Hostelworld.com

Home of the Great Wall

  • 2km away from Mutianyu Great Wall, Huairou District, Beijing, Čína
Ceny
mapa
Recenze

Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Umístění

2km away from Mutianyu Great Wall, Huairou District

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
PRIVATE DOPRAVA:

Pokud jste obeznámeni s trasou, zajeďte k Mutianyu Velké zdi. Najdete Domov restauraci The Great Wall se nachází podél hlavní silnice vedoucí do Mutianyu. Pokud nejste obeznámeni s cestou pak prosím postupujte podle níže uvedených pokynů.
* Vezměte prosím na vědomí, že nemáte jít, pokud jde o městské oblasti Huairou. Úvod Velké zdi je v jihozápadní části kruhového objezdu u Mutianyu, a jen šest minut jízdy od parkoviště u Velké čínské zdi.
Prosím, postupujte podle pokynů na Chengde (承德) na Peking-Chengde dálnice a sjeďte na exitu # 13 s názvem "Beitai Lu" (北 台 路) (směrem k "Kuangou" / 宽 沟) mimo dálnice. Absolvování 3 semaforech, mějte jízdě ve směru Kuangou (宽 沟) a uvidíte hnědý znak boardu "Mutianyu" (慕田峪). Prosím, odbočte vpravo směrem k Mutianyu a budete procházet dvě vesnice. Po ujetí asi 4,2 km, uvidíte nad modrým nápisem čtení, "Beizhai" (北 宅), hodně stromů na levé straně a sušící řeky na pravé straně. Prosím, pokračujte podél této hlavní silnici.
Po 2,7 km minete "husa a kachna farma" (鹅 和 鸭 农庄) na levé straně a uvidíte, "Huairou Turistické informační centrum" (怀柔 旅游 信息 中心) přichází dopředu. Prosím, zůstaňte v pravém pruhu hlavní silnice.
Krátce po tomto okamžiku uvidíte bránu Ren Ji Golf Hills (人 济 高尔夫 山庄) na levé straně, přenést a pokračovat v úsilí o Mutianyu (慕田峪), který, jak je označení napovídá, je 15 km dopředu. Prosím zpomalit přes obec. O 4,2 km kolem Ren Ji Golf Hills, dostanete se na zjevnou T křižovatce, prosím, odbočit vlevo na "Mutianyu" (慕田峪) a uvidíte nápis, který říká, "Vítejte na Bohai Town" (欢迎来到 渤海 镇). Pokračujte asi 9 km po hlavní silnici a uvidíte Domov Velká čínská zeď logem na pravé straně. Odbočte vpravo a po silnici do kopce k našemu parkovišti.

Autobusem:

1. DIRECT BUS 936
Od dubna do listopadu (vysoké sezóně) existuje přímý bus 936, který odjíždí z Dongzhimen nádraží a jede přímo na Mutianyu Velké čínské zdi. Autobus 936 odjíždí v 7:00, 08:00 a 09:00. Stejný autobus odjíždí Mutianyu na parkovišti 3 v 02:00, 03:00 a 16:00 se vrátit do Dongzhimen přímo.

2. BUS 916 na Huairou
Bus 916 na Huairou odjíždí z Dongzhimen nádraží každých 10 až 15 minut. Jakmile přijedete do Huairou, požádat řidiče, aby vás nechal při BeiDaJie (北 大街).
Z Bei Da Jie máte dvě možnosti:
1) vzít si taxi do Mutianyu. Požádat řidiče, aby vás na XinShuanQuan restaurace, která se nachází na úpatí kopce, kde se nachází středisko. Jednosměrná cesta s vlastní taxi by stálo více než 60 RMB.
2) Přes ulici a autobusem 916 na dongtai, která vede k Mutianyu kruhový objezd. Jakmile tam dorazíte, uvidíte hotel logo na pravé straně.

Těšíme se na vás přivítat na domovské Velké zdi!

Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT
Home of the Great Wall Located at 2km away from Mutianyu Great Wall, Huairou District, Beijing.
Home of the Great Wall
China
Beijing 101405 2km away from Mutianyu Great Wall, Huairou District
0% 4
40.4153911 116.5458011
Home of the Great Wall
    Pokoje jsou k dispozici

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našeho měsíčníku, kde získáte nejlepší hostelové nabídky a novinky přímo v e-mailu. Můžete se kdykoliv odhlásit.