X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Hop Inn on Carnarvon

9/F James S. Lee Mansion, 33 - 35 Carnarvon Road, (entrance on Prat Ave.), Tsim Sha Tsui, Kowloon, Hong Kong, Hong Kong

mapa a cestovní pokyny


89%Hodnocení

  • 80%Hodnota za peníze
  • 100%Zabezpečení
  • 90%Umístění
  • 100%Zaměstnanci
  • 80%Atmosféra
  • 90%Čistota
  • 80%Zařízení

Přeloženo: Google Hop Inn na Carnarvon

Z letiště (45 minut):

Letištní autobus A21> Vystupte na Cameron Road Stop (zastávka autobusu č. 13.) A jít na jih (vpravo) na Nathan Road> obrátit na východ (vlevo), na druhé křižovatce na Humphreys Ave> Přejděte 4-way křižovatku a jděte rovně na Hart Ave> vstup hostel se nachází v budově vedle 7-jedenáct.

Airport Express Kowloon Station> Vezměte bezplatnou kyvadlovou dopravu (K3) do hotelu Hyatt Regency> Využijte výtah do G / F vchodu> Zapnout severozápad (vlevo) do Hanoje Road> Zapnout severovýchod (vpravo) na Carnarvon Road> Zapnout východ (vpravo) na Hart Ave> vstup hostel se nachází na opačné straně silnice v budově vedle 7-jedenáct.

MTR:
Tsim Sha Tsui Station (3 min) - Exit A2> Jdi na východ (rovně) na Humphreys Ave> Přejděte 4-way křižovatku a jít rovnou na Hart Ave> vstup hostel se nachází v budově vedle 7-jedenáct.

East Tsim Sha Tsui Station (10 minut) - Exit N2> Jít na severozápad (rovně) na Hanoi Road> Zapnout severovýchod (vpravo) na Carnarvon Road> Zapnout východ (vpravo) na Hart Ave> vstup hostel se nachází na opačné straně silnice v budově vedle 7-jedenáct.

Z Hunghom vlakové nádraží - PŘES vlakem do / z Číny (15 min):
Přejít na hlavní terminálu lobby> Vezměte West Rail Line (směr z Tuen Mun)> Vystupte na východ Tsim Sha Tsui Station> Dodržujte instrukce výše.

Z ČÍNY a MACAU Ferry Terminal (13 min):
Otočte na jih (vpravo) u hlavního vchodu do budovy terminálu v> Procházka podél Canton Road> Zapnout východ (vlevo) na Haiphong Road> Heslo Nathan Road křižovatka na Humphrey Ave> Přejděte 4-way křižovatku a jít rovnou na Hart Ave> vstup hostelu je v budově vedle 7-jedenáct.