X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Home Made Hostel

Teréz krt. 22. 1/7 (Oktogon), Budapest, Maďarsko

mapa a cestovní pokyny


96%Hodnocení

  • 97%Hodnota za peníze
  • 95%Zabezpečení
  • 96%Umístění
  • 98%Zaměstnanci
  • 95%Atmosféra
  • 96%Čistota
  • 95%Zařízení

Přeloženo: Google Jsme velmi snadno přístup ze všech směrů.

Od vlakového nádraží Nyugati

Pokud přijedete na nádraží Nyugati, by si buď muset vzít 5-minut chůze od Oktogonu nebo hop na tramvají č. 4 nebo 6 a jet jednu zastávku na Oktogon. Vchod ubytovny se nachází naproti tramvajové zastávky. Podívejte se na číslo 22. Nacházíme se mezi "Maraton" sportovního obchodu a "tisíciletí" knihkupectví. Najdete zde malý zelený Home-Made Hostel podepsat přímo nad zvony, stejně jako větší nápis na zdi na pravé straně, když směrem k hlavní bráně. Jděte do nádvoří přes vstupní bránu, pěšky 5 metrů a pak odbočte vpravo. Jděte po schodech nahoru a pak po schodech opět na prvním patře a pak odbočte vpravo. Doba jízdy: 5 - 10 minut. Cestování jízdné: musíte si koupit jednu jízdenku, která stojí 320 HUF (1,2 EUR).

Od vlakového nádraží Keleti

Tři možnosti

1 Metro (obsahuje jeden převod)
2 metra a tramvají (zahrnuje jeden přenos)
3 Taxi

1 Metro

Vzít metro 2 (M2, červená čára) a přejděte na Deak tr. Změna pro M1, jít tři zastávky a vystupte na Oktogon. Když jste dosáhli Oktogon, podívejte se na Burger King. Jsme 50 metrů od Burger King dolů po hlavní silnici (Terez Korut), mezi "Maraton" sportovního obchodu a "tisíciletí" knihkupectví. Podívejte se na číslo 22. Najdete zde malý zelený Home-Made Hostel podepsat přímo nad zvony, stejně jako větší nápis na zdi na pravé straně, když směrem k hlavní bráně. Jděte do nádvoří přes vstupní bránu, pěšky 5 metrů a pak odbočte vpravo. Jděte po schodech nahoru a pak po schodech opět na prvním patře a pak odbočte vpravo. Doba jízdy: 15-20 minut. Cestování jízdné: musíte si koupit jeden lístek na 320 HUF (1,2 EUR).

2 metra a tramvají

Vezměte M2 (červená čára) na Blaha Lujza tr (jedna zastávka). Když vyjdete z metra, podívejte se na směr "Moszkva tr". Tramvají 4 nebo 6.. Přejít tři zastávky směrem směr "Moskevského tr". Třetí zastávka je Oktogon. V hostelu se nachází naproti tramvajové zastávky. Podívejte se na číslo 22. Nacházíme se mezi "Maraton" sportovního obchodu a "tisíciletí" knihkupectví. Najdete zde malý zelený Home-Made Hostel podepsat přímo nad zvony, stejně jako větší nápis na zdi na pravé straně, když směrem k hlavní bráně. Jděte do nádvoří přes vstupní bránu, pěšky 5 metrů a pak odbočte vpravo. Jděte po schodech nahoru a pak po schodech opět na prvním patře a pak odbočte vpravo. Doba jízdy: 15-20 minut. Cestování jízdné: musíte si koupit přestupní jízdenku za 490 forintů (1,8 EUR).

3 Taxi

Pokud si budete přát, můžete si sjednat taxi přes nás předem. NOT zavolat taxi. Cena je 14-16 euro za převod.

