X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Hostal Mindanao

Paseo de San Vicente 2, Salamanca, Španělsko

Žádné hodnocení

 • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Hostal Mindanao se nachází ve městě Salamanca (město světového dědictví UNESCO), v těsné blízkosti Fonseca kulturní centrum a 5 minut chůze na adresu: Palacio de Congresos y Exposiciones de Castilla y León a Plaza Mayor (jedna z nejkrásnějších a grand Španělska (Unamuno zvané Plaza Mayor "srdce plné slunce a vzduchu").

Držíme zdarma po celý den svá zavazadla, když jste na návštěvě Salamanca. Jako dárek si můžete vybrat: Druhý nápoje zdarma nebo slevy na lázeňské služby v závislosti na ročním období. Bezplatné parkovací zóna pro cyklisty, motocykly a automobily.

Vynikající volbou pro turisty, profesionály, skupiny a rodiny ve městě legendární kultury, dobré gastronomie, přírody a velkou rozmanitostí pro volný čas.

Tam je asi dva přírodní parky s bujnou vegetací a tří nemocnic. To má 30 pokojů s vlastním sociálním zařízením, TV a topení. Domácí mazlíčci jsou vítáni. Bezplatné Wi-Fi. Dobrá kvalita vztahu - cena. Partner s lázeňským centrem Aquatherapia a Lyžařské středisko La Covatilla (konzultujte příplatek). Tato nemovitost je solidarita s prostředím (šetrných k životnímu prostředí a majetku).

Naším majetkem nabízíme speciální pokoj pro tělesně postižené.

Nemovitost Mindanao je ideální pro návštěvu města, jízda na kole, a tak dále.

Storno podmínky; 48 hodin před příjezdem. Pro národní svátky ve Španělsku zrušení by měla být 7 dní před příjezdem.

Poradenství o čas příjezdu.

Zkontrolujte, zda v čase 4pm

Podívejte se na čas v 12 hodin

Kreditní karta zařízení pouze Visa, Master Card, Maestro

Historické kulturní Okolí
The University of Salamanca je klenotem renesančního umění a svět reference, Convento de San Esteban dominikánů: visited Christopher Columbus, St. Teresa a svatého Ignáce z Loyoly, kléru: Monumentální barokní budova postavená jezuity v osmnáctém století , dnes sídlo Universidad Pontificia, katedrál: historické - umělecký, včetně katedrály a starého nové katedrály, Casa de las Conchas: jeden z nejlepších příkladů gotické civilní architektury španělské La Purisima: kostel a klášter postavený italských umělců Fangazo Cosimo a Bartolomeo Picchiatti; Palacio de Monterrey; Convento z Dueas, římský most přes řeku Tormes, v automobilovém muzeu, Lyceum divadlo, Center for Performing Arts a hudební Domus Artium, přírodní park Batuecas a Sierra de Francia atd hodině se dostat Portugalsko.

Potravin a nápojů
Salamanca je velmi známý od nejrůznějších restaurací (tradiční, regionální, designu, vegetariánská strava), bary, diskotéky hospody (např La Camelot, a tak dále Budete těšit na speciální vína a lahodné místní produkty:. Pyrenejský šunka , chafaina, cabrito asado, sýr, hornazo, cochinillo al Fuego, farinato, chochos (dulces anisados), Bollo maimn a další.

dodatečné informace
K dispozici jsou výlety na kole, výstavy řemesel na různých místech. Existuje mnoho Španělská jazykové kurzy v průběhu celého roku, Prohlídky ráno, odpoledne a večer od Salamanca. Široký výběr konferencí a akcí na různých sociálních, zdravotní problém.

Vážení hosté,
Vezmeme-li v úvahu současnou situaci na naší planetě, jsme byli provádí několik iniciativ, které přispívají k péči o životní prostředí. Naším majetkem ( "eco-friendly) bere politiku podpory na životní prostředí, že obsahuje:

- Všechny sprchy a umyvadla kohoutky mají dávkovač o objemu vody.
- Všichni pracovníci recyklovat každý den: papír, plast, sklo, baterie, kazety, atd a jiné zbytky v pěti různých malých nádob a na konci dne každého produktu personál přivést je do odpovídajících velkých nádob vně objektu.
- Personál pracuje s tričko s zelené a bílé logo hledal za pomoci všem hostům za péči o životní prostředí.
- V každém pokoji je dokument s politikou životního prostředí přeložené do několika jazyků.
- V listu šeku se do i specifické zadní politika hostince pečovat o životní prostředí.
- Každý den jsme dát více žárovek s nízkou spotřebou.
- Při čištění majetku používáme biologicky odbouratelných produktů s neutrálním pH s ochrannou známkou Johnson Diversey.
- Všechny možné papír je recyklován v recepci.
- Na úpatí elektronické pošty, na vizitce na majetku a ve všech dokumentech majetek, který máme požádat o spolupráci s životním prostředím,
- Jsme členem dvou organizací, které se starají o domácí zvířata: jeden v Madridu a druhá v Barceloně.
- Péče o životní prostředí je kultura předmět a že všechno, co jsme každý den se musí naučit.

Děkuji mnohokrát.
Vlastnost "eco-friendly".

Pokud se chystáte přicestovat po půlnoci, tak nám prosím zašlete e-mail na potvrzení rezervace

Hledat dostupnost


Zařízení

 • Výměna knih
 • Snídaně není zahrnuta
 • Kavárna
 • Výtah
 • Faxové služby
 • Zdarma mapy měst
 • Zdarma Wi-Fi
 • Fény
 • Teplé sprchy
 • Přístup k internetu
 • Prádelní zařízení
 • Úschovna zavazadel
 • Venkovní terasa
 • Recepce (omezené otevírací hodiny)
 • Ručníky v ceně
 • Wi-Fi


Politiky

 • Možnost platit kreditní kartou
 • Mazlíčci vítáni


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 2 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Hostal Mindanao Located at Paseo de San Vicente 2, , Salamanca.
Hostal Mindanao
Spain
Salamanca 37007 Paseo de San Vicente 2
0% 120
40.9668531 -5.6692848
Hostal Mindanao
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 6 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc