluté benzínové pumpy, je to dvě zastávky po náměstí Piazza di Porta Maggiore, náměstí s velkým římským obloukem ve středu), to bude trvat 10 minut bus více nebo méně; Jakmile se dostanete z autobusu, jít dál ve stejném směru jízdy autobusu, po 100 metrech odbočit vpravo průchodu oblouky akvaduktu a dostanete na Piazza Lodi; vedení akvadukt za sebou, naše ulice začíná od levé straně náměstí (viz malý benzinový stanice na rohu); jsme Via Oristano 14

-Taxíkem trvá cca 10 minut a měla by stát 10 až 15 euro


Z letiště Fiumicino:
Fiumicino Airport se nachází 35 km od Říma západní straně, máte dvě možnosti, jak dosáhnout hostelu, doporučujeme první ten, který je jednodušší a levnější.

1) Vlakové a Walk / Bus, 45 do 60 minut, 8 euro. Sledujte známky "AI Treni" na vlakové nástupiště (vedle letiště Terminál 3, v pěší vzdálenosti od libovolného terminálu); si můžete koupit jízdenku na regionální vlak do ROMA Tuscolana u okénka pokladny, prodejní automaty, nebo prodejnu tabáku v blízkosti nástupiště. Vezměte FMI Metropolitní vlak (také volal FR1) SMĚR Fara Sabina / Orte (severovýchodně od Říma), a vystupte na nádraží Tuscolana; pak se můžete dostat autobusem nebo pěšky 10 minut: BUS 16 (mimo železniční stanice) po dobu tří zastávek, vystupte na Piazza VILLA Fiorelli (náměstí s malým parkem); přes náměstí (zadní straně Piazza), chůze podél Via Crotone, dokud se přes VIA Oristano, odbočit vlevo 10m, jsme v počtu 14! Půjdete-li, nechte Stanice Tuscolana za vámi a chodit rovně, dokud se nedostanete na náměstí zvané Piazza Ragusa, přes náměstí a vzít Via Ragusa; po chůzi 7-8 minut zjistíte, PIAZZA VILLA Fiorelli (čtverec s malým parkem) na pravé straně; afteryou projít na náměstí odbočit vpravo, procházka podél Via Crotone, dokud se přes VIA Oristano, odbočit vlevo 10m, jsme v počtu 14!
Vlaky jezdí každou čtvrt na půl hodiny od 06:02 do 23:02. Existuje několik zastávek na cestě a doba jízdy je 45 minut.

2) Vlakové a autobusové a Walk, 45-60 minuty, 14 eur. Sledujte známky "AI Treni" na vlakové nástupiště (vedle letiště Terminál 3, v pěší vzdálenosti od libovolného terminálu); si můžete koupit jízdenku na vlak Leonardo Express Roma Termini v pokladně, prodejní automaty, nebo prodejnu tabáku v blízkosti nástupiště. Vlak Leonardo Express je přímé spojení z FCO letiště na nádraží Termini; Jakmile se dostanete na nádraží Termini, postupujte podle pokynů výše (od nádraží Termini)
Na vlaky jezdí každou půl hodinu od 06:35 do 23:35 (Fiumicino letiště Rome Termini) a každou půlhodinu od 05:52 do 22:52 (Řím Termini na letiště Fiumicino).

-Taxíkem trvá asi 40 až 60 minuty a měl by stát kolem 45 až 60 eur. Hostel může zajistit soukromé taxi pro vás z letiště, cena se pohybuje 45 až 60 eur (v závislosti na počtu osob a času)


Od letiště Ciampino:

Z letiště Ciampino, můžete využít kyvadlovou dopravu s názvem Terravision (4 euro, frekvence každých 20 minut), a vystupte na poslední zastávka nádraží Termini, hlavního vlakového nádraží.
Jakmile se dostanete na nádraží Termini, postupujte podle pokynů výše (od nádraží Termini).

-Taxíkem trvá asi 40 minut a měla by stát kolem 45-60 eur. Hostel může zajistit soukromé taxi pro vás z letiště, cena se pohybuje 45 až 60 eur (v závislosti na počtu osob a času)