X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Home of the Great Wall

2km away from Mutianyu Great Wall, Huairou District, Beijing, Čína

mapa a cestovní pokyny


Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Přeloženo: Google SOUKROMÉ DOPRAVA:

Pokud jste obeznámeni s cestou, zajeďte k Mutianyu zdi velký. Najdete Domů Velké zdi restaurace se nachází podél hlavní silnice vedoucí do Mutianyu. Pokud nejste obeznámeni s cestou pak prosím postupujte podle pokynů níže.
* Vezměte prosím na vědomí, že nemusíte jít tak daleko jako městské oblasti Huairou. Úvod Velké zdi je v jihozápadní kruhového objezdu na Mutianyu, a pouze šest minut jízdy od parkoviště u Velké čínské zdi.
Prosím, postupujte podle pokynů na Chengde ("承德") na Peking-Chengde dálnice, a sjeďte na exitu # 13 s názvem "Beitai Lu" ("北 台 路") (k "Kuangou" / "宽 沟") z dálnice. Předávání 3 semafory, mějte jízdě ve směru Kuangou (宽 沟) a uvidíte hnědou znamení boardu "Mutianyu" ("慕田峪"). Prosím, odbočte doprava směr Mutianyu, a budete procházet dvě vesnice. Po ujetí asi 4,2 km, uvidíte nad modrým nápisem "Beizhai" ("北 宅"), hodně stromů na levé straně a sušení řeky po pravé straně. Prosím, pokračujte podél této hlavní silnice.
Po 2,7 km minete "husa a kachna zalitá Ranch" ("鹅 和 鸭 农庄") na levé straně a uvidíte, "Huairou Turistické informační centrum" ("怀柔 旅游 信息 中心"), přichází dopředu. Prosím, zůstaň v pravém pruhu hlavní silnice.
Krátce po tomto okamžiku uvidíte bránu Ren Ji Golf Hills ("人 济 高尔夫 山庄") na levé straně, projít a pokračovat jednotku na Mutianyu ("慕田峪"), který, jak znaménko označuje, je 15 km dopředu. Prosím zpomalit přes vesnici. O 4,2 km uplynulém Ren Ji Hills Golf, dostanete se na zjevnou T křižovatce, prosím, odbočit vlevo na "Mutianyu" ("慕田峪") a uvidíte ceduli, která říká "Vítejte chaj Town" ("欢迎来到 渤海 镇 "). Pokračujte asi 9 km po hlavní silnici a uvidíte Domů loga Velká čínská zeď je na pravé straně. Odbočit vpravo a po silnici do kopce k našemu parkovišti.

Autobusem:

1.. Přímý autobus 936
Od dubna do listopadu (high-sezóna) je přímý autobus - BUS 936 - stanice, odkud odjíždí Dongzhimen a jede přímo na Mutianyu zdi velký. Autobus 936 odjíždí v 7:00, 08:00 a 09:00. Stejný autobus odjíždí v Mutianyu Parking Lot 3 v 02:00, 03:00 a 16:00 se vrátit do Dongzhimen přímo.

2.. BUS 916 na Huairou
Bus 916 na Huairou listy od stanice Dongzhimen každých 10 až 15 minut. Jakmile přijedete do Huairou, požádat řidiče, aby vás v BeiDaJie ("北 大街").
Z Bei Da Jie máte dvě možnosti:
1) Vezměte si taxi do Mutianyu. Požádat řidiče, aby vás XinShuanQuan restaurace, která je na úpatí kopce, kde se nachází středisko. Jednosměrná cesta s vlastní taxi by stálo více než 60 RMB.
2) Křížové ulici a jeďte autobusem 916 do Dongtai, který jede na Mutianyu kruhový objezd. Jakmile tam dorazíte, uvidíte hotel logo na pravé straně.

Těšíme se na Vaši návštěvu v domově Velké čínské zdi!