X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Hostel/ Albergue Estrelas no Mar

Praia do Pantano do Sul, Sul da Ilha, Florianopolis, Brazílie

mapa a cestovní pokyny


60%Hodnocení

  • 40%Hodnota za peníze
  • 60%Zabezpečení
  • 100%Umístění
  • 80%Zaměstnanci
  • 60%Atmosféra
  • 40%Čistota
  • 40%Zařízení

Přeloženo: Google Cesta z letiště:
(Taxi)
Čas: asi 45 minut
Cena: cca 60 reals
Řekněte ovladač, který chcete jít do Praia Pantano do Sul.

(Autobusem)
Čas: asi hodinu nebo hodinu a půl
Cena: asi 6 reals
Použití systému sběrnice může zdát děsivé, ale je to snadné, jakmile se naučíte, jak to funguje. Mezitím, zeptejte se přátelské řidiče autobusů a "cobradors" (pracovník, který sedí v blízkosti přední části autobusu a vybírá jízdné), které vám pomohou. Cestování jako místní obyvatelé a ušetřete peníze taky!
Tak. Jdeme na to. Když přijedete na letiště, dostat své tašky, pokud chcete. Potom dojde k ukončení letiště, odbočit vpravo a jít asi jednu minutu po chodníku. Přijedete na autobusové zastávce. Počkejte tady. Získejte na na 183 nebo 186 (Corredor Sudeste) a zaplatit jízdné (2,90 jako nyní) na "cobrador". Autobusem se dostanete na poslední zastávce, místní autobusové nádraží (TICEN). Poté, co dostanete TICEN, vzít 410 (Rio Tavares). Značky vám pomůže zjistit, kde je autobus. Poté, co se dostanete na 410, budete platit "cobrador" jiný tarif. Poslední zastávkou bude Rio Tavares autobusový terminál. Vystupte z autobusu a vzít 563 (Costa de Dentro) nebo 564 (Pantano do Sul). Po asi 10 minut, řekněte řidiči nechat na Praia do Pantano do Sul. Poté, co se dostanete z autobusu, po silnici asi 3 nebo 4 minuty na pláž. Odbočit vpravo, jděte asi jednu minutu, a podívejte se na naše znamení. Blahopřejeme!

Cesta z autobusového nádraží Intercity (Rodoviaria):
(Taxi)
Čas: asi 40 minut
Cena: cca 60 reals
Řekněte ovladač, který chcete jít do Praia Pantano do Sul.

(Autobusem)
Čas: asi hodinu
Cena: asi 3 reals
Poté, co se dostanete do terminálu meziměstské autobusové (Rodoviaria), výstupní stanice a po chodníku na pravé straně asi 5 minut. Uvidíte místní autobusové nádraží (TICEN). Jděte a používat označení, které vám pomohou najít 410 (Rio Tavares). Poslední zastávkou bude Rio Tavares autobusový terminál. Vystupte z autobusu a vzít 563 (Costa de Dentro) nebo 564 (Pantano do Sul). Po asi 10 minut, řekněte řidiči nechat na Praia do Pantano do Sul. Poté, co se dostanete z autobusu, po silnici asi 3 nebo 4 minuty na pláž. Odbočit vpravo, jděte asi jednu minutu, a podívejte se na naše znamení. Blahopřejeme!