X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Hong Kong Hostel

A1, 3/F, Paterson Bldg., 47 Paterson St., Causeway Bay, Hong Kong, Hong Kong

mapa a cestovní pokyny


81%Hodnocení

  • 81%Hodnota za peníze
  • 83%Zabezpečení
  • 94%Umístění
  • 85%Zaměstnanci
  • 77%Atmosféra
  • 76%Čistota
  • 73%Zařízení

Přeloženo: Google * A11 městský autobus přímo z letiště do Causeway Bay-stop č.14 (u Sogo obchodní dům), náklady HKD40 (nejpohodlnější a nejlevnější způsob, jak do našeho hostelu). Z autobusové zastávky, pěšky směrem a pak podél Paterson ulici, na straně 7-Eleven, přes Great George Street. Jeďte pořád rovně, až uvidíte Aesop obchod a obchod Burberry. Naleznete Peterson Building Block A.

* Airport Express do střední části pak přes MTR Causeway Bay na stanici (sjeďte na E-odbočit vlevo mimo stanici, vlevo na první roh), náklady HKD100. Pokračuj rovně a podél Paterson Street, až uvidíte Aesop obchod a obchod Burberry. Naleznete Peterson Building Block A.


* Taxi z letiště, můžete si taxikáři u taxíků Paterson ST je, že právě nachází Nevýhodou Paterson budovy, náklady HKD450.

* Autobus č.102, 106, 112 ze stanice Hum Hong (konečná stanice vlaku KCR z pevninské Číny), vystupte z autobusu v přední části parku Victoria nebo Sogo Department Store. stojí kolem hkd10. Kříž Gloucester Road a pěšky podél Velké George Street až do dosažení Paterson Street, přes semaforu a odbočit vpravo na rohu (Uvidíte Max Mara). Jděte rovně Paterson Street, až uvidíte Aesop obchod a obchod Burberry. Naleznete Peterson Building Block A.


Poznámka: Když přijedete v blízkosti našeho hostelu, prosím, uvědomte si, že tam nejsou žádné známky ukazující hostel jméno. Místo toho si hledání "Paterson Building Block od budovy znamení (jako hostel se nachází uvnitř budovy). Naše budova Hlavní vchod je přímo mezi růžových a Burberry obchodech.