X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Home Lisbon Hostel

Rua de Sao Nicolau, 13, 2E, Lisabon, Portugalsko

mapa a cestovní pokyny


98%Hodnocení

  • 98%Hodnota za peníze
  • 97%Zabezpečení
  • 99%Umístění
  • 99%Zaměstnanci
  • 98%Atmosféra
  • 96%Čistota
  • 97%Zařízení

Umístění LISBON HOME HOSTELu je pro vás tou největsí výhodou...

Po celém historickém centru pěsky!

Z letistě (Aero-Bus 91): Vystupte z autobusu na zastávce PRAÇA DO COMÉRCIO. Projděte pod velkým obloukem a pokračujte rovně ulicí RUA AUGUSTA. Minete tři ulice a čtvrtou zahněte doprava ulicí RUA DE SÃO NICOLAU, na jejímz konci uvidíte logo ESTIMA COSMÉTICOS, coz je nase budova - poslední na rohu s velkými zelenými dveřmi!

Metrem: jeďte zelenou nebo modrou trasou na stanici BAIXA/CHIADO a vystupte směrem na RUA DO OURO/RUA DO CRUCIFIXO. Venku pak bězte doprava a pak zahněte první do leva ulicí RUA DE SÃO NICOLAU, na jejímz konci uvidíte logo ESTIMA COSMÉTICOS, coz je nase budova - poslední na rohu s velkými zelenými dveřmi!

Z vlakovho nádrazí Santa Apolónia: jeďtě jakýmkoliv autobusem na zastávku PRAÇA DO COMÉRCIO (bude jich hodně!) a pak postupujte stejně jako v instrukcích pro cestu z letistě.

Z vlakového/autobusového nádrazí ORIENTE a SETE RIOS: postupujte podle instrukci pro cestu metrem (v případě nádrazí ORIENTE, nejprve červená a pak zelená trasa).

Taxi: NIKDY NEPLAŤTE VÍCE NEZ 15 euro!!! Pokuste se chytit taxi z odletové/odjezdové části, ne z příletové/příjezdové - jsou důvěryhodnějsí. V případě jakýchkoliv potízí zádejte úplnou účtenku a zavolejte policii.

P.S. PRAÇA DO COMÉRCIO se momentálně renovuje, proto je mozné, ze budete muset vystoupit z autobusu na zastávce RUA DO OURO.