X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Hop Inn on Carnarvon

9/F James S. Lee Mansion, 33 - 35 Carnarvon Road, (entrance on Prat Ave.), Tsim Sha Tsui, Kowloon, Hong Kong, Hong Kong

mapa a cestovní pokyny


90%Hodnocení

  • 73%Hodnota za peníze
  • 100%Zabezpečení
  • 93%Umístění
  • 100%Zaměstnanci
  • 87%Atmosféra
  • 100%Čistota
  • 80%Zařízení

Přeloženo: Google Hop Inn na Carnarvon

Z letiště (45 minut):

Letištní autobus A21> Vystupte na Cameron Road Stop (zastávka autobusu č. 13.) A jít na jih (vpravo) na Nathan Road> obrátit na východ (vlevo), na druhé křižovatce na Humphreys Ave> Přejděte 4-way křižovatku a jděte rovně na Hart Ave> vstup hostel se nachází v budově vedle 7-jedenáct.

Airport Express Kowloon Station> Vezměte bezplatnou kyvadlovou dopravu (K3) do hotelu Hyatt Regency> Využijte výtah do G / F vchodu> Zapnout severozápad (vlevo) do Hanoje Road> Zapnout severovýchod (vpravo) na Carnarvon Road> Zapnout východ (vpravo) na Hart Ave> vstup hostel se nachází na opačné straně silnice v budově vedle 7-jedenáct.

MTR:
Tsim Sha Tsui Station (3 min) - Exit A2> Jdi na východ (rovně) na Humphreys Ave> Přejděte 4-way křižovatku a jít rovnou na Hart Ave> vstup hostel se nachází v budově vedle 7-jedenáct.

East Tsim Sha Tsui Station (10 minut) - Exit N2> Jít na severozápad (rovně) na Hanoi Road> Zapnout severovýchod (vpravo) na Carnarvon Road> Zapnout východ (vpravo) na Hart Ave> vstup hostel se nachází na opačné straně silnice v budově vedle 7-jedenáct.

Z Hunghom vlakové nádraží - PŘES vlakem do / z Číny (15 min):
Přejít na hlavní terminálu lobby> Vezměte West Rail Line (směr z Tuen Mun)> Vystupte na východ Tsim Sha Tsui Station> Dodržujte instrukce výše.

Z ČÍNY a MACAU Ferry Terminal (13 min):
Otočte na jih (vpravo) u hlavního vchodu do budovy terminálu v> Procházka podél Canton Road> Zapnout východ (vlevo) na Haiphong Road> Heslo Nathan Road křižovatka na Humphrey Ave> Přejděte 4-way křižovatku a jít rovnou na Hart Ave> vstup hostelu je v budově vedle 7-jedenáct.