X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Hostel City House Sarajevo

Skenderija 68, Sarajevo, Bosna a Hercegovina

mapa a cestovní pokyny


87%Hodnocení

  • 88%Hodnota za peníze
  • 92%Zabezpečení
  • 92%Umístění
  • 86%Zaměstnanci
  • 84%Atmosféra
  • 94%Čistota
  • 76%Zařízení

Přeloženo: Google Z Sarajevo mezinárodní letiště

Chcete-li získat od mezinárodního letiště Sarajevo (SJJ) do centra města, kde se nachází náš Hostel City House Sarajevo, budete cestovat 11 km. Můžete si vzít taxi, protože neexistuje žádná přímá veřejná doprava z letiště do centra města. Cena za taxi služby je maximálně 15 eur, jedné cestě. Pokud hledáte levnější převodem, kontaktujte nás e-mailem. Hostel se nachází v blízkosti Národního divadla.

Z Sarajevo vlakového nádraží a autobusového nádraží

Chcete-li získat do našeho Hostel City House Sarajevu od vlakového nebo autobusového nádraží si můžete vzít tramvaj č. 1. Tramvajové stanice se nachází v přední části vlakového / autobusového nádraží. Cena vstupenky je 0. 80 Euro pro jednu osobu. Vzdálenost od stanice Sarajevo vlakového a autobusového na Hostel je jen 3 km a trvá přibližně 15 minut se tam dostat. Ty by měly vystoupit na tramvajové zastávce s názvem Pošta - Glavna poště, která je čtvrtá zastávka od vlakového / autobusového nádraží. Poté přejedete most s názvem Čobanija, který se nachází v přední části stanice na pravé straně a jít přes most 50 metrů od tramvajové zastávky a na druhé křižovatce v přední části mešity odbočte vlevo a pěšky za cca 50 m, kde na pravé straně uvidíte hostelu. Můžete si také vzít taxi z nádraží vlakového / autobusového který vás bude stát 5 eur.

* Když se vezme taxi z hlavního autobusového nádraží a vlakového nádraží, neplatili více než 5 EURO nebo 10km v místní měně, za kabinou, jeden-cesta k hostelu. Taxikář se může pokusit účtovat více, ale ne přijímat to! Pokud se snaží účtovat více, volejte policii (122).

Z autobusového nádraží východní Sarajevo (Istočno Sarajevo, Republiky Srbské
)
To je autobusová zastávka, kde většina autobusů z Černé Hory a Srbska dorazí, a to je asi 12 km od Hostel City House Sarajevu. Můžete si vzít taxi za cenu 10 eur, nebo si můžete projít 300 metrů do Dobrinja čtvrtletí - dostat se do trolejbusu stanici a koupit si lístek na 0, 80 eur za osobu. S trolejbusu budete jezdit až na doraz názvem Čobanija a při ukončení trolejbusu jen pokračovat ve stejném směru chodit 50 metrů a po pravé straně uvidíte hostelu.

*** Když se vezme taxi z letiště Sarajevo, nebo z autobusového nádraží Východní nazývá Lukavica, nemusíte platit více než 10 EURO nebo 20 km v místní měně, za kabinou, jeden-cesta do hostelu. Taxikář se může pokusit účtovat více, ale ne přijímat to! Pokud se snaží účtovat více, volejte policii (122).

Při používání veřejné dopravy, musíte o jízdenku z kiosku vedle tramvajové zastávky, nebo z ovladače. Musíte ověřit si lístek, jakmile jste na palubě s použitím validatiing stroj uvnitř tramvaje. Pokud se vám nepodaří udělat, budete pokutu 25km. Vstupenka je platná pouze pro jednu jedinou cestu, ne více cest.