X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Hostel Casa Colon

Paseo Colon, 24th Street N, Next to Mercedes Tower, San José, Kostarika

mapa a cestovní pokyny


84%Hodnocení

  • 87%Hodnota za peníze
  • 84%Zabezpečení
  • 84%Umístění
  • 82%Zaměstnanci
  • 82%Atmosféra
  • 89%Čistota
  • 84%Zařízení

Přeloženo: Google Směry Od Juan Santa Maria, mezinárodní letiště, Alajuela:

Autem:
Jděte dolů silnici # 1 (Obecné Cañas) na východ do La Sabana, a pokračovat podél Paseo Colon až Calle 24, mezi Torre Mercedes Italská restaurace Ana. Jsme na severním cípu. Přibližně 17 km / 10,5 km - 20 minut

Letadlem:
Tam je místní autobusová zastávka mimo letiště. Stojí to asi 1 US $, a vás vezme přímo v centru (TUASA - ty červené). Jakmile se dostanete do města, musíte se podívat na Paseo Colon, Calle 24, v těsné blízkosti Torre Mercedes, jsme na rohu. Musíte být vědomi mnoha nelicencovaných taxikáři, kteří se přebíjením vás, nebo vám říkám, že neexistuje žádný prostor v objektu Casa Colon a odveze Vás do dalších míst, jen aby si šťavnaté provizi. To není pravda, máme vždy dostatek prostoru k dispozici pro vás a vaše přátele. Nicméně, pokud budete chtít věci mnohem jednodušší, máme své vlastní soukromé letiště levnější než taxi a jen pro hosty v objektu Casa Colon, takže se můžete nechat u nás, pokud si přejete, abychom vás vyzvednout ve vaší rezervace dříve, nebo napište nám. Nezapomeňte uvést své jméno, informace o letu a čas příletu a je to. Kyvadlová doprava jezdí 24/7 a budeme rádi vás vyzvednout, nebo odejdou od našeho hostelu.