X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Hostel Inn Downtown

Zagrebacka 6 / 19, Bělehrad, Serbia

mapa a cestovní pokyny


83%Hodnocení

  • 86%Hodnota za peníze
  • 90%Zabezpečení
  • 94%Umístění
  • 83%Zaměstnanci
  • 73%Atmosféra
  • 76%Čistota
  • 83%Zařízení

Přeloženo: Google Od vlakového nádraží:
Od hlavního vchodu do nádraží odbočíte doleva a pěšky asi 200 metrů dolů Karađorđeva ulici. Na rohu Karađorđeva a Záhřebská ulice je Banca Intesa a přes na druhém rohu je na trhu "Idea". Zde odbočit vpravo na Záhřebské Sreet a po 20 metrů od pravé straně je budova číslo 6, ve kterém Hostel Inn Downtown.

Z autobusového nádraží:
Od hlavního vchodu na autobusové nádraží odbočíte doleva a pěšky asi 50m metrů dolů Karađorđeva ulici. Na rohu Karađorđeva a Záhřebská ulice je Banca Intesa a přes na druhém rohu je na trhu "Idea". Zde odbočit vpravo na Záhřebské Sreet a po 20 metrů od pravé straně je budova číslo 6, ve kterém Hostel Inn Downtown.

Z letiště
Opusťte dálnici ve směru na Bělehrad - Niš. Po 15 km, hned po výjezdu z mostu Gazela v Savska ulici a pohonu 1,5 km na nádraží. Od hlavního vchodu do železniční disku asi 200 metrů dolů na Karađorđeva ulici. Na rohu Karađorđeva a Záhřebská ulice je Banca Intesa a přes na druhém rohu je na trhu "Idea". Zde odbočit vpravo na Záhřebské Sreet a po 20 metrů od pravé straně je budova číslo 6, ve kterém Hostel Inn Downtown.

Nabízíme vyzvednout, takže můžete volat, a zařídit. Cena této služby bude účtován 3eur od vlakového a autobusového nádraží a 10 eur od letiště.