Od vlakového nádraží DLI

Dvě možnosti

1 Metro (obsahuje jeden převod)
2 Taxi

1 Metro

Vezměte M2 na náměstí Deák Ferenc tér. Tak pro změnu M1 a jít tři zastávky směrem směr Mexiki t. Vystupte na Oktogon.When jste dosáhli Oktogon, podívejte se na Burger King. Jsme 50 metrů od Burger King dolů po hlavní silnici (Terez Korut), mezi "Maraton" sportovního obchodu a "tisíciletí" knihkupectví. Podívejte se na číslo 22. Najdete zde malý zelený Home-Made Hostel podepsat přímo nad zvony, stejně jako větší nápis na zdi na pravé straně, když směrem k hlavní bráně. Jděte do nádvoří přes vstupní bránu, pěšky 5 metrů a pak odbočte vpravo. Jděte po schodech nahoru a pak po schodech opět na prvním patře a pak odbočte vpravo. Cestování jízdné: musíte si koupit jeden lístek na 320 HUF (1,2 EUR). Doba jízdy: 20 až 25 minuta.

2 Taxi

Pokud si budete přát, můžete si sjednat taxi přes nás předem. NOT zavolat taxi. Poplatek za převod je 6-8 euro.

Z letiště, Terminál 1

Čtyři možnosti

1 autobus a metro (obsahuje dva převody)
2 Taxi
3 Kyvadlový autobus na letiště
4 z letiště vlakem

1 autobus a metro

Jeďte autobusem číslo 200 do podzemního terminálu (Kőbnya-Kispest). Vezměte M3 (modrá čára) a jít do Dektr, kde tři linky metra se protínají. Změna pro M1 a cestovat tři zastávky směrem směr Mexiki t: Nyní jste v Oktogon. Když jste dosáhli Oktogon, podívejte se na Burger King. Jsme 50 metrů od Burger King dolů po hlavní silnici (Terez Korut), mezi "Maraton" sportovního obchodu a "tisíciletí" knihkupectví. Najdete zde malý zelený Home-Made Hostel podepsat přímo nad zvony, stejně jako větší nápis na zdi na pravé straně, když směrem k hlavní bráně. Jděte do nádvoří přes vstupní bránu, pěšky 5 metrů a pak odbočte vpravo. Jděte po schodech nahoru a pak po schodech opět na prvním patře a pak odbočte vpravo. Doba jízdy: 60 do 75 minut. Cestování jízdné: musíte si koupit dvě samostatné vstupenky na 640 HUF (2,3 EUR) a použít jeden na autobus a pak použijte druhou na metro.

Důležité upozornění: ujistěte se, že když jste přišel z letiště, si koupit lístek buď z počítače, nebo v autobuse při nástupu. Pokud si koupíte jízdenku při nástupu do autobusu, se snaží mít nějakou změnu v předstihu, protože řidič nemusí být schopen dát změnu. Doba jízdy: 60 do 75 minut.

2 Taxi

Můžeme zorganizovat letištní pick-up pro vás 16 euro za auto. Pokud chcete taxi, které mají být uspořádány pro vás, dejte nám prosím vědět alespoň dva dny předem.

3 Kyvadlový autobus na letiště

Poté, co jste prošli celní, podívejte se na znamení "letištním minibusem". Zaregistrujte se k seznamu cestovatel a zaplatit na zákazníka stolu. Cestování jízdné je 2990 HUF (10,5 EUR) za jednu cestu a 4.990 HUF (17,8 EUR) pro návrat. Pro jednoho člověka je to levnější, než s taxi.

4 z letiště vlakem

Letištní kyvadlová doprava vlaky jsou nyní v provozu od Ferihegy 1 (svorka 1) a Nyugati vlakového nádraží. Vlaky zastaví v přední části budovy terminálu. Vlak končí u Nyugati hlavního nádraží. Na cestu z nádraží, viz nádraží Nyugati výše. Pro časového harmonogramu, prosím, podívejte se na informace na letišti. Cestování jízdné je 300 HUF (1,1 EUR). Doba jízdy: 20 až 22 minuta,

Z letiště, Terminál 2

Čtyři možnosti

1 autobus a metro (obsahuje dva převody)
2 Taxi
3 Kyvadlový autobus na letiště
4 sběrnice a doprava na letiště vlakem (obsahuje jeden přenos)

