X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Hostal Barrera

Calle de Atocha 96, 2�, Madrid, Španělsko

mapa a cestovní pokyny


83%Hodnocení

  • 90%Hodnota za peníze
  • 90%Zabezpečení
  • 90%Umístění
  • 90%Zaměstnanci
  • 60%Atmosféra
  • 90%Čistota
  • 70%Zařízení

Přeloženo: Google Metrem:
Z letiště linky 8 (růžová) do Nuevos Ministerios, pak řádek 6 (šedá) jednu zastávku na Cuatro Caminos, poté transfer na linku 1 (sky blue). Vem si to ve směru Valdecarros a vystupte na Anton Martin nebo Atocha (ne Atocha Renfe). Calle de Atocha se nachází v přední části nádraží Atocha, která vede pryč od toho. Ulic jsou v rozích na straně budovy. Metro jezdí od 6 hodin do 1am.

Pokud přijedete do Terminálu 4 nebo terminálu 4 S: TRAIN Cercanías, linka C1 nádraží Atocha. Jakmile se dostanete na vlakové nádraží Atocha, podívejte se na Atocha ulici (Prosíme, nepleťte S RONDA DE Atocha, tohle je opačný směr), budete muset chodit do kopce, po dobu 10 minut

Autobusem (NEW): Stojí 5, jen 3 zastávky se dostat na nádraží Atocha a 45 minut (asi to záleží na provozu, ale řekněme, že je to dobrá volba, aby si první pohled na Madrid). Jedná se o žlutý autobus, který říká, že Express Airport do města center.Once přijedete na nádraží Atocha budete muset chodit do kopce na 10 minutes.We jsou na levé straně Atocha sv. jak budete chodit do kopce autobus do Atocha jezdí od 06:00 do 23:30. Mezi autobusové zastávky v Cibeles náměstí. od místa, kde byste měli mít buď metrem nebo taxíkem se dostanete k nám.

Taxi:
Je oprava sazba centra 30 € včetně všech daní, bez doplňků. Požádat o přijetí, pokud budete platit více, než je tato míra a zkontrolujte, zda řidičský průkaz je na ní napsáno.