X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Hostel Anlema

Zwinglistr. 3a, Berlín, Německo

mapa a cestovní pokyny


68%Hodnocení

  • 72%Hodnota za peníze
  • 66%Zabezpečení
  • 56%Umístění
  • 68%Zaměstnanci
  • 62%Atmosféra
  • 80%Čistota
  • 70%Zařízení

Přeloženo: Google Z Berlin Hauptbahnhof (hlavní nádraží):
Trvá asi 20 minutes.Take výjezdu "Europa Platz". Venku přes náměstí a pěšky k zastávce autobusu, přes silnici. Podívejte se na digitálním podpisem pro autobusy díky, a jet autobusem 245, který jede do "zoologické zahrady". Nechte na zastávce "Alt-Moabit / Ottostrasse". Z autobusové zastávky na Ottostrasse, chodit aproximately 45m na Ottostrasse, odbočit vlevo na Zwinglistrasse a 45 m na pravé straně je číslo 3A. Taxi stojí aproximately 10.

Od Eurolines autobus (ZOB hlavní autobusové nádraží v Berlíně)
Trvá asi 35-40 minutes.Take U2 Kaiserdamm a změny na stanici zoologické zahradě na U9 a jeďte do stanice Turmstrae. Pak postupujte směrem uvedenou níže.
Z letiště Tegel (TXL)
Trvá asi 20-30 min. Měli byste jet autobusem "TXL" (Tegel) a vystupte na "Turmstrasse / Beusselstrasse". Z autobusové zastávky na Turmstrasse, jděte rovně do první zatáčky, odbočte vpravo, na GotskowskiStrasse, 150 m na levé straně, je Zwinglistrasse. Jděte rovně až do konce v blízkosti parku a nás najdete na levé straně počet 3A ulice.

Z Schnefeld letiště (SXF)
Trvá asi 1 hodinu a asi 2 hodiny po 23h.
Můžete si vzít regionální Bahn. To je Airport Express a trvá asi 40-45 minuty Hauptbahnhof.
Můžete si také vzít S-Bahn S9 a změny v Oskreuz pro všechny vlaky na Hauptbahnhof, která zabere více času, aby si na Hauptbahnhof. Taxi z letiště SXF 40-50 poplatky.