1 autobus a metro

Jeďte autobusem číslo 200 do podzemního terminálu (Kőbnya-Kispest). Vezměte M3 (modrá čára) a jít do Dektr, kde tři linky metra se protínají. Změna pro M1 a cestovat tři zastávky směrem směr Mexiki t: Nyní jste v Oktogon. Když jste dosáhli Oktogon, podívejte se na Burger King. Jsme 50 metrů od Burger King dolů po hlavní silnici (Terez Korut), mezi "Maraton" sportovního obchodu a "tisíciletí" knihkupectví.

Najdete zde malý zelený Home-Made Hostel podepsat přímo nad zvony, stejně jako větší nápis na zdi na pravé straně, když směrem k hlavní bráně. Jděte do nádvoří přes vstupní bránu, pěšky 5 metrů a pak odbočte vpravo. Jděte po schodech nahoru a pak po schodech opět na prvním patře a pak odbočte vpravo. Cestování jízdné: musíte si koupit dvě samostatné vstupenky na 640 HUF (2,3 EUR) a použít jeden na autobus a pak použijte druhou na metro.

Důležité upozornění: ujistěte se, že když jste přišel z letiště, si koupit lístek buď z počítače, nebo v autobuse při nástupu. Pokud si koupíte jízdenku při nástupu do autobusu, se snaží mít nějakou změnu v předstihu, protože řidič nemusí být schopni vrátit. Doba jízdy do hostelu: 75-90 minuty.

2 Taxi

Můžeme zorganizovat letištní pick-up pro vás za 19 euro za auto. Pokud chcete taxi, které mají být uspořádány pro vás, dejte nám prosím vědět alespoň dva dny předem.

3 Kyvadlový autobus na letiště

Poté, co jste prošli celní, podívejte se na znamení "letištním minibusem". Zaregistrujte se k seznamu cestujících. Musíte zaplatit na zákazníka stolu. Cestování jízdné je 2990 HUF (10,5 EUR) za jednu cestu a 4.990 HUF (17,8 EUR) pro návrat. Pro jednoho člověka je to levnější, než s taxi.

4 sběrnice a kyvadlová doprava na letiště vlakem

Jeďte autobusem číslo 200 do Terminálu 1. Tam změníte na kyvadlový vlak. Vlaky zastaví před budovou terminálu 1. Vlak končí u vlakového nádraží Nyugati. Na cestu z nádraží, viz nádraží Nyugati výše. Pro časového harmonogramu, prosím, podívejte se na informace na letišti. Cestování jízdné: 620 HUF (2,2 EUR). Doba jízdy: 45 do 60 minut.

Z autobusového nádraží Npliget

Dvě možnosti

1 Metro (obsahuje jeden převod)
2 Taxi

1 Metro

Mezinárodní autobusy dorazí na autobusové nádraží Npliget. Vezměte M3 a vlakem, který jede do směru "jpest Vroskzpont". Vystoupíte na Dektr. Změna pro M1 a jít tři zastávky ve směru z Mexiki t a vystupte na Oktogon. Když jste dosáhli Oktogon, podívejte se na Burger King. Jsme 50 metrů od Burger King dolů po hlavní silnici (Terez Korut), mezi "Maraton" sportovního obchodu a "tisíciletí" knihkupectví. Podívejte se na číslo 22..

Najdete zde malý zelený Home-Made Hostel podepsat přímo nad zvony, stejně jako větší nápis na zdi na pravé straně, když směrem k hlavní bráně. Jděte do nádvoří přes vstupní bránu, pěšky 5 metrů a pak odbočte vpravo. Jděte po schodech nahoru a pak po schodech opět na prvním patře a pak odbočte vpravo. Cestování jízdné: 320 HUF (1,1 EUR). Doba jízdy: 25 - 30 minuty.

2 Taxi

Pokud si budete přát, můžete si sjednat taxi přes nás předem. NOT zavolat taxi. Cestování jízdné: 1500 1800 HUF (5-6 EUR).